6

Opis

Naszą pasją i jednocześnie jedyną pracą jest fotografia. Specjalizujemy się w fotografi ślubnej. 

Jesteśmy perfekcyjni w tym co robimy i poświęcamy się temu w całości. 

Wybierając nas masz pewność, że zdjęć ze ślubu i pleneru pozazdroszczą Ci znajomi a rodzina będzie zachwycona. 

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  2:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Podczas podpisania umowy prosimy o wpłatę zadatku. Następnie pozostałą kwotę dzielimy i jedna część płatna jest po weselu, a druga przy odbiorze obrobionych zdjęć. Z parami, które nie mogą się z nami spotkać rozmawiamy telefonicznie i uzgadniamy szczegóły. Zgadzamy się na podpisanie umowy zaocznie, wysłanie skanu i dokonanie wpłaty zadatku przelewem na konto.
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Pracujemy zawsze we dwoje. Fotografujemy sprzętem wysokiej klasy marki Canon z kompletem jasnych obiektywów. Oddajemy 400 zdjęć po pełnej obróbce. Dlatego z reportażu ślubnego nic nam nie umyka, a podczas pleneru (który może trwać 1-2 dni) mamy głowy pełne pomysłów. Produkt jaki oddajemy to : - Ekskluzywny album (klasyczny lub nowoczesny foto-album, fotoksiążka lub nowość- album z passe-partout), - Ekskluzywne opakowanie na DVD zawierające cały materiał na 2 płytach - Ekskluzywne PENDRIVE-y 2 sztuki w skórzanej oprawie. - Prezentacja multimedialna z wybranych zdjęć do wskazanej przez parę muzyki zapisana w formacie filmowym do odtwarzania na komputerach, telewizorach. Najlepiej o nas opowiedzą nasze autorskie fotografie. Zapraszamy do oglądnięcia.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  7 lat

Opinia/i (5)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
5 opinii
Przez i.wcia.ls
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Powyższe gwiazdki są przeze mnie uzupełnione kłamliwie.... nie na pięć .... ale profesjonalizm na 6+ i polecam też na 6+ :)

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gabrysia i Mateusz to para znakomitych fotografów. Dzięki pracy we dwoje idealnie się uzupełniają, a ich zdjęcia zapierają dech w piersi. Współpracę z Atelier Pryzmat polecam wszystkim bez wahania, ponieważ dzięki nich mam najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Każdy kto ogląda moje zdjęcia ślubne uważa, że nie widział piękniejszych. 

Zgłoś nadużycie
Przez pilat.agatas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cudo cudo cudo! Profesjonalizm i normalność w jednym. Wspaniały kontakt i podejście sprawiają, że nawet ten kto nie lubi być fotografowany zapomni że właśnie jest;) a potem można się cieszyć wspaniałymi kadrami, które do końca życia będą wisieć na naszych ścianach! KOLEJNY RAZ DZIĘKUJEMY!!!!!!! Dla takich zdjęć warto wziąć ślub jeszcze raz ;) byle z tym samym człowiekiem ;)

Pozdrawiamy 

A&mM

Zgłoś nadużycie
Przez 0wieczkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Atelier Pryzmat to dwoje cudownych ludzi, którzy zarówno dniu naszego ślubu jak i 2 dni później podczas sesji plenerowej wykonali kawał dobrej roboty. Efekty ich pracy zdecydowanie przerosły nasze oczekiwania. Zdjęcia wyszły wyjątkowo naturalnie, bez bijącego po oczach retuszu, natomiast uchwycone momenty są właśnie tymi, które wspominamy w uśmiechem na ustach. Choć minęło już trochę czasu wciąż z przyjemnością do nich wracamy. 

Zgłoś nadużycie
Przez kasia.nobiss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Atelier Pryzmat, czyli Gabrysia i Mateusz, to profesjonalny, pełen pasji i inwencji duet fotografów - parterów w pracy jak i w życiu. Oglądając ich dotychczasowe reportaże ślubne nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie Oni powinni uwiecznić te ważne dla nas chwile. Zdjęcia wyszły cudowne, idąc przez przygotowania do ślubu, samą ceremonię (świetnie mieć jednocześnie zdjęcia z dwóch różnych kadrów w tym samym momencie!), jak i wesele. Idealnie wtopili się w wir weselnej zabawy, przez co dostarczyli nam wielu unikalnych ujęć niezwykłych i wzruszających momentów. Oprócz samego dnia ślubu, wykonali dla nas również zdjęcia "w plenerze" - byli bardzo elastyczni jeżeli chodzi o dopasowanie terminów, pomysłów na sesje - nawet jeżeli nie wiecie, czego chcecie i tak skończycie z pięknymi zdjęciami!:) Poza tym są serdecznymi ludźmi, którzy w tych bardzo stresujących chwilach dali nam 100% pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Na samym końcu, oprócz oczywiście całego portfolio wyselekcjonowanych zdjęć, otrzymaliśmy zaprojektowany przez nich album ślubny - wybór formatów, kolorów itd. był naprawdę przytłaczający, a końcowe wykonanie po prostu świetne!

Jeżeli przyjdzie nam kiedyś jeszcze chęć uwiecznienia jakiś ważnych chwil - z pewnością wrócimy do Atelier Pryzmat!

Pozdrawiamy i polecamy!
Kasia i Stefan

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Atelier Pryzmat w Małopolskie:

ul. Wielopole Kraków 606112318