Szymon Błaszczyk - fotosz.pl

80

Opis

Cześć, w tym miejscu chciałem napisać kilka słów o sobie. Mam na imię Szymon i uwielbiam swoją pacę. Fotografią zawodowo zajmuję się 8 lat a do dzisiaj każde zlecenie przyprawia mnie o dreszczyk ekscytacji. Uwielbiam moment, w którym udaje mi się zniknąć z aparatem wśród gości weselnych, pozostając niezauważonym polować na wspaniałe kadry. Szczególnie takie, które pokazują prawdziwe emocje. Zawsze nie sposób ukryć mojego zadowolenia więc krążę z uśmiechem na twarzy, oberwując ten wspaniały dzień z perspektywy fotografa. Lubię zaczynać zdjęcia od samego rana. Wtedy łatwo jest się zżyć tak z Parą Młodą jak i najbliższą rodziną. 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wybierzcie więc dobrego fotografa, który pozytywnie i z klasą wchodzi w tłum gości, który potrafi zatrzymać w kadrze emocje i prawdziwą miłość. 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1600
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja terminu następuje poprzez podpisanie umowy, zaliczka wynosi 200 zł i oczywiście jest wliczona na poczet wynagrodzenia.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Doskonała integracja z gośćmi weselnymi, co pozwala na fotografowanie prawdziwych emocji. Nie stresuję nikogo moją osobą a wszyscy przestają zauważać wycelowany obiektyw w ich kierunku :)
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  8 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracuję sam, co ma swoje niezaprzeczalne plusy. Robię mało zamieszania w okół siebie :) Raczej staram się zniknąć w zamieszaniu panującym tego dnia (szczególnie podczas przygotowań) :) Wychodzi mi to z dobrym skutkiem. Niejednokrotnie słyszę po weselu "Mamy tyle pięknych zdjęć a w ogóle Cię nie widzieliśmy w kościele czy na sali weselnej" :)
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Czas oczekiwania na zdjęcia w głównej mierze zależy od terminu ślubu. Im dalej w sezonie ślubnym tym ciut dłuży czas oczekiwania na zdjęcia. Nie mniej jednak staram się oddać całość nie później niż 3 miesiące po ślubie. Dodatkowo zawsze w przeciągu tygodnia - dwóch, publikuję w prywatnej galerii krótki reportaż z Waszego wesela (około 70 zdjęć). Będziecie mogli podzielić się galerią z rodziną i znajomymi :)

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (2)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8 2 opinii
Przez ememis
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nie znam kwestii cenowych ;) ale miałam przyjemność obserwować jako gość Szymona oraz podziwiać efekty końcowe.
Są zachwycające. Pełne emocji. Dopieszczone. Kreatywne. Dla mnie cudo na które patrzy się z przyjemnością :) <3
A sam Szymon bardzo fajny, sympatyczny, radosny człowiek, który potrafi być jak kameleon :D

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
Bardzo dziękuje za tak miłe słowa :)
Przez magdalena.nows
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy Szymona, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jego pracy. Nasza przygoda rozpoczęła się od sesji narzeczeńskiej, już wtedy wiedzieliśmy, że to właśnie tego oczekujemy od dobrego fotografa :) współpracowalo nam się  doskonale. Zabiegani, zestresowani uroczystością kompletnie zapomnieliśmy o rekwizytach, które mogłyby urozmaicić naszą sesje zdjęciową... Na miejscu Szymon otwiera bagażnik swojego samochodu... A tam wszystko to, o czym  moglibyśmy pomarzyć 🤩 totalny szok ️ zdjęcia znakomite. Dzień ślubu... rozpoczolrozpoczął się od... mojego płaczu... deszcz za oknem... pierwsza myśl... 50% zdjęć udanych z części kościelnej... i przyznam Wam, że nic bardziej mylnego! życzenia zorganizowalismy przed kościołem korzystając z okazji, że nareszcie przestało padać... a zdjęcia... szok! jak w piękna letnią pogodę...nikt z gości weselnych w to nie wierzy oglądając zdjęcia. Naprawdę... nie wiemy jak Szymon tego dokonał... niech pozostanie to jego słodką tajemnicą 🤣 zdjęcia z sali... płne wzruszeń i pozytywnej energii :) za zdolność wtapiania się w tłum czy przedmioty xD daję 12/10  Sesja ślubna... piękna ️ przekonajcie się sami... Ja polecam i będę polecać dalej. Dziękujemy Ci Szymonie raz jeszcze, mam ogromną nadzieję, że DO ZOBACZENIA, pozdrawiam :) 

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
Ja również bardzo dziękuję. Zdjęcia dla Was to była czysta przyjemność i mam nadzieje do zobaczenia:)

Lista wszystkich lokalizacji Szymon Błaszczyk - fotosz.pl w Małopolskie:

Podłęska 30-865 Kraków
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny