Tomasz Bakiera Photography

47

Opis

Mógłbym napisać tutaj o swoich umiejętnościach i szerokim doświadczeniu, zdobywanym nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Uważam jednak, że ważniejsze od mojej historii są miłość i empatia do ludzi. Dzięki nim mogę patrzeć na moich klientów w wyjątkowy sposób. Zauważając w nich to, co niewidoczne dla oczu.

Jako fotograf zostaję obdarowany zaufaniem ludzi, których fotografuję.

Miałem przywilej i zaszczyt poznania setek rodzin, przyjmujących mnie do swoich domów i serc. Rodzin, które dały mi wgląd w swoje dusze i pozwoliły uchwycić ich wewnętrzne piękno.

Nie nagrody i wyróżnienia zbliżają mnie do poczucia spełnienia. To, co daje mi największą satysfakcję to widok moich klientów, którzy po raz pierwszy oglądają swoje zdjęcia. Ich łzy, radość i  emocje są dla mnie na wagę złota.

Doskonale zdaję sobie sprawę jak ważnym dniem jest dzień ślubu. Kilka lat temu wraz ze swoją kochaną żoną Anitą również przeżywaliśmy przedweselny stres.

Wiem także jak ważna jest fotografia ślubna i za każdym razem doświadczam tych wspaniałych chwil razem z moimi klientami. Niecierpliwie czekam, by przedstawić kolejną piękną historie dwóch kochających się osób.

Mój optymizm, empatia i pogoda ducha sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie przebiegał bezstresowo i okaże się niezapomnianym przeżyciem.

Tomasz Bakiera

Szczegóły

 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Transmisja w Internecie, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Jeśli chcesz zarezerwować termin, niezbędne będzie podpisanie umowy i wpłata zaliczki w wysokości 1000 zł. Całkowity koszt usługi zależy od kilku czynników. Kwestię tę omawiam z moim klientami indywidualnie.
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Mój optymizm, empatia i pogoda ducha sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie przebiegał bezstresowo i okaże się niezapomnianym przeżyciem. Uwielbiam podróżować i wykonywać zagraniczne sesje ślubne w reporterskim stylu pokazując piękno miejsc podczas podróży poślubnej stawiając na naturalność i skupiając się na prawdziwych uczuciach . Wiele kobiet marzy o profesjonalnej sesji i poczuć się jak prawdziwa modelka . A ja jako fotograf ślubny chce spełnić ich marzenia dlatego oferuje artystyczną sesje ślubna w stylu Fusion część z moich fotografii trafia do czasopism z modą ślubną oraz są publikowane na różnych stronach internetowych krajowych i zagranicznych.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Styl w jakim pracuje pozwala pracować mi samemu. Ale jest możliwości wykonania zlecenia z dodatkowym fotografem.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Zależy mi na najwyższej jakości moich usług, dlatego przyjmuje tylko 25 zleceń rocznie. Dzięki temu mogę realizować zlecenia szybko i profesjonalnie. Najcześciej całe zlecenie realizowane jest w ciągu 2 miesięcy od daty wykonanej sesji plenerowej. Część zdjęć dostępna będzie na moich portalach społecznościowych (FB, Instagram Pinterest, Twitter i G+) do kilku dni po ślubie.

Opinia/i (24)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0 24 opinii
Przez palina261s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetna osobowość, doskonała jakość zdjęć, profesjonalizm na wysokim poziomie. Jesteśmy mega zadowoleni. Fotograf jak najbardziej wart polecenia :)

Zgłoś nadużycie
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nic dodać, nic ująć. Zdjęcia przepiękne, a fotograf bardzo uprzejmy!! Gorąco polecam!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie dziękujemy za owocną współpracę, pełen profesjonalizm i niesamowite zdjęcia!! :) Fotograf naprawdę godny polecenia! Ogromna wiedza i umiejętności, świetne podejście do klienta i niesamowite zaangażowanie w pracę! We wszystko, co robi, wkłada całe serce! Naprawdę spokojnie można i warto mu zaufać! 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm. Osoba, która zna się na tym co robi, traktuje to jako swoją pasję, a nie obowiązek. Gorąco POLECAM! :) 

Zgłoś nadużycie
Przez barbaratarkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy za oddanie I profesjonalne podejście do uwiecznienia naszego szczęścia i tak bardzo ważnego dnia jakim był nasz ślub i wesele!Bardzo ważne dla nas było aby fotograf był niezauwazalny a jednocześnie uchwycil wszystkie ważne momenty w tym dniu! Reportaż z wesela jak również sesja w plenerze nie dała nam odczuć zmęczenia lub skrępowania  i wyszła fenomenalnie. Profesjonalizm, elastyczność, pomysłowośc a za razem ogromna wiedza pozwoliły nam i rodzinie  cieszyc się pamiątką na całe życie!  Marzeniem które spelnilesDziękujemy Tommasz!  

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Tomasz Bakiera Photography:

Lublin
Warszawa
 • #Fotografia
 • #Transmisja w Internecie
 • #Styl artystyczny