Tomasz Bakiera Photography

ZIWA 2018
49

Opis

Witam w świecie mojej fotografii – w świecie, który buduję z prawdziwych historii, gdzie fundamentem jest moja pasja i najszczersza miłość ludzi, którzy mi zaufali i pozwolili uwiecznić swoje emocje.

Nie stworzę Waszej historii.. bo nikt nie zrobi tego lepiej niż Wy sami!
Ja zapiszę ją moją wyobraźnią i sprawię, aby ta historia była przepełniona mnóstwem pięknych wspomnień. Przy pomocy aparatu zatrzymam dla Was czas w tych najpiękniejszych momentach.

Utrwalę Wasze magiczne gesty, czułe spojrzenia i unoszący się w powietrzu stan cudnych emocji po to, abyście przy oglądaniu zdjęć raz jeszcze poczuli to samo bicie serc i drżenie dłoni..

Kilka słów o mnie:

Zanim ja poznam Waszą historię, chcę abyście Wy poznali mnie.. 

Jestem Tomek – szczęśliwy mąż i spełniony tata najwspanialszych dzieciaków pod słońcem, które każdego dnia dostarczają milion powodów do radości i dzięki temu poznacie mnie po uśmiechu nie schodzi mi z twarzy!

Nasza rodzinna, nieustannie pisząca się historia, pełna magicznych momentów, ciągle uczy mnie, by doceniać i zapamiętywać każdą piękną chwilę. Właśnie dlatego robię to dla innych – utrwalam cudne emocje, magiczne gesty i szczere uśmiechy. Na swoich fotografiach zatrzymuję to, co w życiu najcenniejsze –prawdziwą miłość!

Zdecydowanie moją największą miłością jest rodzina, ale poza nią mam jeszcze kilka mniejszych miłostek.. Kocham nie tylko ludzi, ale i zwierzaki mam trzy cudowne pieski.
Uwielbiam podróżować, szukając w ten sposób nowych pięknych doświadczeń. Najbardziej zachwycam się górami, bo skrywają w sobie niezwykle głębokie piękno i ich tajemniczość bardzo motywuje mnie do działania.

Wrażliwość i emocjonalność w mojej osobie łączą się z totalną nieumiejętnością siedzenia w miejscu z założonymi rękami. Mam tysiąc pomysłów na minutę i nigdy nie czekam aż same się zrealizują, bo... jeszcze zrealizuje je ktoś inny! W fotografii przekłada się to na to, że jestem z aparatem wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego, aby uchwycić to, co najpiękniejsze!

Bardzo chciałbym Was poznać!

Napiszcie,
zadzw
ońcie,
spotkajmy się!

Porozmawiamy o Was, o Waszej miłości i o tym, co dla Was ważne. Będzie mi niesamowicie miło, jeśli pozwolicie mi poznać Waszą historię..

Szczegóły

 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Transmisja w Internecie, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Jeśli chcesz zarezerwować termin, niezbędne będzie podpisanie umowy i wpłata zaliczki w wysokości 1000 zł. Całkowity koszt usługi zależy od kilku czynników. Kwestię tę omawiam z moim klientami indywidualnie.
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Mój optymizm, empatia i pogoda ducha sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie przebiegał bezstresowo i okaże się niezapomnianym przeżyciem. Uwielbiam podróżować i wykonywać zagraniczne sesje ślubne w reporterskim stylu pokazując piękno miejsc podczas podróży poślubnej stawiając na naturalność i skupiając się na prawdziwych uczuciach . Wiele kobiet marzy o profesjonalnej sesji i poczuć się jak prawdziwa modelka . A ja jako fotograf ślubny chce spełnić ich marzenia dlatego oferuje artystyczną sesje ślubna w stylu Fusion część z moich fotografii trafia do czasopism z modą ślubną oraz są publikowane na różnych stronach internetowych krajowych i zagranicznych.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Styl w jakim pracuje pozwala pracować mi samemu. Ale jest możliwości wykonania zlecenia z dodatkowym fotografem.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Zależy mi na najwyższej jakości moich usług, dlatego przyjmuje tylko 25 zleceń rocznie. Dzięki temu mogę realizować zlecenia szybko i profesjonalnie. Najcześciej całe zlecenie realizowane jest w ciągu 2 miesięcy od daty wykonanej sesji plenerowej. Część zdjęć dostępna będzie na moich portalach społecznościowych (FB, Instagram Pinterest, Twitter i G+) do kilku dni po ślubie.

Opinia/i (24)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0 24 opinii
Przez palina261s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetna osobowość, doskonała jakość zdjęć, profesjonalizm na wysokim poziomie. Jesteśmy mega zadowoleni. Fotograf jak najbardziej wart polecenia :)

Zgłoś nadużycie
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nic dodać, nic ująć. Zdjęcia przepiękne, a fotograf bardzo uprzejmy!! Gorąco polecam!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie dziękujemy za owocną współpracę, pełen profesjonalizm i niesamowite zdjęcia!! :) Fotograf naprawdę godny polecenia! Ogromna wiedza i umiejętności, świetne podejście do klienta i niesamowite zaangażowanie w pracę! We wszystko, co robi, wkłada całe serce! Naprawdę spokojnie można i warto mu zaufać! 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm. Osoba, która zna się na tym co robi, traktuje to jako swoją pasję, a nie obowiązek. Gorąco POLECAM! :) 

Zgłoś nadużycie
Przez barbaratarkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy za oddanie I profesjonalne podejście do uwiecznienia naszego szczęścia i tak bardzo ważnego dnia jakim był nasz ślub i wesele!Bardzo ważne dla nas było aby fotograf był niezauwazalny a jednocześnie uchwycil wszystkie ważne momenty w tym dniu! Reportaż z wesela jak również sesja w plenerze nie dała nam odczuć zmęczenia lub skrępowania  i wyszła fenomenalnie. Profesjonalizm, elastyczność, pomysłowośc a za razem ogromna wiedza pozwoliły nam i rodzinie  cieszyc się pamiątką na całe życie!  Marzeniem które spelnilesDziękujemy Tommasz!  

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Tomasz Bakiera Photography:

Lublin
Warszawa
 • #Fotografia
 • #Transmisja w Internecie
 • #Styl artystyczny