Kolorowe skarpetki pana młodego - nowoczesność czy tandeta?

Kolorowe skarpetki pana młodego - nowoczesność czy tandeta?

Jak Wam się podoba taki trend? Wygląda super!

  • Panna Młoda
  • Trendy
  • 2017

Kolorowe skarpetki na ślubie to kolejny trend, który przybył do nas zza oceanu.

zapisz5czwartych
5czwartycha

Panowie młodzi i świadkowie wybierają kolorowe, zabawne skarpetki, które następnie eksponują na ślubnych fotografiach. Mała rzecz, a cieszy.

zapiszkolorowe skarpetki pana młodego
Źródło: Shutterstock

Podobnie jak kolorowe buty panny młodej, barwne skarpetki stanowią złamanie ślubnej konwencji i nadanie stylizacji unikalnego charakteru. Niemniej jednak, nie do każdego stroju kolorowe skarpety będą dobrze pasowały!

zapiszSoox.pl
Soox.pl
zapiszSoox.pl
Soox.pl
zapiszSoox.pl
Soox.pl

Skomponowanie bardzo eleganckiego smokingu z skarpetkami w grochy będzie wyglądało gorzej niż nasz narodowy trend, jakim jest noszenie skarpet do sandałów.  Stylizacja powinna być spójna, a skarpety pasować np. do swojego krawata, czy bukietu panny młodej. Ważny jest tu umiar i dobre wyczucie. Kolorowe skarpetki można zostawić na sesję poślubną i tam dać upust swojej kreatywności i szalonym stylizacjom ślubnym!

zapiszSoox.pl
Soox.pl
zapiszSoox.pl
Soox.pl
zapiszSoox.pl
Soox.pl

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Wracając do pytania zawartego w tytule – kolorowe skarpetki dla pana młodego- nowoczesność czy tandeta, odpowiedź zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od tego czy Wam się to podoba. Z pewnością bezpiecznym wyborem jest ubranie kolorowych skarpetek wyłącznie na sesję zdjęciową, bądź tylko na wesele, z pominięciem ceremonii ślubnej. Jeżeli jednak chcecie, by pan młody w dniu ślubu miał kolorowe skarpety- nic nie stoi na przeszkodzie. Taki dodatek najlepiej sprawdzi się przy jaśniejszych garniturach i butach- w przypadku czerni następuje duży kontrast, co może wyglądać mniej estetycznie (kolorowe skarpetki najbardziej pasują do garniturów beżowych, brązowych i granatowych).

Na przyklad sklep internetowy Soox.pl, to największa “elektroniczna szuflada” z skarpetami damskimi oraz męskimi. Od 2009 sukcesywnie rozszerzamy ofertę wyrobów pończoszniczych. W naszym portfolio produktowym znajdują się skarpety specjalistyczne jak np. medyczne dla diabetyków, techniczne sportowe, trekkingowe, rowerowe oraz wyjątkowe wzory kolorowe do codziennego użytku. Współpracujemy z najlepszymi światowymi markami, takimi jak Happy Socks, Disney, Heat Holders oraz polskimi producentami jak np. Wola, Steven, JJW, Filmar… Nasza dewiza to, jakość, terminowość realizacji zamówień oraz dbałość o satysfakcję klienta.

13022318_10153602940050840_1568887831_n 13062620_10153602940070840_310721800_o (1)

Jak Wam się podoba taki trend? Zobaczcie więcej szalonych propozycji dla pana młodego w artykule “niebanalne dodatki ślubne dla niego”Najnowsze trendy 2016 dla Panów!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

5czwartych Fotograf i kamerzysta