• Cena usługi Średnie ceny

PRAWDZIWY REPORTAŻ DZIEJE SIĘ TU I TERAZ.

Intersują mnie ludzie w swoich unikalnych historiach. Bo ślub to unikalna historia. Chcielibyście przeczytać tutaj kilka prostych słów o pasji do fotografii? nie ma takiej opcji. Życie tworzy człowieka jako osobę pełną pasji, aby mieć pasję - trzeba żyć. Żyjąc trzeba zapamiętywać proste historię ludzi, którzy na mojej drodzę stanęli. Te historię ludzi tworzą mój świat - prawdziwy reportaż dzieje się tu i teraz. Na ulicy, w domu, na ślubie, wszędzie. 

NIE JESTEM FOTOGRAFEM ŚLUBNYM !!!! - JESTEM FOTOGRAFEM

Tym ciut sarkastycznym wstępem, chcę was wyciągnąć ze strefy komfortu. Chciałbym abyście sie zarazili pasją tworzenia unikalnych historii - wy za chwile będziecie najważniejsza jej częścią. Na dziś dzień chciałbym abyście szukając fotografa dla was nie wybierali tego czego sie spodziewacie. Zdjecia ślubne prezentuję sie w sposób zbyt banalny - a przecież banalne być nie powinny. Piękne kolory, szerokie kadry, cudne plenerowe alokacje - coś co przykuję uwagę i pojawi sie dymek jak w komiksach z napisem WOW. Ale czy to naprawdę miejsce waszego ślubu?

Wybierajcie to co was intryguję, co powodzuję wybuch emocji - nawet takich, których dziś nie umiecie nazwać.

Jestem inny. Ślub nie jest zlepkiem pięknych plenerowych zdjęć. Ślub jest zamkniętą na zdjęciach historią, która powinna oddawać prawdziwość, nieprzewidywalność, intrygę, emocję. Tego szukam na zdjęciach - takie zdjęcia zobaczycie w moim portfolio. 

Jeśli jesteście osobami inteligentnymi szukającymi mądrych zdjęć - zapraszam. Nie gryzę, nie krzyczę, często się uśmiecham, żartuję, mówie prawdę. Ją teraz czytacie... 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Into the Wed i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

4.8 4 opinii
Autor: iwona.griffiths
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piotr był naszym fotografem na weselu w sierpniu 2017 roku. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że nas nie zawiedzie i sprosta naszym oczekiwaniom. Jest bardzo kontaktową i ciepłą osobą, od pierwszej chwili czuje się przy nim swobodnie. To bardzo ważna cecha, ponieważ w dzień ślubu chcesz się czuć naturalnie i chcesz mieć jak najmniej nerwów. Podczas przygotowań uchwycił parę bardzo fajnych emocjonujących momentów. Sam zaproponował by przed ceremonią moje spotkanie z przyszlym mężem odbyło się w intymnym miejscu z dala od publiki, to był bardzo fajny pomysł. 

Podczas imprezy nie było go widać, to bardza ważna rzecz ponieważ nikt nie lubi jak fotograf łazi nam przed oczami. Bardzo fajnie widać na zdjęciach jak dobrze wszyscy goście się bawili. Jest mnóstwo emocji na twarzach gości, wzruszeń i uśmiechu. 

Zaskoczeniem dla mnie było to, że Piotr przygotował foto reportaż najlepszych zdjęc w formie filmu z pokładem muzycznym. To jest naprawdę super materiał, bardzo miło nam się go ogląda, muzyka jest świetnie dobrana. Mogliśmy go rozesłać po znajomych i rodzinie. super niespodzianka!

Moje wesele było polsko-australijskie i bardzo cieszy mnie fakt, że Piotr mówi dobrze po angielsku stąd bez problemu dogadał się z moim meżem i gośćmi. 

POLECAM!

Zgłoś nadużycie
Autor: joanna.iwan1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wsółpracowaliśmy z Piotrem i Tomkiem przed, w trakce i po naszym ślubie, ponieważ fotografia ślubna to nie tylko wykonanie kilku zdjęć. Jesteśmy im ogromnie wdzięczni za całą pracę jaką wykonali i sposób z jakim podeszli do swojego zadania. Zdjęcia i film z naszego wesela są po prostu cudowne bo niesamowicie naturalne, oddające cudowną atmosferę naszego wesela. W pełni oddają uczucia, które w tym dniu nam towarzyszyły: miłość, wzruszenie, radość, szczęście ale też świetną zabawę i duuuużo dobrej energii. Przy tym wszystkim Chłopaki z Into the Wed są praktycznie niewidoczni, wielu gości oglając nasze zdjęcia i film było zaskoczonych, że mamy tyle zdjęć i film bo w ogóle nie czuli się bardzo fotografowani czy nagrywani co tylko pomogło uchwycić te momenty w sposób naturalny i spontaniczny. Z czystym sumieniem i radosnym sercem polecam Chłopaków każemu, kto chce mieć oryginalne ale naturalne i piękne zdjęcia i film ze swojego ślubu. :)

A toda la quente que piensa casarse en Polonia (en cualquier parte porque los chicos llegan de Cracovia a cualquier sitio) les recomiendo el equipo de Into the Wed. Los chicos son muy profesionales y saben bien lo que hacen en forma muy original pero a la vez bonita y irrepetible. Las fotos de nuetra boda polaca-española son fantasticas, muy naturales, espontaneas y perfectamente representan los sentimientos que nos acompañaban este día maravilloso. Tambien es importante que durante todo el tiempo los chicos son practicamente invisibles, lo que les ayda a captar los momentos y la gente en la forma muy natural. El efecto es impresionante. Les agradecemos mucho su trabajo para nosotros. Les recomiendo mil veces y mas! :)

Zgłoś nadużycie
Autor: em_urbanska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpracowaliśmy z Piotrkiem w czerwcu zeszłego roku podczas naszego Ślubu.


Moglibyśmy napisać naprawdę wiele o jego podejściu, umiejętnościach i 100% profesjonaliźmie.
Od momentu kiedy wszedł do nas do domu rozśmieszył mega zdenerwowane Mamy, dogadał się ze świadkami i do tego zrobił kilka naprawdę fajnych zdjęć :).

Stosuje niekonwencjonalne metody fotografi, bawi się światłem tworząc niesamowite portrety. Do tego ma wyjątkową umiejętność do wyłapywania magicznych chwil.

Wszystkie zdjecia są dla nas cenną ( i naprawdę przepiękną) pamiątką, do której z przyjemnością będziemy wracać przez wiele wiele lat.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i oczywiście serdecznie polecamy !

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
4500
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zaliczka płatna przy podpisaniu umowy.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Robimy reportaż ślubny - taki prawdziwy, o was, o waszych emocjach. To ma istotne przełożenie na to co finalnie otrzymujecie.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6 lat
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Nieprzekraczalne 50 dni roboczych.

Adres

Miasto: 30

Podobne firmy

Best Movie Film Top

Best Movie Film

Fotograf i kamerzysta | Wielka Wieś
2

Co najbardziej cenię w swojej pracy? Możliwość uchwycenia naturalnych emocji. Każda z historii jest na swój sposób wyjątkowa, dlatego też zasługuje na indywidualne podejście. Wieloletnie doświadczenie w branży filmowej nauczyło mnie dbałości nawet o najmniejsze szczegóły. Poza branżą filmową zajmuję... See +

IMAGINE weddings - fotografia ślubna Pro

IMAGINE weddings - fotografia ślubna

Fotograf i kamerzysta | Kraków
2

Profesjonalna Fotografia ślubna - reportaże ze ślubów i wesel oraz plenery ślubne to nasza specjalność. Znajdziesz u nas dobrze skrojoną usługę okiem naszych fotografów ślubnych. Fotografia ślubna w IMAGINE weddings to coś więcej niż tylko zdjęcia. To zaawansowana obróbka, wyczucie smaku i chwili. Doskonałym... See +

Greg Solak Pro

Greg Solak

Fotograf i kamerzysta | Kraków
3

   " Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki ". Bardzo lubię i cenię fotografie wywoływaną/drukowaną, którą można dotknąć, powiesić na ścianie i spoglądać na nią każdego dnia. Uwielbiam fotografię analogową, która towarzyszy  w mojej rodzinie od wielu lat.    Staram się, aby mój styl... See +

IMAGINE weddings Pro

IMAGINE weddings

Fotograf i kamerzysta | Kraków
28

IMAGINE weddings istnieje już 9 lat. Przez ten okres pracowaliśmy już dla ponad 300 szczęśliwych par z różnych stron Polski. Wielką satysfakcją dla nas jest to, że poznajemy ludzi zakochanych i możemy towarzyszyć im już od samego początku ich wspólnej małżeńskiej drogi. Dzięki zgranej pracy zespołu... See +

Piech Film

Fotograf i kamerzysta | Kraków
14

Nowoczesny film z dnia ślubu opowiada historię, buduje nastrój, jest pełen emocji. Przeplata się go wywiadami z gośćmi, a sprawny montaż nie pozwala nawet na moment oderwać wzroku od ekranu. Dziś film z wesela to prawdziwa produkcja filmowa, świetnej jakości, z ciekawym scenariuszem i nie dłuższy jak... See +

Agnieszka Cudak

Fotograf i kamerzysta | Kraków

Fotografia od zawsze była jej pasją.  See +

Piotr Duda

Fotograf i kamerzysta | Kraków
9

Fotografia ślubna to praktycznie całe moje życie. Nie wyobrażam sobie abym mógł robić coś innego niż zdjęcia ślubne. Odległości, które muszę pokonać aby realizować zlecenia nie mają dla mnie znaczenia. Bez różnicy czy jest to Kraków, Rzeszów, Warszawa, Zakopane czy też inne miasto na świecie. Wiele... See +

Uchwycić Moment

Fotograf i kamerzysta | Kraków

Witam, Nazywam się Dagmara. Fotografią zajmuję się już od kilku lat. Jestem absolwentką krakowskiej akademii fotografii. Głównie zajmowałam się fotografią mody, w fotografii ślubnej rozkochałam się podczas mojej 9 miesięcznej wizyty w Londynie, gdzie miałam okazję realizować wspaniałe śluby oraz... See +

Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie