26
Krzysztof K. Memories
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27
1 od 27

Opis

Opisów jest mnóstwo czym jest fotografia, co znaczy dla każdego z nas..... Dla mnie jest to pasja, którą "jaram się jak Reksio szynką" :) a tak na poważnie, uwielbiam robić zdjęcia, sprawia mi to niesamowitą radość, staram się spojrzeć na daną sytuację z innej strony, uwielbiam zdjęcia na których się coś dzieje, nie szukam setnego, tysięcznego portretu, uwielbiam pokazywać emocje. Co do sprzętu hmm, używam jak najbardziej profesjonalnych korpusów z kilkoma obiektywami z linii Art, kreatywnym "rybim okiem" i innymi :) uwielbiam świecić, doświetlać, błyskać, po prostu wszystko co związane ze strobingiem :)
Miło mi poinformować, że od października 2014r. należę do elitarnego grona skupiającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie MYWED.COM. :)
Artykuł o moim zdjęciu w digitalcamera
http://digitalcamerapolska.pl/inspiracje/1909-blyskajac-w-deszczu-slubne-zdjecie-krzysztofa-krawczyka

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek przy podpisaniu umowy, reszta po wykonaniu usługi.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Staram się spojrzeć na daną sytuację z innej strony, nie boję się eksperymentować, uwielbiam modelować światłem.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata

Opinia/i (26)

5.0
26 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Od samego początku wiedziałam, że chciałabym, aby to Krzysiu łapał najpiękniejsze momenty podczas naszego ślubu! Już po pierwszym spotkaniu byłam pewna, że był to wspaniały wybór :) Komunikacja od samego początku była zupełnie bezproblemowa i szybka. Na spotkaniach ustaliliśmy wszystkie priorytety ważne dla nas, ale i poznaliśmy wizję Krzyśka. Po otrzymaniu zdjęć, mogę szczerze i bez wahania polecić Krzysia, bo widać że wsłuchał się dokładnie w to na czym nam zależało! Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania! :) Krzysiu oprócz tego, że jest wielkim profesjonalistą (zdjęcia, obróbka graficzna, sprzęt, etc.) to ujmuje całością swojego zachowania. Sprawił, że ani my, ani goście weselni nie czuli się skrepowani przed jego aparatem. Jeśli nie chcecie się stresować obecnością fotografa i być pewnym fantastycznych efektów końcowych w mega krótkim czasie, SERDECZNIE POLECAM Krzysztof K. Memories! To naprawdę świetny człowiek ! :)

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dokonując wyboru Fotografa zachwyciła nas orginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że Twoje fotografie kryją w sobie pełen profesionalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowująć żywe emocje, momenty radości i wzruszeń. Dziś z WIELKIM UŚMIECHEM na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze, gdzie oczu nie można oderwać. Jednym słowem opisując MISTRZZZ!

Jeśli  zapytano by nas o rekomendację dobrego fotografa odpowiedzielibyśmy bez zastanowienia: Krzysztof K. memories!!!

Dziękujemy!!!!

Justyna & Kamil 

Zgłoś nadużycie
Przez dawidstolareks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przeżyciami i współpracją z Krzyśkiem!

Początek naszego wielkiego dnia był pochmurny i deszczowy, jednak podejście Krzyśka do tematu (reportaż u Panny Młodej oraz u Pana Młodeko) sprawił że z naszych twarzy nie znikał uśmiech a my kompletnie zapomnieliśmy o brzydkiej pogodzie - do tego stopnia, że za chwile, naszym uśmiechem zaraziliśmy niebo, na którym pojawiło się słońce, które utrzymało się do końca dnia :) To był dopiero początek współpracy, ale po kolei...

Krzysztof, podczas przedweselnego spotkania "sprzedał" nam kilka fajnych wskazówek, co powinniśmy robić (jak zakładać obrączki, gdzie się patrzeć, gdzie nie patrzeć, a przede wszystkim żeby być sobą i traktować go tak jakby go nie było" - stosowaliśmy się do tych rad, dlatego myślę że dzięki nim, jego umiejętnością, miłej i przyjazej atmosferze, efekt końcowy był oszałamiający!

Mnóstwo fajnych i ciekawych pomysłów na kadry, uchwycenie najlepszych momentów przyjęcia - no i wieczny uśmiech na twarzy fotografa, który zarażał radością wszystkich dookoła razem z nami :)

Plener był dla nas mega fajną zabawą, spędziliśmy na nim kilka dobrych godzin, które minęły w mgnieniu oka, było wesoło i na prawdę śmiesznie.. chociaż czasami wzruszająco (to też dzięki pomysłowi, na który daliśmy się namówić - ale więcej nie zdradzę! polecam zapytać u źródła i spróbować samemu, meeega pamiątka! 

Możnaby tak długo, ale podsumowując, podejście do klienta (10/10), profesjonalizm (10/10), kontakt (10/10), pozytywna egergia, chęć działania (10/10), stosunek ceny do jakości (10/10) !

Polecamy na maksa tego człowieka, warto na niego stawiać i mu zaufać!

Pozdrawiamy,
Paulina i Dawid

Zgłoś nadużycie
Przez eko1103s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Krzyśkiem to po prostu ... bajaaa :) Świetny kontakt, pełen profesjonalizm, zdjęcia mega :) Nie mamy jeszcze zdjęć z naszego wesela, ale widzieliśmy już kilka probek i jestem pewna, że do takich zdjęć będzie się wracało często, chętnie i z przyjemnością !!

Zgłoś nadużycie
Przez alexandra_2s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam Polecam Polecam ! 

Już kilka razy byliśmy na Weselach na których fotografował Krzysztof i nie było innej opcji żeby ktoś inny robił zdjęcia na Naszym Weselu. Milion pomysłów na minutę. Pełen profesjonalizm, zarażający wieczny uśmiech,a przede wszystkim przesympatyczny człowiek. Gadżety i pozycję przy sesji biją na głowę ! :) 

Dziękujemy za tak piękne uwiecznienie Naszego Wspaniałego Dnia ! 

Krzychu jesteś Wielki - Polecamy z całego serca ! :) 

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Krzysztof K. memories w Łódzkie:

Łódź