Michalzagorny.com

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

Michalzagorny.com

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium
  • Zdjęcie od 2 400 zł


Wiem, że zbliża się w Waszym życiu bardzo ważna chwila. Wiem, że czas i energia są dla Was bardzo istotne. Proponując swoje usługi, gwarantuję Wam minimum formalności i straconego czasu na poszukiwaniach odpowiedniego fotografa.
 
Typ Fotografii Ślubnej jaką oferuje, to subiektywny reportaż. Nie zajmuję się kreacją  wydarzeń i manipulowaniem zachowaniem Pary Młodej, gości, rodziców i innych. Jestem tylko świadkiem tego wydarzenia i na swój sposób pokazuje to, co widziały moje oczy.
 
Zapraszam do kontaku
 
Z życzeniami samych słonecznych dni.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
2 400 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zadatek 20% wartości zamowienia
Jak długo działają Państwo w tej branży?
14
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Michalzagorny.com

4.9
9 opinii
9 opinii
Profesjonalizm
(9)
Jakość/cena
(9)
Polecasz to?
(9)
martakierozalska
Autor: Marta Berk
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeżeli chodzi o backstage, to Michał był zdecydowanie najmocniejszym punktem naszej imprezy weselnej. Był prawie niewidoczny, a jednocześnie był wszędzie tam gdzie coś się działo i było warte sfotografowania. Było to do tego stopnia niesamowite, że niektórzy się zastanawiali czy ma brata bliźniaka albo się klonuje :)I teraz to co najważniejsze. Jego zdjęciami wszyscy zachwycają się do dzisiaj (pół roku po weselu): od rodziny i znajomych, którzy otrzymali od nas swoje zdjęcia z imprezy weselnej (lub mieli okazję oglądać fotoksiążkę), po obsługę punktów foto, którzy drukowali dla nas zdjęcia zrobione przez Michała. Jeżeli szukacie profesjonalisty, który zrobi bardzo dobre zdjęcia i przy okazji wniesie przyjazną, luźną i bardzo pozytywną atmosferę, to gorąco polecamy właśnie Michała. Na koniec, ale nie mniej ważne w naszej ocenie to wszystko także w rozsądnej cenie :) 

Pozdrawiamy M&S

Zgłoś nadużycie
szymajda.anna
Autor: Anna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Śmiało mogę powiedzieć, że Michał jest "naszym" fotografem. Realizowaliśmy z nim sesję ślubną, ciążową oraz noworodkową. Po sesji ślubnej w plenerze byłam załamana... pogodą! Przekonana o konieczności powtórzenia zdjęć w mniej pochmurny dzień, zaskoczyłam się pozytywnie widząć finalny efekt pracy Michała: żywe, radosne, piękne zdjecia, jakby robione innego dnia :) Równie miło zaskoczona byłam oglądając zdjęcia z sesji z bobasem - Michałowi udało się uchwycić te nanosekundy, kiedy nasza dwumiesięczna modelka nie miała skrzywionej miny :) Praca z Michałem jest bezstresowa, bez pośpiechu, bez skrępowania, a efekty zachwycają! 

Zgłoś nadużycie
kawerson
Autor: Paulina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Michał Zagórny to profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Profesjonalista, który nie tylko potrafi od pierwszej chwili przełamać barierę pomiędzy fotografem, a osobą fotografowaną, ale przede wszystkim ma tzw. oko do zdjęć, które podparte jest konkretnym pomysłem na ich wykonanie. Należy do osób, które wiedzą co robią, a przy tym nie tracą zbędnego czasu przy swojej pracy. Jeśli chodzi o zdjęcia wykonane przez Michała to prawdziwy majstersztyk i trafienie w dziesiątkę, co więcej każde z nich nadaje się do albumu ślubnego. Podsumowując, polecamy Michała z całego serca! :) 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt