24

Opis

Zawsze fascynowały mnie podróże i fotografia. Najpierw odkryłam, że podróże warto mieć na fotografiach, bo zostawiają smak wspomnień. A potem odkryłam, że fotografia może stać się niezwykłą podróżą nie tylko do miejsc, ale do ludzkich serc. Lubię fotografować, wyciągać piękno z zakamarków. Pracuję przy świetle zastanym, nie aranżuję sytuacji, w trakcie wykonywania reportażu staram się być "niewidzialna". Jeśli jest potrzeba służę radą i pomocą. Dużo pracuję z aparatem, by Wasza historia była bogata w niepowtarzalne chwile. Nie zwlekam z obróbką zdjęć. Z każdym reportażem uczę się coraz więcej i daję z siebie więcej. Mieszkam w Warszawie a pracuję w całej Polsce.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek gotówką lub przelewem
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Opinia/i (5)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.5
5 opinii
Przez i.roczeks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzystaliśmy z usług Justyny n ślubie cywilnym i kameralnym obiedzie poślubnym.Jesteśmy bardzo nie zadowoleni.Nie przysłała przed spotkaniem zapoznawczym umowy-dostaliśmy umowę dopiero na spotkaniu nie było czasu na dokładne przeczytanie.To co ustaliliśmy ustnie nie zostało uwzględnione podczas reportażu...prosiliśmy o zdjęcia pasujące dla pary w wieku dojrzałym a otrzymalismy artystyczne rozmazańce.Nie mamy żadnego zdjęcia na którym nasze obie twarze są wyrazne-albo ja romazana albo mąż...cóż taki artyzm...nie wykonała sesji portretowo plenerowej na którą byliśmy umówieni.Zero pomysłu na fajne ujęcia, wszystkie pstrykane z jednego miejsca.Nie widzi tła za osoba fotografowaną- mam zdjęcia z pióropuszem kwiatów na glowie...Zdjęcia które otrzymałam nie były "obrobione"w zadnym profesjonalnym programie-sama musiałam poprawiac to za co zapłaciłam.Praca na poziomie amatorskim nie zawodowym.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Justyna Brewka to uważna, wrażliwa artystka. Fotografka idelana dla tych, którzy chcą żeby na ich zdjęciach ślubnych widać było nie tylko ciała, ale i dusze, emocje, atmosferę. Kocham jej zdjęcia, nie tylko te nasze, ale wszystkie, bo pokazują to, co w ludziach i chwilach najpiękniejsze (i najważniejsze).

Zgłoś nadużycie
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Justyna...

Justyna Brewka...

Wspanialy fotograf...

Jej Zdjęcia? Piękne... Jedno banalne niby słowo, jednak zawiera w sobie moc komplementów... 

Miałam okazje i ogromna przyjemność brać udział w dwóch sesjach fotograficznych z Justyna. To była piękna przygoda, dni pełne pozytywnych emocji, a wokół ciepło i spokój jaki roztacza sie dookoła tej właśnie Pani Fotograf...

Sesje z Justyna są przyjemnością...    Odpoczynkiem od zwariowanych codziennych zajęć... 

Gdy Justyna wykonuje zdjęcia, nie ma stresu, nie czuć skrępowania... 

Goraco polecam...

angelika g. 

Zgłoś nadużycie
Przez katelbinkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Justyna oprócz tego, że jest wspaniałym fotografem, jest przysympatyczną, ciepłą i serdeczną osobą. 

Nasz reportaż ślubny od początku do końca przeprowadzony był bardzo profesjonalnie, a zarazem w serdecznej atmosferze. Mam na myśli podpisanie umowy, omawianie naszych preferencji co do zdjęć, same zdjęcia w dniu ślubu i ich realizacja w formie reportażu.

Justynę charakteryzuje cecha, której nie może zabraknąć fotografowi przy okazji takiej uroczystości jak ślub: niewidzialność. Ani przez chwilę nie dała nam odczuć, że jest, że jesteśmy fotografowani, a dzięki temu wszystkie zdjęcia są pięknie naturalne, uchwycone w idealnych momentach. Oddają klimat imprezy, która w założeniu miała być przyjęciem o luźnym, nic nie narzucającym charakterze. I taka była :)

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, a znajomi twierdzą, że to jedne z najpiękniejszych zdjęć ślubnych jakie widzieli. I to najszczersza prawda. 

Wisienką na torcie jest jakość albumu stworzonego przez Justynę. Pamiątka do końca życia.

Bardzo gorąco polecamy Justynę Brewkę, tym bardziej, że cena za tak piękne zdjęcia nie jest wygórowana.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie

Anna i Tomasz Skrzypeccy

Zgłoś nadużycie
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

W moim wypadku fotografia Justyny była drogą do pokochania siebie...a przy okazji drogą do przyjaźni z nią. Za późno, by Justynka sfotografowała mój ślub, bo już od dawna jestem mężatką :) Jestem wierną klientką sesji rodzinnych, idywidualnych i produktowych. Polecam gorąco :)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Justyna Brewka Fotografia w Mazowieckie:

Warszawa