2

Opis

Tak naprawdę najwięcej „o nas” powiedzą Wam nasze przyjęcia, tutaj zdradzimy tylko kilka szczegółów.

ONE. to my, cztery różne kobiety, które mają jeden cel tworzyć przyjęcia niebanalne. A „kropka” to coś, co najlepiej charakteryzuje nasze podejście do klienta – Wasze przyjęcie ma być idealne i „kropka”. „Kropka” to, mamy nadzieję, również koniec waszych poszukiwań party plannera, po prostu ONE i „kropka”:) Pracujemy w tym zawodzie, bo uwielbiamy, gdy ludzie celebrują ważne momenty w życiu i gdy dobrze się bawią. A emocje jakie temu towarzyszą potrafią uzależniać:) Wszystkie znamy to uczucie:) i chociaż mamy różne doświadczenie w organizacji przyjęć, każdej z nas zależy bardzo, żeby kultura „świętowania i celebrowania” ciągle się rozwijała. Dlatego postanowiłyśmy porzucić pomysł klasycznej strony internetowej i „przyłożyć do tego swoje ręce” prowadząc właśnie tego bloga. Piszemy o przyjęciach, bo je organizujemy, a że temat jest na tyle fajny i ciekawy postanowiłyśmy się nim dzielić. Chcemy dyskutować, poszukiwać, konfrontować swoje wizje, żeby tworzyć przyjęcia inne od wszystkich – dla Was i waszych najbliższych.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego bloga i naszej pracy, i oczywiście do robienia przyjęć. Fajnych przyjęć… …. i kropka.

pozdrawiamy ONE.

Szczegóły

Opinia/i (2)

4.8
2 opinii
Przez kwawrzykowskis
Znam tego usługodawcę zawodowo

Wspaniałe, kreatywne, bardzo profesjonalne dziewczyny! Polecam z czystym sumieniem!

Zgłoś nadużycie
Przez promariages
Znam tego usługodawcę zawodowo

Serdecznie polecamy usługi konsultantek z tej firmy. Wiele z naszych klientek korzystało z ich usług i chwalą sobie współpracę z dziewczynami. 

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Najnowsze nowości redakcyjne

Bajeczny ślub w świętokrzyskim!
Bajeczny ślub w świętokrzyskim!

Lista wszystkich lokalizacji ONE. tworzą przyjęcia w Mazowieckie:

Warszawa