Tomasz Bakiera Photography

Firmy
Premium
  • Odwiedź Stronę Www

Witam w świecie mojej fotografii – w świecie, który buduję z prawdziwych historii, gdzie fundamentem jest moja pasja i najszczersza miłość ludzi, którzy mi zaufali i pozwolili uwiecznić swoje emocje.

Nie stworzę Waszej historii.. bo nikt nie zrobi tego lepiej niż Wy sami!
Ja zapiszę ją moją wyobraźnią i sprawię, aby ta historia była przepełniona mnóstwem pięknych wspomnień. Przy pomocy aparatu zatrzymam dla Was czas w tych najpiękniejszych momentach.

Utrwalę Wasze magiczne gesty, czułe spojrzenia i unoszący się w powietrzu stan cudnych emocji po to, abyście przy oglądaniu zdjęć raz jeszcze poczuli to samo bicie serc i drżenie dłoni..

Kilka słów o mnie:

Zanim ja poznam Waszą historię, chcę abyście Wy poznali mnie.. 

Jestem Tomek – szczęśliwy mąż i spełniony tata najwspanialszych dzieciaków pod słońcem, które każdego dnia dostarczają milion powodów do radości i dzięki temu poznacie mnie po uśmiechu nie schodzi mi z twarzy!

Nasza rodzinna, nieustannie pisząca się historia, pełna magicznych momentów, ciągle uczy mnie, by doceniać i zapamiętywać każdą piękną chwilę. Właśnie dlatego robię to dla innych – utrwalam cudne emocje, magiczne gesty i szczere uśmiechy. Na swoich fotografiach zatrzymuję to, co w życiu najcenniejsze –prawdziwą miłość!

Zdecydowanie moją największą miłością jest rodzina, ale poza nią mam jeszcze kilka mniejszych miłostek.. Kocham nie tylko ludzi, ale i zwierzaki mam trzy cudowne pieski.
Uwielbiam podróżować, szukając w ten sposób nowych pięknych doświadczeń. Najbardziej zachwycam się górami, bo skrywają w sobie niezwykle głębokie piękno i ich tajemniczość bardzo motywuje mnie do działania.

Wrażliwość i emocjonalność w mojej osobie łączą się z totalną nieumiejętnością siedzenia w miejscu z założonymi rękami. Mam tysiąc pomysłów na minutę i nigdy nie czekam aż same się zrealizują, bo... jeszcze zrealizuje je ktoś inny! W fotografii przekłada się to na to, że jestem z aparatem wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego, aby uchwycić to, co najpiękniejsze!

Bardzo chciałbym Was poznać!

Napiszcie,
zadzw
ońcie,
spotkajmy się!

Porozmawiamy o Was, o Waszej miłości i o tym, co dla Was ważne. Będzie mi niesamowicie miło, jeśli pozwolicie mi poznać Waszą historię..

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

5.0 25 opinii
Autor: mjaskolska1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie mogliśmy trafić lepiej!
Przy organizacji wesela współpracowaliśmy z dziesiątkami osób i żadnej z tych osób nie wspominamy tak dobrze jak Tomka! Współpraca z nim to przyjemność, a to było dla nas bardzo ważne.
Zdjęcia są cudowne i będą oczywiscie wspaniała pamiątka na całe życie. Ale to co liczyło się dla nas w równej mierze, to atmosfera podczas współpracy: otwartość, przyjacielskosc, uśmiech, entuzjazm, ciepło, pasja. Tomek jest dokładnie taką osobą! Oprócz dostarczenia wspaniałych zdjęć dba o atmosferę w jakiej te zdjęcia są robione. Potrafi bardzo szybko przełamać pierwsze lody i nawiązać bliski kontakt. Jest niezwykle ciepłym i pogodnym człowiekiem. Czuliśmy się jakbyśmy znali go od dawna. Podczas sesji narzeczeńskiej, na poczatku czułam się totalnie skrępowana i jego naturalna otwartość, swoboda i entuzjazm niesamowicie pomogły. Podobnie podczas sesji zagranicznej którą mieliśmy po ślubie, świetna zabawa i niesamowite wspomnienia na całe życie. Tomek podchodzi bardzo personalnie do każdego klienta.

Dostaliśmy przepiękne zdjecia,
wspaniale oddające emocje i chwile naszego dnia. Zdjęcia są nietuzinkowe, interesujące, z pomysłem i wyobraźnią. Zdecydowanie odzwierciedlają jego pasję i dedykację. Daleko im do nudnych, pozowanych fotek, są bajkowe!


Jednym słowem: profesjonalny fotograf, artysyczne zdjęcia i cała współpraca w niesamowicie przyjacielskiej atmosferze:)

Zgłoś nadużycie
Autor: palina261
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetna osobowość, doskonała jakość zdjęć, profesjonalizm na wysokim poziomie. Jesteśmy mega zadowoleni. Fotograf jak najbardziej wart polecenia :)

Zgłoś nadużycie
Autor: weronika.filipek.14
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nic dodać, nic ująć. Zdjęcia przepiękne, a fotograf bardzo uprzejmy!! Gorąco polecam!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Transmisja w Internecie, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Jeśli chcesz zarezerwować termin, niezbędne będzie podpisanie umowy i wpłata zaliczki w wysokości 1000 zł. Całkowity koszt usługi zależy od kilku czynników. Kwestię tę omawiam z moim klientami indywidualnie.
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Mój optymizm, empatia i pogoda ducha sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie przebiegał bezstresowo i okaże się niezapomnianym przeżyciem. Uwielbiam podróżować i wykonywać zagraniczne sesje ślubne w reporterskim stylu pokazując piękno miejsc podczas podróży poślubnej stawiając na naturalność i skupiając się na prawdziwych uczuciach . Wiele kobiet marzy o profesjonalnej sesji i poczuć się jak prawdziwa modelka . A ja jako fotograf ślubny chce spełnić ich marzenia dlatego oferuje artystyczną sesje ślubna w stylu Fusion część z moich fotografii trafia do czasopism z modą ślubną oraz są publikowane na różnych stronach internetowych krajowych i zagranicznych.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Styl w jakim pracuje pozwala pracować mi samemu. Ale jest możliwości wykonania zlecenia z dodatkowym fotografem.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Zależy mi na najwyższej jakości moich usług, dlatego przyjmuje tylko 25 zleceń rocznie. Dzięki temu mogę realizować zlecenia szybko i profesjonalnie. Najcześciej całe zlecenie realizowane jest w ciągu 2 miesięcy od daty wykonanej sesji plenerowej. Część zdjęć dostępna będzie na moich portalach społecznościowych (FB, Instagram Pinterest, Twitter i G+) do kilku dni po ślubie.

Adres

Miasto:
Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Fotografia
  • Transmisja w Internecie
  • Styl artystyczny