20

Opis

Cześć.
Jeste
śmy młodymi, wykształconymi wizualnie osobami. We dwoje tworzymy fotografie i krótkie formy filmowe. Za każdym razem, staramy się robić naturalne, pełne światła i uśmiechu zdjęcia, których motywem przewodnim jest optymizm i dobra energia, obecna podczas ceremonii czy przyjęcia. Skupiamy uwagę na głównych wydarzeniach, jednak niezwykle istotnymi, są dla nas panująca wokół atmosfera oraz relacje między ludźmi. 

Na co dzień stacjonujemy w Warszawie, jednak przejechanie na drugi koniec kraju, nie stanowi dla nas żadnego problemu.  Napisz maila lub zadzwoń; z chęcią spotkamy się, i opowiemy wszystko, czego będziecie ciekawi. Nasze realizacje najlepiej śledzić na instagramie i facebooku; na bieżąco zamieszczamy tam, najnowsze zdjęcia, teledyski, oraz przebieg naszych aktualnych prac.

Kasia i Bartek.

Szczegóły

 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000 zł video / fotografia
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Każdorazowo przygotowujemy umowę, w której zawieramy wszystkie nasze dane, oraz informacje niezbędne do podjęcia współpracy; przy jej podpisywaniu pobieramy zaliczkę, w wysokości 500 zł. Całość wynagrodzenia, rozliczana jest po uprzednim dostarczeniu i zaakceptowaniu materiału.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Gotowy materiał, oddajemy w terminie do 60 dni od daty ślubu.

Opinia/i (5)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 5 opinii
Przez jakub_koloss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pięć gwiazdek dla tej pary fotografów! :) Kasia i Bartek - przefajni ludzie z pasją! Świetnie dopasowali styl zdjęć do scenerii naszego wesela, a współpraca z nimi to czysta przyjemność (:
Filmik - coś wyjątkowego! (tutaj brawa dla Bartka za czujność i wyłapywanie tych najbardziej zabawnych, ale też wzruszających momentów) Do dzisiaj słyszymy zazdrosne opinie od znajomych i znajomych znajomych, którzy oglądając po kilka razy żałują, że nie mogli bawić się z nami :P

Dziękujemy i polecamy Was z wielką przyjemnością! <3

Zgłoś nadużycie
Przez dorotawlizlos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kasia i Bartek pozostawli nam niezapomniana pamiatke z naszego slubu, w postaci filmu. Kasia, ekspert od muzyki pomogla nam wybrac utwory, ktore genialnie wkomponowaly sie w jedna calosc. Bartek, zorganizowal piekna sesje zdjeciowa. Sa bardzo elastyczni. Przejechali 2 tys kilometrow aby zrobic zdjecia! Wspolpraca z Dalej Dalej to byla czysta przyjemnosc! 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzystalismy i goraco polecamy :) Pełny profesjonalizm i świetni ludzie !!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dalej dalej- Kasia i Bartek to najlepsi ludzie od zdjęć i teledysku ślubnego jakich można sobie wymarzyć. Już przy pierwszym spotkaniu ma się wrażenie, że to poprostu starzy dobrzy znajomi z którymi się długo nie widziało! Omówienie oferty - 20 minut, przyjacielska rozmowa przy pączkach/gorącej czekoladzie/ winie 4 godziny + :))  Dzięki temu w dniu ślubu atmosfera jest luźna, przyjacielska a jak trzeba to i porada na odstresowanie się znajdzie (kto jak kto ale oni to doświadczenie mają jak psychoterapeuci :). 
Same zdjęcia genialne - idealne uchwycony moment, piękne kolory. Teledysk ślubny - coś fantastycznego, bardzo dobre ujęcia, perfekcyjnie zrealizowany i poskładany w piękną 6 minutową opowieść o miłości. My nie byliśmy początkowo przekonani do takiej formy, ale koniec końców ten teledysk to chyba najczęściej wspominana przez nas pamiątka ze ślubu. Z racji sporej ilości zagranicznych gości - teledysk był odtwarzany i szeroko komentowany chyba na każdym kontynencie :) 
Jeśli chodzi o kontakt - bardzo szybko, sprawnie i bezproblemowo! 

PS- na Ich temat można napisać książkę -  ale najlepiej się przekonać samemu na spotkaniu :) 

Zgłoś nadużycie
Przez martalomnickas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecamy Dalej Dalej wszystkim tym, którzy chcą w dniu swojego ślubu czuć się swobodnie.

Bardzo fajni ludzie, którzy potrafią otoczyć wsparciem. Kiedy nikogo z blliskich nie ma w pobliżu, Bartek z Kasią pomogą założyć muchę czy pomóc przy przyczepianiu kwiatów do butonierki.

O zdjęciach i filmie nie trzeba się rozpisywać. Są po prostu świetne ;)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Dalej Dalej w Mazowieckie:

Mokotów Warszawa