Włoski Ślub - Organizacja ślubu i wesela we Włoszech

  • Odwiedź Stronę Www

Ślub we Włoszech

Włochy to jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie, znane ze swojej bogatej historii, sztuki,  tradycji i przepięknego krajobrazu. Odwiedzający słoneczną Italię odkrywają nieznany dotąd włoski styl życia “Dolce Vita”.

Specjały kulinarne i znakomite wina kuszą poszukujących nowych smaków. Italia pozwala nowożeńcom przeżyć niepowtarzalne chwile w cudownej atmosferze w dniu zawarcia związku małżeńskiego, jednego z najważniejszych dni w ich życiu, w nadzwyczaj urokliwym otoczeniu, gdzie wszystko łączy się w idealną całość.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Włoski Ślub - Organizacja ślubu i wesela we Włoszech i wygrana do 12 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

4.9 24 opinii
Autor: darekstel
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy wszystkim którzy marzą o ślubie we Włoszech.Braliśmy ślub w Rzymie 14.09.2018 roku. Basiu,Marco bardzo dziękujemy za wspaniałą atmosferę,dużo pozytywnej energii,uśmiechu i spontaniczności na każdym kroku.Dzięki waszej pomocy był to dla nas piękny dzień o którym nigdy nie zapomnimy.Z całego serca dziękujemy za wszystko i z całą pewnością polecamy Was każdemu kto marzy o ślubie w tak pięknym miejscu.Pozdrawiamy gorąco Renia i Darek.

Zgłoś nadużycie
Autor: hwasilewska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Barbara pomagała nam zorganizować wymarzony ślub i obiad we Włoszech, w Portovenere. Komunikacja zawsze szybka i bezproblemowa, a już na miejscu świetna organizacja i podejście na luzie. Ślub miał być bez pompy i zadęcia, i taki właśnie był, przy tym bardzo sympatyczny dzięki organizatorom.

Pomimo tego, że pogoda spłatała nam figla w czasie samej ceremonii, pani Barbara i jej mąż (fotograf), zadbali o dobrą atmosferę.

Trochę baliśmy się sesji, bo taka romantyczna wydawała nam się nie w naszym stylu, ale już po chwili panu Marco udało się nas rozluźnić i teraz bardzo cieszymy się z naszych zdjęć.

Gorąco polecamy usługi pani Barbary i jej męża, i życzymy wszystkim pięknego ślubu, takiego jak nasz :-)

Hania i Michał

Zgłoś nadużycie
Autor: di.nowinska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Basia i Marco to profesjonaliści w każdym calu, a jednocześnie bardzo ciepli, sympatyczni, uśmiechnięci ludzie. Znają Rzym i inne miejsca we Włoszech od każdej strony, proponują najciekawsze plenery,a ich zdjęcia są przepiękne. Stwarzają niezwykle miłą atmosferę, pracują sprawnie i widać, że lubią to co robią. Doskonale wyczuwają intencje pary i są otwarci na oczekiwania par (chcieliśmy fotografie na luzie, bez zadęcia i takie właśnie były). Znają zarówno pracowników polskiego konsulatu, jak i wielu księży, są bardzo pomocni w przygotowaniach. Jesli ślub w Italii to tylko z Basią i Marco! Jeszcze raz dziękujemy . D&J z Wrocławia.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: