Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Nie ma specjalnych zasad, według których trzeba się kierować, gdy kupuje się pierścionek zaręczynowy dla wybranki. Najważniejsze jest to, aby wybrać taki model, który jej się spodoba.

karimpard shutterstock
karimpard shutterstock

Często radą pod tym względem służą mama, siostra lub przyjaciółka (przyszłej narzeczonej lub narzeczonego, chociaż oczywiście lepiej, aby były to byli bliscy dziewczyny, ponieważ z reguły lepiej ją znają). Ważne jest, aby wcześniej dokładnie słuchać ukochanej, gdy mówi o tym, jaka biżuteria jej się podoba. Pomocna jest również dokładna obserwacja, na jakie świecidełka zwraca uwagę, gdy przypadkiem przechodzicie obok witryn sklepowych.

Pierścionki zaręczynowe Yes.

Coraz częściej spotyka się sytuacje, gdy para wybiera się razem do jubilera i dziewczyna sama wybiera sobie taki pierścionek, jaki jej się podoba. Zaletą takich zaręczyn jest to, że nie ryzykuje się nieprzyjemnych sytuacji, gdyby na przykład przyszły narzeczony kompletnie nie trafił w gust osoby, której chce się oświadczyć. Jednak czy opłaca się taką piękną, jedyną chwilę w życiu tracić tylko dlatego, że obawiamy się reakcji? W końcu to są wspomnienia, które zostają w nas na zawsze! A nietrafiony pierścionek można przecież wymienić.

Pierścionki zaręczynowe z diamentami Apart.
Pierścionki ślubne W. Kruk.

Kruk, Apart i Yes- trzy najbardziej znane firmy jubilerskie w Polsce mają naprawdę duży wybór, jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe. Zobacz listę najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych. 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji