• Cena usługi Średnie ceny

Cześć, w tym miejscu chciałem napisać kilka słów o sobie. Mam na imię Szymon i uwielbiam swoją pacę. Fotografią zawodowo zajmuję się 8 lat a do dzisiaj każde zlecenie przyprawia mnie o dreszczyk ekscytacji. Uwielbiam moment, w którym udaje mi się zniknąć z aparatem wśród gości weselnych, pozostając niezauważonym polować na wspaniałe kadry. Szczególnie takie, które pokazują prawdziwe emocje. Zawsze nie sposób ukryć mojego zadowolenia więc krążę z uśmiechem na twarzy, oberwując ten wspaniały dzień z perspektywy fotografa. Lubię zaczynać zdjęcia od samego rana. Wtedy łatwo jest się zżyć tak z Parą Młodą jak i najbliższą rodziną. 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wybierzcie więc dobrego fotografa, który pozytywnie i z klasą wchodzi w tłum gości, który potrafi zatrzymać w kadrze emocje i prawdziwą miłość. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Szymon Błaszczyk - fotosz.pl i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Szymon Błaszczyk - fotosz.pl

4.8 3 opinii
Autor: Joanna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecamy P. Szymona. Praca z nim to prawdziwa przyjmność :) Zdjęcia są dla nas najpiękniejszą pamiątką ślubną. Polecamy również foroksiążkę jako alternatywę dla klasycznego albumu. :) :) 

Zgłoś nadużycie
Autor: Emilia Mazurkiewicz
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nie znam kwestii cenowych ;) ale miałam przyjemność obserwować jako gość Szymona oraz podziwiać efekty końcowe.
Są zachwycające. Pełne emocji. Dopieszczone. Kreatywne. Dla mnie cudo na które patrzy się z przyjemnością :) <3
A sam Szymon bardzo fajny, sympatyczny, radosny człowiek, który potrafi być jak kameleon :D

Zgłoś nadużycie
Bardzo dziękuje za tak miłe słowa :)
Autor: Magdalena
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy Szymona, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jego pracy. Nasza przygoda rozpoczęła się od sesji narzeczeńskiej, już wtedy wiedzieliśmy, że to właśnie tego oczekujemy od dobrego fotografa :) współpracowalo nam się  doskonale. Zabiegani, zestresowani uroczystością kompletnie zapomnieliśmy o rekwizytach, które mogłyby urozmaicić naszą sesje zdjęciową... Na miejscu Szymon otwiera bagażnik swojego samochodu... A tam wszystko to, o czym  moglibyśmy pomarzyć 🤩 totalny szok ️ zdjęcia znakomite. Dzień ślubu... rozpoczolrozpoczął się od... mojego płaczu... deszcz za oknem... pierwsza myśl... 50% zdjęć udanych z części kościelnej... i przyznam Wam, że nic bardziej mylnego! życzenia zorganizowalismy przed kościołem korzystając z okazji, że nareszcie przestało padać... a zdjęcia... szok! jak w piękna letnią pogodę...nikt z gości weselnych w to nie wierzy oglądając zdjęcia. Naprawdę... nie wiemy jak Szymon tego dokonał... niech pozostanie to jego słodką tajemnicą 🤣 zdjęcia z sali... płne wzruszeń i pozytywnej energii :) za zdolność wtapiania się w tłum czy przedmioty xD daję 12/10  Sesja ślubna... piękna ️ przekonajcie się sami... Ja polecam i będę polecać dalej. Dziękujemy Ci Szymonie raz jeszcze, mam ogromną nadzieję, że DO ZOBACZENIA, pozdrawiam :) 

Zgłoś nadużycie
Ja również bardzo dziękuję. Zdjęcia dla Was to była czysta przyjemność i mam nadzieje do zobaczenia:)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
1600
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja terminu następuje poprzez podpisanie umowy, zaliczka wynosi 200 zł i oczywiście jest wliczona na poczet wynagrodzenia.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Pracuję sam, co ma swoje niezaprzeczalne plusy. Robię mało zamieszania w okół siebie :) Raczej staram się zniknąć w zamieszaniu panującym tego dnia (szczególnie podczas przygotowań) :) Wychodzi mi to z dobrym skutkiem. Niejednokrotnie słyszę po weselu "Mamy tyle pięknych zdjęć a w ogóle Cię nie widzieliśmy w kościele czy na sali weselnej" :)
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Czas oczekiwania na zdjęcia w głównej mierze zależy od terminu ślubu. Im dalej w sezonie ślubnym tym ciut dłuży czas oczekiwania na zdjęcia. Nie mniej jednak staram się oddać całość nie później niż 3 miesiące po ślubie. Dodatkowo zawsze w przeciągu tygodnia - dwóch, publikuję w prywatnej galerii krótki reportaż z Waszego wesela (około 70 zdjęć). Będziecie mogli podzielić się galerią z rodziną i znajomymi :)

Adres

Miasto: 30-865
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Styl artystyczny