• Cena usługi Średnie ceny
 • Odwiedź Stronę Www

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem z zakresu przygotowywania i organizacji wydarzeń takich jak wesela, śluby, zaręczyny, rocznice, wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym przygotowywanie wigilii i świąt w Waszych domach i wiele, wiele innych.

 

Jedną z najczęściej pojawiających się wątpliwości dotyczącą zdjęć ślubnych jest ta, która porusza temat "wychodzenia na zdjęciach". Młoda para, a właściwie częściej panna młoda gorączkowo zastanawia się, czy aby na pewno dobrze będzie wyglądała na zdjęciach ślubnych. Pytania te poparte są dotychczas zrobionymi zdjęciami, na których a to ma za duży nos, to zły profil, to znów wygląda za grubo, za nisko itd.
Tego typu rozterki nie powinny zdominować dnia ślubu. Dobry fotograf ślubny potrafi zrobić zdjęcia tak, że każda znajdująca się na nich osoba będzie wyglądała dobrze. Najważniejsze, by przesadnie nie myśleć o minach, by się nie krygować, nie pozować, bo wszystkie te czynności sprawią, że zdjęcia ślubne faktycznie będą drętwe i nijakie.
Trzeba zapomnieć o tym, że jesteśmy fotografowani. Nie myśleć, że za chwilę usłyszymy "pstryk". Tego nie ma. Nie może być!


Profesjonalny fotograf ślubny będzie pracował tak, że jego obecność w żaden sposób nie będzie krępowała młodej pary. Pozostanie niezauważony, a mimo tego na zdjęciach ślubnych uwieczni te momenty, które w dniu ślubu są najważniejsze i najistotniejsze.
Pierwszy taniec weselny jest specjalnym występem pary młodej otwierającym wesele. To ważna chwila na każdym weselu i warto by chwila ta była należycie przygotowana. Chwilą tą pragniemy podziękować sobie za miłość a gościom za przybycie.Oferujemy lekcje indywidualne dla par, profesjonalne przygotowanie pierwszego tańca weselnego. Na Państwa życzenie instruktor tańca doradzi Państwu wybranie odpowiedniego tańca, wraz z Państwem pomoże wybrać muzykę oraz przygotuje wyjątkową i niepowtarzalną choreografię, która stanie się tylko Waszym wspólnym przeżyciem i niezapomnianymi chwilami na weselu. Dla tych, którzy pragną zatańczyć do swojej "ulubionej muzyki" choreograf przygotuje odpowiednie kroki. Dostosujemy się do każdych wymagań, oczekiwań i nauczymy Państwa podstawowych zasad tańczenia w parze oraz prowadzenia, jak również obcowania z muzyką i rytmem.

 

 

 Oferujemy także:

 • -profesjonalne sesje zdjęciowe oraz filmowanie wydarzeń
 • -montaż materiałów filmowych i teledysków
 • -profesjonalny makijaż w tym wszelkiego rodzaju usługi kosmetyczne
 • -dobór kreacji oraz wykonanie na zamówienie 
 • -choreografie oraz nauki tańca
 • -przygotowanie i wystrój wnętrz
 • -pomoc w dobraniu zespołu, DJ'a lub zorganizowania koncertu specjalnego
 • -oferujemy także atrakcje specjalne oraz róznego rodzaju pokazy artystyczne.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x15

Opinia/i

4.9 10 opinii
Autor: emi_la_04
Znam tego usługodawcę zawodowo

Jeśli ktoś nie ma pomysłu na wesele czy inną imprezę albo ma pomysł, ale nie wie jak go zrealizować, a chce żeby wszystko przebiegło sprawnie, oryginalnie i co ważne w dobrej atmosferze - to polecam Beatę Tyborowską weeding planner! Wszystko dopasowane do potrzeb klienta! :)

Zgłoś nadużycie
Autor: emi_la_043
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli ktoś nie ma pomysłu na wesele czy inną imprezę albo ma pomysł, ale nie wie jak go zrealizować, a chce żeby wszystko przebiegło sprawnie, oryginalnie i co ważne w dobrej atmosferze - to polecam Beatę Tyborowską weeding planner! Wszystko dopasowane do potrzeb klienta! :)

Zgłoś nadużycie
Autor: despote
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

bylam bardzo zadowolona z obslugi i z pracy tej firmy ..Pani Beata Tyborowska jest wspaniala kreatorka .w sposob doskonaly i efektywny wplywa jej talent na dane otoczenie ..ludzie sa szczesliwi i zachwyceni..kazdy szczegol dopracowany ..polecam serdecznie

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunki rezerwacji są indywidualne dla każdego klienta.
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
Cena jest zależna od potrzeb klienta
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Podejmiemy się każdego wyzwania będąc profesjonalistami o niewyczerpanych pokładach wyobraźni. Kreatywność jest naszą mocną stroną! Cokolwiek potrzebujesz, jesteśmy po to …żeby to za Ciebie zrobić. Z nami masz pewność, że każdy element imprezy będzie dopracowany do perfekcji!

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
 • Konsultanci ślubni
 • Średnie ceny