38

Opis

  Cieszę się, że trafiliście do mojego świata, mojej fotografii…Uwielbiam stan cudnych emocji, ten pozytywny nieład w dniu ślubu, wibrujące serducha i mokre oczy, które często towarzyszą zakochanym. Spojrzenia przed najważniejszymi słowami są szczególne i wyjątkowe, a gesty magiczne. Chcę aby z moich zdjęć wylewały się same najpiękniejsze wspomnienia, a fotografia była ponadczasowa.

Jestem Krzysztof Krawczyk, nie śpiewam …. Utrwalam miłość ! : )


Od października 2014r. należę do elitarnego grona skupiającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie mywed, w którym znajduję w top 3 najwyżej ocenianych fotografów w Polsce. 

 Nagrody, wyróżnienia i publikacje-

- 3 miejsce w prestiżowym konkursie fotografii ślubnej mywed awards 2017 w kategorii coraz wyżej i wyżej
- 5 miejsce International Wedding Photographer of the year 2017 – category „from above”
- 4 miejsce za najlepszą fotografię ślubną 2015 roku wg magazynu Zankyou

- Apex Award SLR Lounge 2017 / 2018– Summint Award SLR Lounge 2018

-  Artist of the Year 2017 przyznawany przez LOOKSLIKEFILM

Publikacje m.in w Digital Camera Polska, indiagram weddings, lookslikefilm.com, official wedding magazine, wedding photo inspiration, fotoblysk.com, wielikrotnie wyróżniany przez redaktorów mywed.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek przy podpisaniu umowy, reszta po wykonaniu usługi.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Staram się spojrzeć na daną sytuację z innej strony, nie boję się eksperymentować, uwielbiam modelować światłem.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  4 lata
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Sam
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  4-6 tygodni

Opinia/i (37)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0 37 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Powiem tak. Jeśli trafiliście na ten profil i czytacie tą opinie to mogę z czystym sumieniem powiedzieć „nie szukajcie dalej ! Właśnie znaleźliście idealnego fotografa”. Na serio brak mi słów by opisać tego gościa :) Jeśli nie wierzycie to zobaczcie fotki na jego blogu. Ja do tej pory spadam z krzesła jak je oglądam :) 

Zgłoś nadużycie
Przez magdagrzyb91s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Krzysztof jako fotograf to jeden z najlepszych wyborów związanych z naszym weselem.. Lepszym był tylko Pan Młody Jego praca, zdjęcia, cały reportaż ślubny to sztuka, magia, zbiór wszystkich emocji i ogromny profesjonalizm. Z Krzysiem od samego początku był rewelacyjny kontakt. Na naszym weselu był wszędzie, utrwalił swoim aparatem najciekawsze momenty i emocje. Niejedna osoba oglądająca nasze zdjęcia zadaje pytanie „ilu mieliście fotografów?”. Nikt nie wierzy, że jedna osoba może zrobić taką wspaniałą robotę. Sesja plenerowa z jego udziałem, przed jego aparatem jest czystą przyjemnością. Nie ma krępujących scen, jest zabawa, śmiech ale i łzy. Oglądając jego zdjęcia chce się tylko więcej i więcej. Krzysztof spełnił wszystkie nasze oczekiwania, mamy przepiękną pamiątkę i cudowne wspomnienia. Stary.. jesteś najlepszy. Dziękujemy Ci z całego serca. M&M 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie chwaląc się - mieliśmy najlepszego fotografa na swoim ślubie i weselu !  Z Krzyskiem poznaliśmy sie całkiem przypadkiem, ale od razu wiedzieliśmy , że to będzie najlepszy wybór ze wszystkich! Jest mega pozytywna osoba z super podejściem do tego co robi - a uwierzcie,że zdjęcia robi najlepsze. Mega profesjonalny i naprawdę zwariowany na punkcie fotografii.  Jeśli więc chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę podczas sesji ślubnej przy okazji tworząc piękną pamiątkę z najpiękniejszych dni w swoim życiu nie zastanawiacie się tylko piszcie , dzwoncie bo warto ! 

Zgłoś nadużycie
Przez gosia.papugas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Krzysztof Krawczyk to NAJLEPSZY FOTOGRAF EVER. Z całego serca możemy Go polecić wszystkim !!! :) Dlaczego???
Jego pasja i zaangażowanie w to co robi, ogromna dawka kreatywności, profesjonalizm, poczucie humoru, otwartość na ludzi oraz łatwość nawiązywania kontaktów - były widoczne przez cały czas. Podczas fotografowania starał się być niezauważalny, co sprawiło, że wszyscy czuliśmy się swobodnie. Krzysiu ma wiele wspaniałych pomysłów. Zaproponował nam, abyśmy napisali do siebie wzajemnie listy przed weselem, które mieliśmy odczytać dopiero w Dniu Ślubu. Oczywiście zgodzilismy się. I już podczas pisania listów łezka zakręciła się w oku, a przeczytanie ich w tym najważniejszym Dniu to naprawdę niesamowite i niezapomniane przeżycie.

Krzysiu posiada wspaniały zmysł fotograficzny. Zdjęcia, które otrzymaliśmy z naszego ślubu i pleneru są, hmm... po prostu bajeczne i ponadczasowe, jesteśmy nimi zachwyceni. Ukazują w różnych perspektywach wszystkie emocje, które w tych dniach nam towarzyszyły, ale także szczegóły, na które warto było zwrócić uwagę. Wszyscy, którzy oglądają nasze zdjęcia są pod ogromnym wrażeniem. Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru - 10/10 !!! Krzysiu jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą przygodę i pamiątkę na zawsze. Myślimy, że jeszcze nie raz się spotkamy. :)

Pozdrawiamy

Gosia & Tomek

Zgłoś nadużycie
Przez hojdys_m2s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na Krzysztofa zdecydowałam się po weselu mojej przyjaciółki. Jak zobaczyłam jego zdjęcia to wiedziałam że on MUSI być naszym fotografem!

Byłam pewna jego usług i nie pomyliłam się! Nie dosyć że mieliśmy wspaniały ślub i wesele to Krzysztof uwiecznił najpiękniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej wzruszające chwile. Ze zdjęć bije cały wachlarz emocji, są absolutnie profesjonalne, doskonałe. Potrafi ze zwykłych ludzi wyciagnąć to co najpiękniejsze. Podczas pracy jest jakby niewidzialny, nikt się nie stresuje że jest w obiektywie :) 

Oglądając zarówno reportaż jak i sesje, łzy lały mi się strumieniami, zarówno ze szczęscia jak i z zachwytu! Myślę, że wracając do tych zdjęć będzie tak zawsze :)

POLECAMY

M&M D.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Krzysztof K. memories w Łódzkie:

Łódź