14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14
1 od 14

Opis

Taktownie patrzę, wnikliwie spoglądam, przewiduję, mówiąc krótko fotografuję. Łapię to co ulotne, a zarazem nigdy nie przemija - szczere uczucia. Ciekawy kadr i emocje są dla mnie równie ważne co oddychanie. Bycie blisko emocji a zarazem subtelna obecność..  Jestem Piotrek i zapraszam do świata mojej fotografii! 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Specyficzna prostota, ciekawy kadr i "soczysta" kolorystyka zdjęć. Sam wyznaczam sobie cel do jakiego dążę będąc fotografem ślubnym i staram się patrzeć o krok dalej niż podążać za obecnymi modami w fotograficznej branży ślubnej. Indywidualne podejście do Par. Nie ma dwóch identycznych Par, dwóch identycznych ślubów i dwóch takich samych spojrzeń.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  4 lata

Opinia/i (3)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
3 opinii
Przez lily.munchkins
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak! Piotrek Urban to prawdziwy profesjonalista a na dodatek, przemiły człowiek. Bardzo szybko nawiązuje kontakt. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia, jak i na sesji w plenerze czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Patrząc na zdjecia mozemy powiedziec tylko jedno - kawał dobrej roboty! Polecamy!  Lili&Paul 

Zgłoś nadużycie
Przez szpakagatas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piotrek, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą. Po naszych zdjęciach widać, że każde było robione z pomysłem. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Polecamy!!!

Zgłoś nadużycie
Przez aspastorczyks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piotrek!
Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni.
Piotrek Urban to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją, ale przede wszystkim to naprawdę fajny „gość”. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani.
Dziękujemy za kawał dobrej roboty

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Piotrek Urban:

Kraków
Zakopane
Nowy Targ
Wadowice
Wieliczka
Oświęcim
Jabłonka
Chyżne
34-130 Kalwaria Zebrzydowska