• Magazyn
  • Kolorowe skarpetki pana młodego - nowoczesność czy tandeta?

Kolorowe skarpetki pana młodego - nowoczesność czy tandeta?

Jak Wam się podoba taki trend? Wygląda super!

Kolorowe skarpetki pana młodego - nowoczesność czy tandeta?

Kolorowe skarpetki na ślubie to kolejny trend, który przybył do nas zza oceanu.

Panowie młodzi i świadkowie wybierają kolorowe, zabawne skarpetki, które następnie eksponują na ślubnych fotografiach. Mała rzecz, a cieszy.

Podobnie jak kolorowe buty panny młodej, barwne skarpetki stanowią złamanie ślubnej konwencji i nadanie stylizacji unikalnego charakteru. Niemniej jednak, nie do każdego stroju kolorowe skarpety będą dobrze pasowały!

Publikacja

Skomponowanie bardzo eleganckiego smokingu z skarpetkami w grochy będzie wyglądało gorzej niż nasz narodowy trend, jakim jest noszenie skarpet do sandałów.  Stylizacja powinna być spójna, a skarpety pasować np. do swojego krawata, czy bukietu panny młodej. Ważny jest tu umiar i dobre wyczucie. Kolorowe skarpetki można zostawić na sesję poślubną i tam dać upust swojej kreatywności i szalonym stylizacjom ślubnym!

Wracając do pytania zawartego w tytule – kolorowe skarpetki dla pana młodego- nowoczesność czy tandeta, odpowiedź zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od tego czy Wam się to podoba. Z pewnością bezpiecznym wyborem jest ubranie kolorowych skarpetek wyłącznie na sesję zdjęciową, bądź tylko na wesele, z pominięciem ceremonii ślubnej. Jeżeli jednak chcecie, by pan młody w dniu ślubu miał kolorowe skarpety- nic nie stoi na przeszkodzie. Taki dodatek najlepiej sprawdzi się przy jaśniejszych garniturach i butach- w przypadku czerni następuje duży kontrast, co może wyglądać mniej estetycznie (kolorowe skarpetki najbardziej pasują do garniturów beżowych, brązowych i granatowych).

 

Jak Wam się podoba taki trend?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

5czwartych Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!