20

Opis

Cześć.
Jeste
śmy młodymi, wykształconymi wizualnie osobami. We dwoje tworzymy fotografie i krótkie formy filmowe. Za każdym razem, staramy się robić naturalne, pełne światła i uśmiechu zdjęcia, których motywem przewodnim jest optymizm i dobra energia, obecna podczas ceremonii czy przyjęcia. Skupiamy uwagę na głównych wydarzeniach, jednak niezwykle istotnymi, są dla nas panująca wokół atmosfera oraz relacje między ludźmi. 

Na co dzień stacjonujemy w Warszawie, jednak przejechanie na drugi koniec kraju, nie stanowi dla nas żadnego problemu.  Napisz maila lub zadzwoń; z chęcią spotkamy się, i opowiemy wszystko, czego będziecie ciekawi. Nasze realizacje najlepiej śledzić na instagramie i facebooku; na bieżąco zamieszczamy tam, najnowsze zdjęcia, teledyski, oraz przebieg naszych aktualnych prac.

Kasia i Bartek.

Szczegóły

 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Każdorazowo przygotowujemy umowę, w której zawieramy wszystkie nasze dane, oraz informacje niezbędne do podjęcia współpracy; przy jej podpisywaniu pobieramy zaliczkę, w wysokości 500 zł. Całość wynagrodzenia, rozliczana jest po uprzednim dostarczeniu i zaakceptowaniu materiału.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Gotowy materiał, oddajemy do 3 miesięcy od daty ślubu.

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.4 6 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pierwszy raz wystawiam negatywna opinie ,ale chciałabym przestrzec przed ta firma 

skorzystalam z usług tej firmy ,gdyż umówiony fotograf nie mógł podjąć zlecenia ,zostawił nad 2 dni przed uroczystością (chrzest święty córeczki )

tylko oni byli dostępni

zaryzykiwalam i to była najgorsza decyzja 

mój wujek zribilby lepsze zdjecia ,

fotigraf miał 1 aparat ,bez lampy błyskowej a tego dnia było ciemno i pogadanie dopisała 

generalnie musiałam dyrygować gdzie jakie ujęcie ma być zrobione ,zamiast zajac się dzieckiem ,rodzina musiałam dyrygować fotografem 

za Ok 3 dni otrzymałam materiał 

bylam załamana ,bardzo 

Zdjecia wyszły fatalnie 

wrecz nieprawdopodobne ze robił je profesjonalny fotograf 

przekazalam uwagi ,lecz niestety nie da się tych zdjęć poprawić 

mnie ma ujęć które myślałam ze będą ,zdjecia da złe skadrowane ,za dużo czerwieni ,generalnie podstawowy błąd brak lampy robione z boku zamiast na wprost 

chetnym udostępnię materiał na maila 

takze cała rozmowę z fotografem P.Bartlomiejem który w ogóle  się nie poczuwa ,twierdzi ze  się wywiązał  

pierwszy raz spotykam się z takim brakiem profesjonalizmu 

czeka nas proces ,niestety 

sesja kosztowała 1500 zł 

Przestrzegam wszystkich ,ślub ,chrzest to są wydarzenia raz w życiu nue da się tego powtórzyć 

radze korzystać z profesjonalnych firm 

Zgłoś nadużycie
Przez jakub_koloss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pięć gwiazdek dla tej pary fotografów! :) Kasia i Bartek - przefajni ludzie z pasją! Świetnie dopasowali styl zdjęć do scenerii naszego wesela, a współpraca z nimi to czysta przyjemność (:
Filmik - coś wyjątkowego! (tutaj brawa dla Bartka za czujność i wyłapywanie tych najbardziej zabawnych, ale też wzruszających momentów) Do dzisiaj słyszymy zazdrosne opinie od znajomych i znajomych znajomych, którzy oglądając po kilka razy żałują, że nie mogli bawić się z nami :P

Dziękujemy i polecamy Was z wielką przyjemnością! <3

Zgłoś nadużycie
Przez dorotawlizlos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kasia i Bartek pozostawli nam niezapomniana pamiatke z naszego slubu, w postaci filmu. Kasia, ekspert od muzyki pomogla nam wybrac utwory, ktore genialnie wkomponowaly sie w jedna calosc. Bartek, zorganizowal piekna sesje zdjeciowa. Sa bardzo elastyczni. Przejechali 2 tys kilometrow aby zrobic zdjecia! Wspolpraca z Dalej Dalej to byla czysta przyjemnosc! 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzystalismy i goraco polecamy :) Pełny profesjonalizm i świetni ludzie !!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dalej dalej- Kasia i Bartek to najlepsi ludzie od zdjęć i teledysku ślubnego jakich można sobie wymarzyć. Już przy pierwszym spotkaniu ma się wrażenie, że to poprostu starzy dobrzy znajomi z którymi się długo nie widziało! Omówienie oferty - 20 minut, przyjacielska rozmowa przy pączkach/gorącej czekoladzie/ winie 4 godziny + :))  Dzięki temu w dniu ślubu atmosfera jest luźna, przyjacielska a jak trzeba to i porada na odstresowanie się znajdzie (kto jak kto ale oni to doświadczenie mają jak psychoterapeuci :). 
Same zdjęcia genialne - idealne uchwycony moment, piękne kolory. Teledysk ślubny - coś fantastycznego, bardzo dobre ujęcia, perfekcyjnie zrealizowany i poskładany w piękną 6 minutową opowieść o miłości. My nie byliśmy początkowo przekonani do takiej formy, ale koniec końców ten teledysk to chyba najczęściej wspominana przez nas pamiątka ze ślubu. Z racji sporej ilości zagranicznych gości - teledysk był odtwarzany i szeroko komentowany chyba na każdym kontynencie :) 
Jeśli chodzi o kontakt - bardzo szybko, sprawnie i bezproblemowo! 

PS- na Ich temat można napisać książkę -  ale najlepiej się przekonać samemu na spotkaniu :) 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Dalej Dalej w Mazowieckie:

Mokotów Warszawa