Atelier Pryzmat

30

Opis

Naszą pasją i jednocześnie jedyną pracą jest fotografia. Specjalizujemy się w fotografi ślubnej. 

Jesteśmy perfekcyjni w tym co robimy i poświęcamy się temu w całości. 

Wybierając nas masz pewność, że zdjęć ze ślubu i pleneru pozazdroszczą Ci znajomi a rodzina będzie zachwycona. 

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  5000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Podczas podpisania umowy prosimy o wpłatę zadatku. Następnie pozostałą kwotę dzielimy i jedna część płatna jest po weselu, a druga przy odbiorze obrobionych zdjęć. Z parami, które nie mogą się z nami spotkać rozmawiamy telefonicznie i uzgadniamy szczegóły. Zgadzamy się na podpisanie umowy zaocznie, wysłanie skanu i dokonanie wpłaty zadatku przelewem na konto.
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Pracujemy zawsze we dwoje. Fotografujemy sprzętem wysokiej klasy marki Canon z kompletem jasnych obiektywów. Oddajemy minimum 400 zdjęć (czasem 700 lub więcej) po pełnej obróbce. Dlatego z reportażu ślubnego nic nam nie umyka, a podczas pleneru (który może trwać 1-2 dni) mamy głowy pełne pomysłów. Produkt jaki oddajemy to : - Ekskluzywny album lub fotoksiążka - Ekskluzywne PENDRIVE-y 2 sztuki w skórzanej oprawie. - Fotocast (prezentacja multimedialna) z wybranych zdjęć do wskazanej przez parę muzyki zapisana w formacie filmowym do odtwarzania na komputerach, telewizorach. Najlepiej o nas opowiedzą nasze autorskie fotografie. Zapraszamy do oglądnięcia.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  11 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracujemy w duecie.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Dużo zależy od terminu ślubu. Śluby odbywające się w najgorętszym okresie oddajemy do 3 miesięcy. Te z miesięcy mniej popularnych do miesiąca. Wyniaka to z tego, że im więcej ślubów w danym okresie tym wydłuża się czas oddania, bo nad każdym zlecieniem pracyjemy tak, aby fotografie były pamiątką i cieszyły już zawsze, Lepiej chyba poczekać i mieć na prawdę cudowną pamiątkę niż zdjęcia "na szybko", bez dopieszczenia.

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 6 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Atelier Pryzmat! Cudowna para, która wie, co robi - są pełni pasji i pozytywnej energii. Mamy przepiękne zdjęcia, do których bez końca można wracać i którymi z przyjemnością chwalimy się znajomym i rodzinie. Każdy, kto je widział, potwierdza niepowtarzalność i piękno ujęć. Jako Panna Młoda nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszego prezentu i pamiątki z Naszego dnia. I choć faceci nie zwracają większej uwagi na takie rzeczy, mój Mąż również jest nimi zachwycony :)

Zgłoś nadużycie
Przez i.wcia.ls
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Powyższe gwiazdki są przeze mnie uzupełnione kłamliwie.... nie na pięć .... ale profesjonalizm na 6+ i polecam też na 6+ :)

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
bardzo dziękujemy :) ten plener w górach będziemy wspominać chyba do końca życia :)
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gabrysia i Mateusz to para znakomitych fotografów. Dzięki pracy we dwoje idealnie się uzupełniają, a ich zdjęcia zapierają dech w piersi. Współpracę z Atelier Pryzmat polecam wszystkim bez wahania, ponieważ dzięki nich mam najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Każdy kto ogląda moje zdjęcia ślubne uważa, że nie widział piękniejszych. 

Zgłoś nadużycie
Przez pilat.agatas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cudo cudo cudo! Profesjonalizm i normalność w jednym. Wspaniały kontakt i podejście sprawiają, że nawet ten kto nie lubi być fotografowany zapomni że właśnie jest;) a potem można się cieszyć wspaniałymi kadrami, które do końca życia będą wisieć na naszych ścianach! KOLEJNY RAZ DZIĘKUJEMY!!!!!!! Dla takich zdjęć warto wziąć ślub jeszcze raz ;) byle z tym samym człowiekiem ;)

Pozdrawiamy 

A&mM

Zgłoś nadużycie
Przez 0wieczkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Atelier Pryzmat to dwoje cudownych ludzi, którzy zarówno dniu naszego ślubu jak i 2 dni później podczas sesji plenerowej wykonali kawał dobrej roboty. Efekty ich pracy zdecydowanie przerosły nasze oczekiwania. Zdjęcia wyszły wyjątkowo naturalnie, bez bijącego po oczach retuszu, natomiast uchwycone momenty są właśnie tymi, które wspominamy w uśmiechem na ustach. Choć minęło już trochę czasu wciąż z przyjemnością do nich wracamy. 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Atelier Pryzmat w Małopolskie:

ul. Wielopole Kraków +48 608060150
 • #Ekskluzywne ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny