Ślubne Wsparcie Agnieszka Lewandowska

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Ślubne Wsparcie Agnieszka Lewandowska

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 5 000 zł
  • Wartość główna: Planowanie I Design

Ślubne Wsparcie powstało z pasji do tworzenia i miłości do uczuć jakie towarzyszą Zakochanym. Nazywam się Agnieszka Lewandowska i jestem wedding plannerem. Zajmuję się planowaniem, organizacją jednego z piękniejszych dni w Waszym życiu. Pomagam również w ślubnych formalnościach. Niezależnie czy dopiero zaczynacie planowanie, czy do ślubu zostało już niewiele czasu, to z przyjemnością pomogę Wam sfinalizować Wasze marzenia. Planowaniem i organizacją ślubów zajmuję się kompleksowo, ale udzielam również wsparcia w wybranych przez Was kwestiach. Koordynacja dnia ślubu da Wam pewność i komfort, że czuwam nad przebiegiem finalnych przygotowań, a Wy możecie cieszyć się sobą i się dobrze bawić.

Przygotowania mogą i powinny być piękną częścią ślubu. To im poświęcacie najwięcej czasu. Zostańcie parą reALove i przekonajcie się sami.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
Planowanie I Design
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
5 000 zł
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy masz wyłączność z dowolnym dostawcą?
Dekoracja
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
All inclusive
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Pracuje Pan/Pani sama czy z innymi profesjonalistami?
Jesteśmy zespołem
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
4:00
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Czy świadczysz usługi w:
Polska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Współpracę rozpoczynam od niezobowiązującego spotkania online. Podczas spotkania będziecie mieli okazję mnie poznać i zadać pytania, a ja postaram się rozwiać Wasze wątpliwości. Potem przedstawiam ofertę dopasowaną do Was i Waszych faktycznych potrzeb. Wówczas zdecydujecie o współpracy.
Jakie są Państwa godziny pracy?
Elastyczne. Godziny pracy dostosowane do Par Młodych - szczególnie mieszkających zagranicą.
Jakimi językami obcymi się Państwo posługują?
Angielski
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Ślubne Wsparcie Agnieszka Lewandowska

4.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
kasiakes
Autor: Kasia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli usługa wedding plannerki kojarzy Wam się z telewizyjnymi reality show i być może - przesadą ;) to… mieliśmy tak samo!

Na Agę trafiliśmy z polecenia znajomej, szukając osoby, która w dniu ślubu przypilnuje przygotowań na sali weselnej, gdzie konieczne było skoordynowanie pracy wszystkich podwykonawców. Tylko jeden dzień współpracy - to wszystko czego oczekiwaliśmy :)

Ale już po pierwszym spotkaniu z Agnieszką zrozumieliśmy jak bardzo nasze wyobrażenia mijały się z rzeczywistością.

Aga to osoba, która z ogromną starannością, zaangażowaniem i cudownym - ciepłym i otwartym nastawieniem przeprowadziła nas przez wszystkie przygotowania do ślubu i wesela od momentu, w którym się spotkaliśmy. Ze spokojem i profesjonalizmem rozwiązywała wszystkie problemy i przeszkody, podsuwała wskazówki, na które pewnie nigdy byśmy nie wpadli ;) a przede wszystkim była oparciem we wszystkich chwilach, kiedy pojawiał się chociaż najmniejszy stres. Dzięki tej współpracy mogliśmy o wiele lepiej zaplanować wszystkie przygotowania i sam dzień ślubu - który w rezultacie przebiegał idealnie <3

Zanim nawet pomyśleliśmy, że możemy czegoś potrzebować - Aga była obok. A miłe słowa na temat jej pracy słyszeliśmy od rodziców, świadków i reszty gości jeszcze długo po imprezie.

Aga to profesjonalistka na najwyższym poziomie i przede wszystkim - wspaniały człowiek <3 No i najlepsza weselna „inwestycja” na jaką mogliśmy się zdecydować :)

Z caaałego serca polecamy!

Kasia & Janek

Zgłoś nadużycie
dominikmajchrzak
Autor: Dominik
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Szanowne "Młode Pary", jeśli w drodze do jednego z najważniejszych dni Waszego życia chcecie pędzić na oślep i złamanie karku, bez porządnej nawigacji błądzić po drogach pełnych różnych usługodawców i niestety często naciągaczy to znaczy, że jesteście... NIESPEŁNA ROZUMU. Współpraca z Agnieszką okazała się cudowną przygodą, pełną ciekawych wyzwań. Wyzwań z którymi Agnieszka dzielnie i z niezwykłą łatwością sobie poradziła. Agnieszka była niczym cała instytucja która prowadziła nas od początku do końca, a także zawzięcie broniła (często przed nami samymi). Zaprojektowała całe wesele wraz z poprawinami, przygotowała i zapieła na ostatni guzik całą uroczystość - trafiając w nasze gusta, oraz co ważne broniąc budżetu. Możecie powiedzieć, że praca koordynatorki to dodatkowy spory koszt, ale zapewniamy Was akurat ta inwestycja zwróci się po stokroć. 

W śród naszych gości często słyszeliśmy, że to było najlepsze wesele na jakim byli. 

W dużej mierze to dzieki Adze, którą serdecznie polecamy Dominika i Dominik :-) 

Zgłoś nadużycie
Dziękuję serdecznie za poświęcony czas na napisanie tak miłych słów! Dziękuję za zaufanie i wspólna drogę w przygotowaniu Waszego pięknego dnia! Było WSPANIALE!!! Ściskam Kochani!
magdabrodzinska2e
Autor: Magdalena Brodzinska
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Aga to prawdziwy anioł od ślubnych zadań. Naszą historie zaczęliśmy początkowo od kwestii florystycznych, jednak od razu poczuliśmy wspólny vibe i powierzyliśmy Adze koordynację dnia ślubu i dopięcie całej ceremonii na ostatni guzik.

Wyszło bajecznie, każdy detal był dopracowany. My, jak i nasi goście byliśmy pod ogromnym wrażeniem efektu pracy Agi (często wgl niewidocznej). Pomogła nam nie tylko w temacie nowych usługodawców (których ma naprawdę pełne zaplecze godnych polecenia), ale również dopięła nam plan działania usługodawców już przez nas wybranych, co nie zawsze jest takie proste. Spełniła wszystkie nasze oczekiwania, co do elementów weselnych/ ślubnych, ale tez wiedziała kiedy przystopować nasze szaleństwa, żeby efekt końcowy niebył nazbyt przerysowany. Właściwie zdjęła z naszych barków wszelkie zmartwienia techniczno- organizacyjne. Dzięki czemu same przygotowania były czystą przyjemnością oraz mieliśmy czas by skupić się na sobie bez pędu weselnego.

Jeżeli szukacie kogoś kto z pasją i pełnym zaangażowaniem poprowadzi was przez przygotowania aż do dnia ślubu i późniejsze formalności to z czystym sumieniem i całym serduchem polecamy wam Agnieszkę! 

Magdalena & Patryk 

Zgłoś nadużycie
Magda i Patryk, dziękuję za tak miły komentarz oraz zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Wasz ślub był tak wyjątkowy, jak Wy sami jesteście. Ja z kolei mam szczęście pracować z tak fantastycznymi Parami!
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 60-126

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt