1/8
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia

Opis

Cześć.
Jeste
śmy młodymi, wykształconymi wizualnie osobami. We dwoje tworzymy fotografie i krótkie formy filmowe. Za każdym razem, staramy się robić naturalne, pełne światła i uśmiechu zdjęcia, których motywem przewodnim jest optymizm i dobra energia, obecna podczas ceremonii czy przyjęcia. Skupiamy uwagę na głównych wydarzeniach, jednak niezwykle istotnymi, są dla nas panująca wokół atmosfera oraz relacje między ludźmi. 

Na co dzień stacjonujemy w Warszawie, jednak przejechanie na drugi koniec kraju, nie stanowi dla nas żadnego problemu.  Napisz maila lub zadzwoń; z chęcią spotkamy się, i opowiemy wszystko, czego będziecie ciekawi. Nasze realizacje najlepiej śledzić na instagramie i facebooku; na bieżąco zamieszczamy tam, najnowsze zdjęcia, krótkie formy filmowe, oraz przebieg naszych aktualnych prac.

Kasia i Bartek.

Szczegóły

 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000 zł video / fotografia
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Każdorazowo przygotowujemy umowę, w której zawieramy wszystkie nasze dane, oraz informacje niezbędne do podjęcia współpracy; przy jej podpisywaniu pobieramy zaliczkę, w wysokości 500 zł. Całość wynagrodzenia, rozliczana jest po uprzednim dostarczeniu i zaakceptowaniu materiału.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Gotowy materiał, oddajemy w terminie do 60 dni od daty ślubu.

Opinia/i (0)

0.0
0 opinii

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Dalej Dalej w Mazowieckie:

Mokotów Warszawa