Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy by spodobał się naszej narzeczonej? Zobacz poradnik!

  • Zaręczyny
  • Trendy
  • 2016
  • Polska

Nie ma specjalnych zasad, według których trzeba się kierować, gdy kupuje się pierścionek zaręczynowy dla wybranki. Najważniejsze jest to, aby wybrać taki model, który jej się spodoba.

zapiszkarimpard shutterstock
karimpard shutterstock

Często radą pod tym względem służą mama, siostra lub przyjaciółka (przyszłej narzeczonej lub narzeczonego, chociaż oczywiście lepiej, aby były to byli bliscy dziewczyny, ponieważ z reguły lepiej ją znają). Ważne jest, aby wcześniej dokładnie słuchać ukochanej, gdy mówi o tym, jaka biżuteria jej się podoba. Pomocna jest również dokładna obserwacja, na jakie świecidełka zwraca uwagę, gdy przypadkiem przechodzicie obok witryn sklepowych.

zapisz
Pierścionki zaręczynowe Yes.

Coraz częściej spotyka się sytuacje, gdy para wybiera się razem do jubilera i dziewczyna sama wybiera sobie taki pierścionek, jaki jej się podoba. Zaletą takich zaręczyn jest to, że nie ryzykuje się nieprzyjemnych sytuacji, gdyby na przykład przyszły narzeczony kompletnie nie trafił w gust osoby, której chce się oświadczyć. Jednak czy opłaca się taką piękną, jedyną chwilę w życiu tracić tylko dlatego, że obawiamy się reakcji? W końcu to są wspomnienia, które zostają w nas na zawsze! A nietrafiony pierścionek można przecież wymienić.

zapisz
Pierścionki zaręczynowe z diamentami Apart.
zapisz
Pierścionki ślubne W. Kruk.

Kruk, Apart i Yes- trzy najbardziej znane firmy jubilerskie w Polsce mają naprawdę duży wybór, jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe. Zobacz listę najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych. 

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

YES Tychy Biżuteria ślubna
W.Kruk Kalisz Biżuteria ślubna
W.Kruk Lubin Biżuteria ślubna