Fotografia ślubna - Tadeusz Bącal

47

Opis

Fotografią ślubną zajmuję się już przeszło dekadę. Dość szybko stała się ona moim zajęciem na cały etat, gdyż sprawia mi ona ogromną satysfakcję i radość. Bardzo lubię pracę z ludźmi, poznawanie nowym miejsc i współpracę z Młodymi Parami. A jaka praca może być lepsza, od tej która sprawia taką przyjemność? 

Pozwala uczestniczyć w wielu wyjątkowych momentach, daje możliwość uwiecznienia całego wachlarzu emocji. Jest to zawód wymagający ogromnej wiedzy, doświadczenia i refleksu -  tutaj nie ma czasu ani miejsca na powtórzenia. Każda minuta jest jedyna, unikatowa. Opanowanie, spokój, pełna koncentracja to cechy, które pozwalają mi w pełni oddać piękno tego dnia. Z kolei dzięki sumienności  i kreatywności staram się tworzyć materiał najwyższej jakości, tak by każdy z was był zadowolony, a reportaż ślubny był najwspanialszą pamiątką z tego dnia.

Oferuje Wam:

Reportaż ślubny– najczęściej wykonywana usługa i zarazem moja ulubiona. :D

Możemy rozpocząć od przygotowań lub błogosławieństwa. Następnie oczywiście ślub (kościelny lub cywilny), możliwa mini sesja przed kościołem, przejazd do sali weselnej oraz samo przyjęcie weselne z oczepinami włącznie. Na życzenie istniej możliwość wykonania krótkiego pleneru w trakcie przyjęcia (ale nie chce Was zabierać gościom na zbyt długo).  Na przyjęciu proponuje Wam zdjęcia z gośćmi i oczywiście pamiętam o wszystkich ważnych momentach – nic nie umknie mojej uwadze. Pamiętajcie – choć jest to dla mnie wilka przyjemności i wyzwanie, to jestem w pracy dla Was, by jak najlepiej uchwycić przelotne chwile i wielkie emocje. Staram się pracować dyskretnie i w skupieniu, ale kiedy trzeba umiem rozładować atmosferę żartem :)

Nie reklamuje się na sali weselnej czy portalach  społecznościowych w czasie wesel.  Jestem w pracy dla Was,  by wykonać ją możliwie najlepiej i profesjonalnie... Choć pracuje sam, to często fotografuje jak za dwoje :)  Myślę, że setki zadowolonych klientów są tego najlepszym dowodem.

Plener ślubny w innym dniu – również jako opcja do reportażu ślubnego lub osobna usługa. Miejsce pleneru zawsze jest naszą wspólną decyzją: polecam, proponuje ale nigdy nie narzucam miejsc pleneru. Przez lata pracy poznałem wiele ciekawych miejsc na plener i chętnie Wam je pokaże i o nich opowiem. Zawsze jestem otwarty na Wasze, nowe propozycje i pomysły, chciałbym by każdy plener był wyjątkowy. Możemy pojawić się w dowolnym miejscu czy kraju, o ile tylko macie chęci i czas nam pozwoli.

Nie bójcie się zapytać – możemy wykonać plener dosłownie w każdym kraju na świecie.   A wiem o czym mówię, gdyż sam uwielbiam podróżować i zwiedziłem już kawałek świata :)

PS. Zapraszam na moje profile na Facebook i Instagram - tam najnowsze zdjęcia. 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2500 PLN
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja po wpłacie zadatku: przelew, gotówka lub karta. Umowę podpisujemy korespondencyjnie lub osobiście w biurze. Proszę o kontakt w sprawie rezerwacji.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Bardzo bogate doświadczenie w zawodzie, ale świeże spojrzenie. Świetny kontakt z Młodą Parą i gośćmi. Indywidualne podejście do każdej Młodej Pary.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  ponad 10 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracuje sam, ale jak mówią moje MP - pracuje jak za dwóch :)
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Pierwszy pakiet zdjęć Młode pary otrzymują w okresie 3-4 tyg po weselu lub plenerze, reszta w terminie późniejszym - ustalonym z MP.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (9)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 9 opinii
Przez anaa1526s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca mogę polecić Tadzia! Jest to fotograf z powołania, człowiek z pasją. Swoją pracę wykonuje profesjonalnie, z łatwością przychodzi mu rozładowanie atmosfery i sprawienie by wszyscy czuli się swobodnie. Efektem tego są wspaniałe zdjęcia, które wywołały u nas zachwyt i wzruszenie.Tadziu jest bardzo uniwersalny dzięki temu nasz plener mógł zostać zrealizowany w Chorwacji. Jesteśmy bardziej niż usatysfakcjonowani współpracą. Jeszcze raz bardzo dziekujemy! :)

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Tadzio, mistrz obiektywu. Pełen profesjonalizmu, cierpliwości i przede wszystkim pomysłowości. Zdjęcia z pleneru piękne i wyjątkowe. Polecamy wszystkim z całego serca

Zgłoś nadużycie
Przez dzidkajarogs
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Pełen profesjonalizm i talent;-) 
Czy po wspaniałym ślubie, coś może nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni.Profesjonalizm i wyczucie momentu, to wizytówka Tadeusza.                                                                                     Piękna zdjęcia są jak perły warto je mieć w swoim posiadaniu,nie zawiedziecie się wybierając Tadzia,każda ważna chwila,każdy ważny moment została uwieczniony.                                                                                                          Tadeusz doskonale zdaje sobie sprawę kiedy nacisnąć spust migawki by zrobić doskonały reportaż.                        Solidna firma z zacięciem artystycznym;-)   
Współpraca z takim fotografem to dla każdego czysta przyjemnością :)                                                                          Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, pamiątka na całe życie  Polecam bez dwóch zdań;-)

Zgłoś nadużycie
Przez adwokats
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm i piękne zdjęcia. Bardzo miła atmosfera w trakcie pleneru i ciekawe pomysły na zdjęcia. Dobry kontakt. Polecam serdecznie!

Zgłoś nadużycie
Przez donatabbs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecamy! Profesjonalista w swoim fachu, a do tego przyjemna współpraca Zdjęcia przepiękne! 

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny na Podhalu! Heeeej!
Fotograf ślubny na Podhalu! Heeeej!

Lista wszystkich lokalizacji Fotografia ślubna - Tadeusz Bącal w Małopolskie:

Nowy Targ
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Fotografia reporterska