Fotografia ślubna - Tadeusz Bącal

  • Cena od: 2 500 zł

Fotografią ślubną zajmuję się już przeszło dekadę. Dość szybko stała się ona moim zajęciem na cały etat, gdyż sprawia mi ona ogromną satysfakcję i radość. Bardzo lubię pracę z ludźmi, poznawanie nowym miejsc i współpracę z Młodymi Parami. A jaka praca może być lepsza, od tej która sprawia taką przyjemność? 

Pozwala uczestniczyć w wielu wyjątkowych momentach, daje możliwość uwiecznienia całego wachlarzu emocji. Jest to zawód wymagający ogromnej wiedzy, doświadczenia i refleksu -  tutaj nie ma czasu ani miejsca na powtórzenia. Każda minuta jest jedyna, unikatowa. Opanowanie, spokój, pełna koncentracja to cechy, które pozwalają mi w pełni oddać piękno tego dnia. Z kolei dzięki sumienności  i kreatywności staram się tworzyć materiał najwyższej jakości, tak by każdy z was był zadowolony, a reportaż ślubny był najwspanialszą pamiątką z tego dnia.

Oferuje Wam:

Reportaż ślubny– najczęściej wykonywana usługa i zarazem moja ulubiona. :D

Możemy rozpocząć od przygotowań lub błogosławieństwa. Następnie oczywiście ślub (kościelny lub cywilny), możliwa mini sesja przed kościołem, przejazd do sali weselnej oraz samo przyjęcie weselne z oczepinami włącznie. Na życzenie istniej możliwość wykonania krótkiego pleneru w trakcie przyjęcia (ale nie chce Was zabierać gościom na zbyt długo).  Na przyjęciu proponuje Wam zdjęcia z gośćmi i oczywiście pamiętam o wszystkich ważnych momentach – nic nie umknie mojej uwadze. Pamiętajcie – choć jest to dla mnie wilka przyjemności i wyzwanie, to jestem w pracy dla Was, by jak najlepiej uchwycić przelotne chwile i wielkie emocje. Staram się pracować dyskretnie i w skupieniu, ale kiedy trzeba umiem rozładować atmosferę żartem :)

Nie reklamuje się na sali weselnej czy portalach  społecznościowych w czasie wesel.  Jestem w pracy dla Was,  by wykonać ją możliwie najlepiej i profesjonalnie... Choć pracuje sam, to często fotografuje jak za dwoje :)  Myślę, że setki zadowolonych klientów są tego najlepszym dowodem.

Plener ślubny w innym dniu – również jako opcja do reportażu ślubnego lub osobna usługa. Miejsce pleneru zawsze jest naszą wspólną decyzją: polecam, proponuje ale nigdy nie narzucam miejsc pleneru. Przez lata pracy poznałem wiele ciekawych miejsc na plener i chętnie Wam je pokaże i o nich opowiem. Zawsze jestem otwarty na Wasze, nowe propozycje i pomysły, chciałbym by każdy plener był wyjątkowy. Możemy pojawić się w dowolnym miejscu czy kraju, o ile tylko macie chęci i czas nam pozwoli.

Nie bójcie się zapytać – możemy wykonać plener dosłownie w każdym kraju na świecie.   A wiem o czym mówię, gdyż sam uwielbiam podróżować i zwiedziłem już kawałek świata :)

PS. Zapraszam na moje profile na Facebook i Instagram - tam najnowsze zdjęcia. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Fotografia ślubna - Tadeusz Bącal i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Fotografia ślubna - Tadeusz Bącal

4.9 9 opinii
Autor: Anna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca mogę polecić Tadzia! Jest to fotograf z powołania, człowiek z pasją. Swoją pracę wykonuje profesjonalnie, z łatwością przychodzi mu rozładowanie atmosfery i sprawienie by wszyscy czuli się swobodnie. Efektem tego są wspaniałe zdjęcia, które wywołały u nas zachwyt i wzruszenie.Tadziu jest bardzo uniwersalny dzięki temu nasz plener mógł zostać zrealizowany w Chorwacji. Jesteśmy bardziej niż usatysfakcjonowani współpracą. Jeszcze raz bardzo dziekujemy! :)

Zgłoś nadużycie
Autor: Katarzyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Tadzio, mistrz obiektywu. Pełen profesjonalizmu, cierpliwości i przede wszystkim pomysłowości. Zdjęcia z pleneru piękne i wyjątkowe. Polecamy wszystkim z całego serca

Zgłoś nadużycie
Autor: Dzidka
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Pełen profesjonalizm i talent;-) 
Czy po wspaniałym ślubie, coś może nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni.Profesjonalizm i wyczucie momentu, to wizytówka Tadeusza.                                                                                     Piękna zdjęcia są jak perły warto je mieć w swoim posiadaniu,nie zawiedziecie się wybierając Tadzia,każda ważna chwila,każdy ważny moment została uwieczniony.                                                                                                          Tadeusz doskonale zdaje sobie sprawę kiedy nacisnąć spust migawki by zrobić doskonały reportaż.                        Solidna firma z zacięciem artystycznym;-)   
Współpraca z takim fotografem to dla każdego czysta przyjemnością :)                                                                          Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, pamiątka na całe życie  Polecam bez dwóch zdań;-)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja po wpłacie zadatku: przelew, gotówka lub karta. Umowę podpisujemy korespondencyjnie lub osobiście w biurze. Proszę o kontakt w sprawie rezerwacji.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
ponad 10 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Pracuje sam, ale jak mówią moje MP - pracuje jak za dwóch :)
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Pierwszy pakiet zdjęć Młode pary otrzymują w okresie 3-4 tyg po weselu lub plenerze, reszta w terminie późniejszym - ustalonym z MP.
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2500 PLN

Adres

Miasto: