4

Opis

Pierścionek zaręczynowy ląduje na Twoim palcu… i co dalej? Potrzebujesz kogoś zaufanego, kto sprawnie i kreatywnie zaplanuje Ci wymarzone wesele? Może masz już wybrane miejsce i termin, ale masz wątpliwości co do detali przyjęcia? Wszystko sama zaplanowałaś i zorganizowałaś, ale brak Ci osoby, która dopilnuje szczegółów w samym dniu uroczystości?

 

Decydując się na powierzenie Pretty Little Weddings organizacji swojego ślubu, zyskujecie przede wszystkim:

 

 • opiekę profesjonalnego konsultanta ślubnego, który będzie Wam pomagał na każdym etapie przygotowań – od określenia budżetu, wyboru obiektu i wszystkich podwykonawców aż do Waszego wielkiego dnia (a nawet dłużej!)

 

 • najlepszych podwykonawców w branży, którzy zawodowo zamienią bajkową wizję w jeszcze piękniejszą rzeczywistość

 

 • doskonale zaplanowane, przygotowane i skoordynowane przyjęcie weselne, którego nigdy nie zapomnicie

 

 • spokój i poczucie bezpieczeństwa od pierwszego spotkania… bo w Pretty Little Weddings jesteście nie tylko klientami, jesteście podopiecznymi

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń

Opinia/i (5)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
5 opinii
Przez izaszebiotkos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Decyzję o zatrudnieniu wedding plannera podjęliśmy z (już) mężem w momencie kiedy dotarło do nas, że w miejscu, w którym chcemy zorganizować wesele nie ma żadnego menedżera obiektu i że nigdy nie było tam żadnej takiej dużej imprezy. Poważnym implusem była też bardzo niewielka ilość czasu na przygotowanie uroczystości (2.5 miesiąca), bo decyzję podjęliśmy spontanicznie. 
Po szybkim rozeznaniu tematu wśród znajomych i licznych poleceniach zdecydowaliśmy się na spotkanie z Basią i już w trakcie spotkania oboje z mężem wiedzieliśmy, że to właśnie tej kobiecie powierzymy zaplanowanie, organizację i koordynację naszego ślubu. 
Basia od razu zrozumiała i wyczuła nasze charaktery, wiedziała w jaki sposób się z nami komunikować i co najszybciej przyniesie właściwe efekty. Dzięki znajomości branży Basia szybko zadziałała, żebyśmy mogli wybrać z najlepszych podwykonawców dostępnych w tym terminie (2.5 miesiąca to naprawdę bardzo mało czasu i niewielkie szanse na złapanie tych najlepszych, a jednak się udało!). 
Dzięki obecności Basi w dniu wesela mogliśmy oboje cieszyć się tym dniem w pełni i nie zajmować się kwestiami organizacyjnymi i technicznymi. Wszystko po prostu "się działo".
Uważam, że osoba wedding plannera przy organizacji oraz w dniu ślubu jest na wagę złota.
A Basię polecam w szczególności!

Zgłoś nadużycie
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Podczas ślubu u przyjaciół byliśmy gośćmi uroczystości organizowanej przez Pretty Little Weddings i byliśmy pełni podziwu jak można wszystko dopiąć na ostatni guzik :) Państwo Młodzi zgodnie potwierdzili, iż PLW dba o każdy weselny detal począwszy od dekoracji poprzez podarunki dla gości oraz bufet i wiele, wiele innych :) Zachwyceni weselem przyjaciół specjalnie poprosiliśmy PM o rekomendacje i możliwość kontaktu z organizatorką, gdyż sami jesteśmy pewni, że w tym szczególnym i wyjątkowym dniu to ona sprawi, że zapamiętamy ten dzień najlepiej jak można oraz będziemy odciążeni od wielu rzeczy i będziemy mogli skupić się na sobie i na gościach, a techniczne rzeczy powierzymy profesjonalistce, ponieważ jesteśmy z narzeczonym pewni, że również skorzystamy z usług Pretty Little Weddings <3

Zgłoś nadużycie
Przez joanna10s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W teorii ślub to wymarzony dzień każdej kobiety. Ona w przepięknej sukni, On przystojny, w nienagannie skrojonym garniturze, uśmiechnięci goście gratulują na każdym kroku. W praktyce żeby tak było potrzebna jest Wróżka, która pociąga za sznurki, wciska guziczki, rzuca poleceniami i napędza całą tą machinę jaką jest ślub i wesele. Naszą wróżką była Basia z Pretty Little Weddings. Wiedziała czego chcemy zanim sami o tym wiedzieliśmy. Dzięki niej cała przedślubna przygoda ograniczyła się do bezbolesnych wyborów i cudownych wspomnień.

Polecamy każdą ręką i nogą bo głowy już dla niej straciliśmy;):*

JJ

Zgłoś nadużycie
Przez marta37s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piękna i niezwykle profesjonalna Basia i jej Pretty Little Weddings to najlepsze, co przed ślubem mogło mi się przytrafić ! ;)

Basia, wiedząc, że jestem osobą z niewielką ilością wolnego czasu, przez niecałe 6 miesięcy, zorganizowała przyjęcie, które goście, jednogłośnie, okrzyknęli najpiękniejszym ślubem dekady. <3

Jej gust, poczucie smaku, dbałość o detale... to wszystko sprawiło, że mój ślub był ślubem moich marzeń.

Całość organizacji ślubu idealnego - który zaplanowany był w niestandardowy sposób - udało jej się do samego końca poprawić tak, że efekt końcowy, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. 

Basia zadbała o każdy szczegół. 

Przewidziała kady scenariusz. 

NIC nie mogło nas zaskoczyć! :) 

Basiu, dziękuję za wszystko - niezliczone niespodzianki, które dla mnie zorganizowałaś, spokój ducha, który mi dałaś i za Twó bezbłędny gust, który pozwolił mi spać spokojnie! ;):*

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z Basią miałam okazję pracować podczas swojego ślubu, we wrześniu 2016 roku. Firma Pretty Little Weddings zajmowała się koordynacją dnia ślubu, ale nie ukrywam, że odbywałyśmy liczne konsultacje jeszcze na długo przed ślubem. Korzystałam z wiedzy, doświadczenia i znajomości Basi, co bardzo pozytywnie wpłynęło na jakość uroczystości. Basia jest takim dyskretnym dobrym duchem przyjęcia, nikt się nie orientuje, że gdzieś brakuje krzesła czy nagle coś się popsuło, bo ona wie pierwsza i reaguje błyskawicznie. Stworzenie na poczekaniu pięknego kącika z księgą gości, czy poprawienie wyglądu Panny Młodej to tylko jedno z tysiąca zadań.

Do teraz słyszymy, że nasz ślub był najpiękniejszym wydarzeniem tego typu, w jakim uczestniczyli nasi goście :) 

Dziękujemy jeszcze raz Pretty Little Weddings i polecamy każdemu, kto chce zająć się celebrowaniem swojego dnia, a nie rozwiązywaniem mikro problemów, które chcąc nie chcąc zawsze się pojawią.

Arleta i Filip, ślub 30 września 2016 w Pałacu w Iwnie. 

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Pretty Little Planner – idealna pomoc w planowaniu ślubu!
Pretty Little Planner – idealna pomoc w planowaniu ślubu!

Lista wszystkich lokalizacji Pretty Little Weddings w Wielkopolskie:

60-552 Poznań