Włoski Ślub - Organizacja ślubu i wesela we Włoszech

  • Odwiedź Stronę Www

Ślub we Włoszech

Włochy to jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie, znane ze swojej bogatej historii, sztuki,  tradycji i przepięknego krajobrazu. Odwiedzający słoneczną Italię odkrywają nieznany dotąd włoski styl życia “Dolce Vita”.

Specjały kulinarne i znakomite wina kuszą poszukujących nowych smaków. Italia pozwala nowożeńcom przeżyć niepowtarzalne chwile w cudownej atmosferze w dniu zawarcia związku małżeńskiego, jednego z najważniejszych dni w ich życiu, w nadzwyczaj urokliwym otoczeniu, gdzie wszystko łączy się w idealną całość.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Włoski Ślub - Organizacja ślubu i wesela we Włoszech i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Włoski Ślub - Organizacja ślubu i wesela we Włoszech

4.9 25 opinii
Autor: izabelagawronfotografia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecam współpracę z Panią Barbarą wszystkim przyszłym parom młodym, które marzą o tym by zorganizować ślub we Włoszech. Nasz ślub odbył się w grudniu 2020 i choć plan ten wydawał się momentami niemożliwy do realizacji to z pomocą Pani Barbary udało się spełnić to marzenie. Dziękujemy za Pani pomoc, niezwykle profesjonalne i życzliwe podejście do nas i mocno trzymamy kciuki za kolejne realizacje. Polecamy bardzo - Izabela i Daniel

Zgłoś nadużycie
Autor: darekstel
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy wszystkim którzy marzą o ślubie we Włoszech.Braliśmy ślub w Rzymie 14.09.2018 roku. Basiu,Marco bardzo dziękujemy za wspaniałą atmosferę,dużo pozytywnej energii,uśmiechu i spontaniczności na każdym kroku.Dzięki waszej pomocy był to dla nas piękny dzień o którym nigdy nie zapomnimy.Z całego serca dziękujemy za wszystko i z całą pewnością polecamy Was każdemu kto marzy o ślubie w tak pięknym miejscu.Pozdrawiamy gorąco Renia i Darek.

Zgłoś nadużycie
Autor: hwasilewska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Barbara pomagała nam zorganizować wymarzony ślub i obiad we Włoszech, w Portovenere. Komunikacja zawsze szybka i bezproblemowa, a już na miejscu świetna organizacja i podejście na luzie. Ślub miał być bez pompy i zadęcia, i taki właśnie był, przy tym bardzo sympatyczny dzięki organizatorom.

Pomimo tego, że pogoda spłatała nam figla w czasie samej ceremonii, pani Barbara i jej mąż (fotograf), zadbali o dobrą atmosferę.

Trochę baliśmy się sesji, bo taka romantyczna wydawała nam się nie w naszym stylu, ale już po chwili panu Marco udało się nas rozluźnić i teraz bardzo cieszymy się z naszych zdjęć.

Gorąco polecamy usługi pani Barbary i jej męża, i życzymy wszystkim pięknego ślubu, takiego jak nasz :-)

Hania i Michał

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: