Magdalena Landowska Fotografia

43

Opis

Cześć, jestem Magda!

Bardzo miło mi, że tutaj jesteś!

Na codzień mieszkam w Krakowie, lecz dużo podróżuje i nieustannie obserwuje świat dookoła. Nie znam się na gotowaniu, ani na polityce, lecz dokładnie wiem jak udokumentować miłość poprzez fotografie, które dzięki Wam, ubrane są w szczere uczucia i piękne emocje. Rodzina, przyjaciele, wszystko to co otacza i spotyka nas na codzień jest niepodważalnie niepowtarzalne. Obrazy odzwierciedlają, pozwalają zapamiętać, przywrócić piękne chwile. Fajnie zatrzymać tą chwilę i zamieścić w albumie, co nie? :)

Każde spotkanie z Wami umacnia mnie w przekonaniu, że na zdjęciach nie ma monotonii. Jesteście Wy, Wasze szczere uczucia, niekontrolowane śmiechy, wzruszenia. Wasza naturalność jest piękna, a reportaże opowiadają historie, do których chce się wracać.

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia, napisz do mnie, będzie mi przemiło.

Posiadam zezwolenie Kurii na fotografowanie w obiektach sakralnych.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja terminu wiąże się z wpłaceniem 20% zadatku.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  2 miesiące

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (8)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 8 opinii
Przez martaamajkaas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wybór Magdy na fotografa ślubnego był strzałem w 10! Pełen profesjonalizm, w 100% spełniła nasze oczekiwania. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Magda jest fotografem z głowa pełna świetnych pomysłów ale również otwarta na wszelkie sugestie:) widać u niej pasje, zaangażowanie oraz dbałość o każdy najmniejszy detal. Cieszymy się,ze w tak fantastyczny sposób uwieczniła tak ważny dla nas dzień! Pięknie oprawiony album oraz zdjęcia pozwalają nam wracać wspomnieniami do najpiękniejszego dnia w naszym życiu!do Z czystym sumieniem polecamy i mamy nadzieje,ze nie była to nasza ostatnia współpraca!:)

Zgłoś nadużycie
Przez maja.dss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdjęcia wykonane przez Panią Magdę są pełne magii i romantyzmu; wspaniale oddają nastrój chwili. Panią Magdę cechuje profesjonalizm, dokładność i wielka dbałość o szczegóły. Zarówno sesja jak i fotografie ze ślubu i wesela w pełni spełniły nasze oczekiwania. Na duży plus również wzorowy kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Ponadto Pani Magda jest bardzo sympatyczą osobą.

Polecamy! 

Zgłoś nadużycie
Przez 24paulina24s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Magda jest niezawodna, niezauważalna, niezastąpiona. 

Zdjęcia są pełne magii, miłości i romantyzmu. Ujęła w nich każde uczucie, które towarzyszyło nam tego dnia.

Ilość zdjęć nas bardzo zaszokowała. Nie spodziewaliśmy sie, że będzie ich aż tyle. Prawdę mowiac, to mieliśmy obawy co do tego. Magda była niezauważalna podczas całego wieczoru, można bylo zapomnieć o obecności fotografa i cieszyć się tym dniem w gronie najbliższych - bez skrępowania. 

Nie mogliśmy wybrać lepiej. ️

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć uwieczniających ten szczególny dla nas dzień. Wyszły pięknie, w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy i klimat jaki jest nam bliski. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Współpracę podczas przygotowań, ślubu i wesela mimo towarzyszącego nam stresu wspominamy bardzo pozytywnie a sesję plenerową jako pełną przygód i bardzo na luzie. Dzięki temu, że łatwo nawiązuje się z Tobą relacje i przełamujesz barierę fotograf-klient, zapomnieliśmy, że towarzyszy nam obiektyw, a owoce wspólnej pracy wyszły tak, jak chcieliśmy. Dziękujemy raz jeszcze za kawał dobrej roboty! :)   

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Magda to fotograf z powołania. Korzystaliśmy z jej usług na Naszym weselu. Był to najlepszy wybór Potrafi ująć każda chwilę w cudowny sposób, jej zdjęcia oddają piękno całej ceremonii. Jest pełna energii i ciekawych pomysłów  Na 1000% możemy polecić Jej usługi dla każdego, kto potrzebuje fotografa w rozsądnej cenie, z którym w każdej sprawie można się dogadać a jednocześnie otrzymać w krótkim czasie przepiękne zdjęcia i zjawiskowy album Polecamy serdecznie

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Magdalena Landowska Fotografia w Małopolskie:

30 Kraków +48 880176763
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Fotografia reporterska