Ślub za Granicą - Romantic Travel

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Ślub za Granicą - Romantic Travel

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 10 zł


Kim jesteśmy?

Romantic Travel jest wyodrębnionym działem firmy Europa-Travel powołanym specjalnie do obsługi wyłącznie par w zakresie ślubów organizowanych w najpiękniejszych miejscach na Ziemi, urokliwych podróży poślubnych i romantycznych wyjazdów. Wszelkie nasze produkty są dostosowane specjalnie z myślą o zakochanych i mogą być dowolnie dopasowane do Państwa potrzeb. Wszystkie oferowane przez nas śluby za granicą są honorowane w Polsce i wymagają jedynie zgłoszenia w urzędzie stanu cywilnego.

My jako pierwsi rozpoczęliśmy tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Posiadamy 25 letnie doświadczenie uznanego touroperatora w organizacji wyjazdów na całym świecie. Zdając sobie sprawę z delikatności takich usług zapewniamy najwyższy poziom w obsłudze klienta. Dzielimy się swoim doświadczeniem w organizacji wyjazdów i wkładamy w to nasze serce, aby takie podróże budowały i potęgowały miłość wśród naszych zakochanych par. Szczęście naszych klientów jest dla nas ogromną radością.

Dlaczego my?

  • Posiadamy największe doświadczenie w Polsce w organizacji ślubów za granicą
  • Obsłużyliśmy już setki par, które zawarły związek małżeński w najpiękniejszych miejscach na świecie
  • Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdu
  • Jesteśmy profesjonalnymi doradcami
  • Wszystkie kierunki przez nas oferowane odwiedzamy osobiście
  • Kochamy to co robimy i podchodzimy do naszej pracy z pasją

Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.romantic-travel.pl

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
10 zł
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Nie wymagamy osobistego spotkania, wszystkie formalności możemy przeprowadzić zdalnie.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
27
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Ślub za Granicą - Romantic Travel

4.8
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(4)
Jakość/cena
(4)
Polecasz to?
(4)
klsul
Autor: Klaudia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecam! Pani Krysia niezawodna, zaangażowana, profesjonalna. Zorganizowała nam ślub w trybie ekspresowym, pomogła ze wszystkimi formalnościami. Piękniejszego ślubu nie mogliśmy sobie wymarzyć! Ślub odbył się kilka dni temu we Włoszech. Na miejscu zajęła się nami już Pani Basia, niemniej Pani Krysia cały czas pozostawała z nami w kontakcie w razie gdyby coś się działo. Wszystko zorganizowane od a do z, łącznie z wypożyczeniem auta, dekoracja czy bukietem ślubnym. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy każdemu niezdecydowanemu :)

Zgłoś nadużycie
lavvenda
Autor: Paulina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ślub na hawajskiej plaży jak z bajki - nawet nie mogłam sobie wymarzyć lepszego! Szum oceanu, cudowne, spokojne miejsce, przepiękne słowa o miłości, kwiaty, szampan i towarzystwo wspaniałych ludzi, którzy służyli nam w tych wyjątkowych chwilach wszelką pomocą i wsparciem.

Choć pojechaliśmy z mężem tylko we dwoje, czuliśmy się cały czas otoczeni życzliwością i opieką. Nie stresowaliśmy się absolutnie niczym - a raczej nie należymy do osób ze stoickim podejściem do życia! :) Wiedzieliśmy, że wszystko pójdzie zgodnie z planem dzięki ogromnemu doświadczeniu Romantic Travel i miejscowych koordynatorów. Nie zawiedliśmy się, a wręcz przeciwnie - zaskoczyło nas to, jak idealnie, wzruszająco i po prostu cudownie wszystko przebiegło.

Już na etapie planowania było widać, jak bardzo Pani Krystyna wraz z mężem angażują się w organizację naszej podróży. Byliśmy w stałym kontakcie, przegadaliśmy mnóstwo czasu na spotkaniach i przez telefon, wymieniliśmy też ogrom maili, zanim udało się wszystko dopiąć. Mogliśmy na nich zawsze liczyć i nawet w trudnych sytuacjach znajdowali świetne rozwiązania. Tuż przed samym wyjazdem pomogli nam z problemem w hotelu i sprawili, że dotychczasowa oferta stała się jeszcze atrakcyjniejsza. Udzielili nam też wielu cennych porad, które pomogły nam się odpowiednio przygotować do wyjazdu. Pozostawali z nami "na łączach" również na Hawajach.

Wszystkie zamówione usługi zostały zrealizowane zgodnie z planem, a nawet jeszcze lepiej :) Wszystko też przebiegło zgodnie z umową. Z przelotami nie mieliśmy najmniejszych problemów, podobnie jak z transferami na miejscu czy załatwieniem spraw w miejscowym urzędzie. Towarzyszył nam opiekun, który w razie potrzeby tłumaczył lub pośredniczył, także nawet znajomość języka nie jest potrzebna. Poszło sprawnie i bezstresowo.

Jesteśmy naprawdę zachwyceni i szczerze polecamy Romantic Travel - dzięki nim nasz ślub stał się niezwykłym przeżyciem, nie tylko pięknym i wzruszającym, ale też pozbawionym napięcia i stresu towarzyszącego zwykle dużym przyjęciom weselnym. Było kameralnie, uroczo, spokojnie i niesamowicie romantycznie. A z podróży wróciliśmy jeszcze bardziej szczęśliwi i zakochani, bo takie wspólne doświadczenia i relaks na hawajskich plażach odprężyły nas i zbliżyły do siebie jeszcze bardziej. Naprawdę warto wybrać taki ślub!

Zgłoś nadużycie
erniq3
Autor: Mateusz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniała współpraca! Szybko łatwo i przyjemnie! Pani Magda znała odpowiedź na dosłownie każde nasze pytanie oraz rozwiewała wszytskie watpliwości. Wszytsko było zapięte na ostatni guzik tak, że nasza podróż jaki i uroczystość zaślubin wyszła w 100%!  polecamy i pozdrawiamy Angelika i Mateusz! ;)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt