Krzysztof K. memories

38

Opis

  Cieszę się, że trafiliście do mojego świata, mojej fotografii…Uwielbiam stan cudnych emocji, ten pozytywny nieład w dniu ślubu, wibrujące serducha i mokre oczy, które często towarzyszą zakochanym. Spojrzenia przed najważniejszymi słowami są szczególne i wyjątkowe, a gesty magiczne. Chcę aby z moich zdjęć wylewały się same najpiękniejsze wspomnienia, a fotografia była ponadczasowa.

Jestem Krzysztof Krawczyk, nie śpiewam …. Utrwalam miłość ! : )


Od października 2014r. należę do elitarnego grona skupiającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie mywed, w którym znajduję w top 3 najwyżej ocenianych fotografów w Polsce. 

 Nagrody, wyróżnienia i publikacje-

- 3 miejsce w prestiżowym konkursie fotografii ślubnej mywed awards 2017 w kategorii coraz wyżej i wyżej
- 5 miejsce International Wedding Photographer of the year 2017 – category „from above”
- 4 miejsce za najlepszą fotografię ślubną 2015 roku wg magazynu Zankyou

- Apex Award SLR Lounge 2017 / 2018– Summint Award SLR Lounge 2018

-  Artist of the Year 2017 przyznawany przez LOOKSLIKEFILM

Publikacje m.in w Digital Camera Polska, indiagram weddings, lookslikefilm.com, official wedding magazine, wedding photo inspiration, fotoblysk.com, wielikrotnie wyróżniany przez redaktorów mywed.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek przy podpisaniu umowy, reszta po wykonaniu usługi.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Staram się spojrzeć na daną sytuację z innej strony, nie boję się eksperymentować, uwielbiam modelować światłem.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  4 lata
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Sam
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  4-6 tygodni

Opinia/i (40)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0 40 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie godny polecenia fotograf! Juz rok temu podjeliśmyn decyzję wyboru Krzyśka i nie żałujemy żadnej sekundy wspołpracy z nim. Świetny fotograf, profesjonalista w każdym calu, do tego normalny, skromny, zwykły chłopak. Podczas sesji plenerowej czulismy się jak ze starym, dobrym znajomym :-) Bardzo "ugodowy" nie narzucający swojej wizji, liczący się ze zdaniem klienta i jego wyobrażeniem :-) Podczas ślubu i wesela niezauważalny, nie narzucajacy się, tak jakby go nie było ;-) Kontakt znakomity! Nawet po oddaniu do zatwierdzenia zdjęć, bez problemu i kręcenia nosem dokonywał, poprawek według widzimisi klienta... Na pewno nasza współpraca nie dobiegła końca ;-) Dziękujemy za wspaniałą pamiatkę i tak wielkie zaangażowanie w pracę! POLECAMY!

Zgłoś nadużycie
Przez ewelus69s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przyszli PM, jeśli szukacie najlepszego fotografa to właśnie tutaj go znalezliscie Krzysiek to mega pozytywny, przesympatyczny gość a co najważniejsze jest profesjonalista, który potrafi wyczarować takie zdjęcia, że zatyka dech w piersiach . Był naszym strzałem w 10tke, zdjęcia z dnia ślubu są przecudowne  z kolei te plenerowe to wogole bajka. Jeśli chcecie miec piękne wspomnienia, do których będziecie wracać całe życie to oczywiście polecamy tego Pana. Nasza współpraca z nim napewno jeszcze się nie zakończyła a Wy nie czekajcie dłuzej tylko dzwońcie i rezerwujcie termin.

Zgłoś nadużycie
Przez mloda9412s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cieszymy się i dziękujęmy, że to właśnie Krzychu mógł uwiecznić Nasz Dzień! Zdjęcia reportażowe trafione w punkt, kipią emocjami, które był w stanie u nas rozbudzić. Poprowadzenie pleneru nas zaskoczyło w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu. Po obejrzenie zdjęć łza pojawiła się na naszych polikach.. Cudowne uwiecznienie tak wszelakich momentów, które podczas całego zamieszania związanego ze ślubem i weselem umykają. Krzychu robi to całym serduchem co później widać na efekcie końcowym. Jeżeli zdjęcia mają być dla was czymś ważnym, a nie czymś "odhaczonym" trafiliście idealnie!  Polecamy z całego serducha! PETARDA.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Powiem tak. Jeśli trafiliście na ten profil i czytacie tą opinie to mogę z czystym sumieniem powiedzieć „nie szukajcie dalej ! Właśnie znaleźliście idealnego fotografa”. Na serio brak mi słów by opisać tego gościa :) Jeśli nie wierzycie to zobaczcie fotki na jego blogu. Ja do tej pory spadam z krzesła jak je oglądam :) 

Zgłoś nadużycie
Przez magdagrzyb91s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Krzysztof jako fotograf to jeden z najlepszych wyborów związanych z naszym weselem.. Lepszym był tylko Pan Młody Jego praca, zdjęcia, cały reportaż ślubny to sztuka, magia, zbiór wszystkich emocji i ogromny profesjonalizm. Z Krzysiem od samego początku był rewelacyjny kontakt. Na naszym weselu był wszędzie, utrwalił swoim aparatem najciekawsze momenty i emocje. Niejedna osoba oglądająca nasze zdjęcia zadaje pytanie „ilu mieliście fotografów?”. Nikt nie wierzy, że jedna osoba może zrobić taką wspaniałą robotę. Sesja plenerowa z jego udziałem, przed jego aparatem jest czystą przyjemnością. Nie ma krępujących scen, jest zabawa, śmiech ale i łzy. Oglądając jego zdjęcia chce się tylko więcej i więcej. Krzysztof spełnił wszystkie nasze oczekiwania, mamy przepiękną pamiątkę i cudowne wspomnienia. Stary.. jesteś najlepszy. Dziękujemy Ci z całego serca. M&M 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Krzysztof K. memories w Łódzkie:

Łódź
 • #Średnie ceny