Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Nie ma specjalnych zasad, według których trzeba się kierować, gdy kupuje się pierścionek zaręczynowy dla wybranki. Najważniejsze jest to, aby wybrać taki model, który jej się spodoba.

karimpard shutterstock
karimpard shutterstock

Często radą pod tym względem służą mama, siostra lub przyjaciółka (przyszłej narzeczonej lub narzeczonego, chociaż oczywiście lepiej, aby były to byli bliscy dziewczyny, ponieważ z reguły lepiej ją znają). Ważne jest, aby wcześniej dokładnie słuchać ukochanej, gdy mówi o tym, jaka biżuteria jej się podoba. Pomocna jest również dokładna obserwacja, na jakie świecidełka zwraca uwagę, gdy przypadkiem przechodzicie obok witryn sklepowych.

Pierścionki zaręczynowe Yes.

Coraz częściej spotyka się sytuacje, gdy para wybiera się razem do jubilera i dziewczyna sama wybiera sobie taki pierścionek, jaki jej się podoba. Zaletą takich zaręczyn jest to, że nie ryzykuje się nieprzyjemnych sytuacji, gdyby na przykład przyszły narzeczony kompletnie nie trafił w gust osoby, której chce się oświadczyć. Jednak czy opłaca się taką piękną, jedyną chwilę w życiu tracić tylko dlatego, że obawiamy się reakcji? W końcu to są wspomnienia, które zostają w nas na zawsze! A nietrafiony pierścionek można przecież wymienić.

Pierścionki zaręczynowe z diamentami Apart.
Pierścionki ślubne W. Kruk.

Kruk, Apart i Yes- trzy najbardziej znane firmy jubilerskie w Polsce mają naprawdę duży wybór, jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe. Zobacz listę najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych. 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać buty do ślubu? Oto 6 wskazówek, które pomogą Ci je wybrać!
Jak wybrać buty do ślubu? Oto 6 wskazówek, które pomogą Ci je wybrać!
W tym artykule znajdziesz wszystko, co ważne przy wyborze butów dla panny młodej. Kilka porad, dzięki którym w dniu ślubu będziesz czułą się nie tylko pięknie, ale i komfortowo. Zankyou pomaga wybrać najlepsze buty dla panny młodej!
Jak wybrać wyjątkowe ubranka na wesele dla dzieci?
Jak wybrać wyjątkowe ubranka na wesele dla dzieci?
Ślub i wesele, to dla każdego dziecka, podobnie jak i dla jego rodziców, bardzo ważne wydarzenie. Dorośli starają się nie tylko o to, by sami wyglądali w tym dniu elegancko, ale również dbają o wygląd swoich pociech. Czym należy kierować się przy wyborze kreacji dla najmłodszycj gości? Co króluje w modzie ślubnej dla dzieci? Odpowiedzie na to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w tym artykule.
Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!
Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!
Nadszedł czas! W końcu zaczynasz poszukiwanie sukni ślubnej. 5 złotych rad, zdjęcia sukien i materiałów, a na końcu test, w którym pomożemy Ci wybrać suknię Twoich marzeń!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji