25

Opis

www.tatrafoto.pl Tatrafoto Fotografia ślubna .Nodzyńscy SC. Jesteśmy parą fotografów z Podhala, robimy zdjęcia z pasją i zaangażowaniem. Oboje pochodzimy z Zakopanego – i w jego okolicach najchętniej fotografujemy. Długoletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów oraz fakt że fotografujemy w dwie osoby pozwala nam na uchwycenie każdej umykającej chwili, uwiecznienie każdej emocji. Na fotografiach staramy się ukazać miłość, radość i szczęście .Nasza rodzina taterników i himalaistów zaszczepiła w nas miłość do gór, dlatego plenery w Tatrach to coś co w fotografii ślubnej uwielbiamy najbardziej. Oddać piękno Tatr oraz miłość pary młodej to mój ideał. Podczas gdy jedno z nas skupia się na ogóle, drugie  na detalach, dostrzega zupełnie inaczej. Czy to uśmiech, łza czy jakiś szczegół! Zaskakujące jest jak różnie postrzegamy i jedocześnie się uzupełniamy…

Szczegóły

Opinia/i (3)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 3 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam w 100%! Dzięki Tatrafoto nasze największe marzenie spełnione, zdjęcia z sesji ślubnej w Tatrach po prostu przepiękne. Atmosfera w trakcie, również wyśmienita. Lepszego fotografa na Podhalu nie znajdziecie. Rewelacja, polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez lilajkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie polecamy TatraFoto Łukasz i Monika Nodzyńscy!

Mieszkamy na Podlasiu, a ślub zdecydowaliśmy się wziąć w czerwcu 2014 r. w Zakopanem. Rozpoczęło sie szukanie fotografa, który uwieczni ten niepowtarzalny moment. Stanęło na TatraFoto, ponieważ już w korespondencji stwierdziłam, że nadajemy na tych samych falach, zdjęcia robią świetne a i cenowo są konkurencyjni. 

Podczas robienia zdjęć w plenerze (u nas był tylko kościół i plener, ponieważ nie robiliśmy wesela) Monika i Łukasz niczego nam nie narzucali, delikatnie naprowadzali, a co najważniejsze zaproponowali fajne miejsca - zdjęcie nr 23 w galerii to my - do dziś z Maćkiem wspominamy tę lodowatą wodę, brrrr - ale było warto! 

Z niecierpliwością i obawą czekaliśmy na zdjęcia - ja jestem dość wymagająca w tym temacie ;)  Przyszły... Chwila napięcia i ufff! Rewelacja, rewelacja, rewelacja! Opinie rodziny i znajomych? Pozytywne to za mało powiedziane... Zachwyt i zazdrość :-) 

W tym samym czasie miałam okazję oglądać zdjęcia ślubne koleżanki. Wtedy zobaczyłam jaka jest ogromna róźnica między naszymi fotkami. Jej fotograf mógłby duuuużo nauczyć sie od Państwa Nodzyńskich!

Podsumowując:TatraFoto godna polecenia! Na samo wspomnienie mamy już uśmiech i naprawdę lubimy oglądać swoje zdjęcia ślubne. Zapewne też jeszcze kiedyś skorzystamy z ich usług :-) 

Pozdrowienia dla Łukasza i Moniki od Ani i Maćka :-)

Zgłoś nadużycie
Przez kittyplas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całą pewnością polecilibyśmy Pana Łukasza pełen profesjonalizm !!! A pogoda ducha napewno pomaga w tym stresujacym dniu :)  zresztą zdjęcia mówią same za siebie .

Pozdrawiamy Paulina & Paweł

Zakopane 2014

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny na Podhalu! Heeeej!
Fotograf ślubny na Podhalu! Heeeej!
8 powodów, aby wziąć ślub w zimię!
8 powodów, aby wziąć ślub w zimię!

Lista wszystkich lokalizacji Tatrafoto Nodzyńscy SC:

Nowotarska Zakopane +48 608381828
Kasprowicza 43 34-520 Poronin +48 608381828