47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47
1 od 47

Opis

Fotografią ślubną zajmuję się już przeszło dekadę. Dość szybko stała się ona moim zajęciem na cały etat, gdyż sprawia mi ona ogromną satysfakcję i radość. Bardzo lubię pracę z ludźmi, poznawanie nowym miejsc i współpracę z Młodymi Parami. A jaka praca może być lepsza, od tej która sprawia taką przyjemność? 

Pozwala uczestniczyć w wielu wyjątkowych momentach, daje możliwość uwiecznienia całego wachlarzu emocji. Jest to zawód wymagający ogromnej wiedzy, doświadczenia i refleksu -  tutaj nie ma czasu ani miejsca na powtórzenia. Każda minuta jest jedyna, unikatowa. Opanowanie, spokój, pełna koncentracja to cechy, które pozwalają mi w pełni oddać piękno tego dnia. Z kolei dzięki sumienności  i kreatywności staram się tworzyć materiał najwyższej jakości, tak by każdy z was był zadowolony, a reportaż ślubny był najwspanialszą pamiątką z tego dnia.

Oferuje Wam:

Reportaż ślubny– najczęściej wykonywana usługa i zarazem moja ulubiona. :D

Możemy rozpocząć od przygotowań lub błogosławieństwa. Następnie oczywiście ślub (kościelny lub cywilny), możliwa mini sesja przed kościołem, przejazd do sali weselnej oraz samo przyjęcie weselne z oczepinami włącznie. Na życzenie istniej możliwość wykonania krótkiego pleneru w trakcie przyjęcia (ale nie chce Was zabierać gościom na zbyt długo).  Na przyjęciu proponuje Wam zdjęcia z gośćmi i oczywiście pamiętam o wszystkich ważnych momentach – nic nie umknie mojej uwadze. Pamiętajcie – choć jest to dla mnie wilka przyjemności i wyzwanie, to jestem w pracy dla Was, by jak najlepiej uchwycić przelotne chwile i wielkie emocje. Staram się pracować dyskretnie i w skupieniu, ale kiedy trzeba umiem rozładować atmosferę żartem :)

Nie reklamuje się na sali weselnej czy portalach  społecznościowych w czasie wesel.  Jestem w pracy dla Was,  by wykonać ją możliwie najlepiej i profesjonalnie... Choć pracuje sam, to często fotografuje jak za dwoje :)  Myślę, że setki zadowolonych klientów są tego najlepszym dowodem.

Plener ślubny w innym dniu – również jako opcja do reportażu ślubnego lub osobna usługa. Miejsce pleneru zawsze jest naszą wspólną decyzją: polecam, proponuje ale nigdy nie narzucam miejsc pleneru. Przez lata pracy poznałem wiele ciekawych miejsc na plener i chętnie Wam je pokaże i o nich opowiem. Zawsze jestem otwarty na Wasze, nowe propozycje i pomysły, chciałbym by każdy plener był wyjątkowy. Możemy pojawić się w dowolnym miejscu czy kraju, o ile tylko macie chęci i czas nam pozwoli.

Nie bójcie się zapytać – możemy wykonać plener dosłownie w każdym kraju na świecie.   A wiem o czym mówię, gdyż sam uwielbiam podróżować i zwiedziłem już kawałek świata :)

PS. Zapraszam na moje profile na Facebook i Instagram - tam najnowsze zdjęcia. 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2500 PLN
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja po wpłacie zadatku: przelew, gotówka lub karta. Umowę podpisujemy korespondencyjnie lub osobiście w biurze. Proszę o kontakt w sprawie rezerwacji.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Bardzo bogate doświadczenie w zawodzie, ale świeże spojrzenie. Świetny kontakt z Młodą Parą i gośćmi. Indywidualne podejście do każdej Młodej Pary.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  ponad 10 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracuje sam, ale jak mówią moje MP - pracuje jak za dwóch :)
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Pierwszy pakiet zdjęć Młode pary otrzymują w okresie 3-4 tyg po weselu lub plenerze, reszta w terminie późniejszym - ustalonym z MP.

Opinia/i (6)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
6 opinii
Przez adwokats
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm i piękne zdjęcia. Bardzo miła atmosfera w trakcie pleneru i ciekawe pomysły na zdjęcia. Dobry kontakt. Polecam serdecznie!

Zgłoś nadużycie
Przez donatabbs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecamy! Profesjonalista w swoim fachu, a do tego przyjemna współpraca Zdjęcia przepiękne! 

Zgłoś nadużycie
Przez danuta94ps
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gdyby ktoś jeszcze zastanawiał się nad wyborem fotografa - polecamy z całą pewnością! Lepszego nie znajdziecie :). Profesjonalista, który przy okazji swoim poczuciem humoru potrafi rozładować emocje i stres towarzyszący w dniu ślubu. Poza tym ogromna kreatywność jeśli chodzi o plenery ślubne - jeżeli nie macie swojego ulubionego miejsca na sesję ślubną, na pewno podpowie i będziecie zachwyceni. Usługi na najwyższym poziomie i rewelacyjny kontakt. Polecamy wszystkim! :)

Zgłoś nadużycie
Przez kamila087s
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Pan Tadeusz jest profesjonalistą w tym co robi :) Sesja zdjęciowa przebiegała w miłej, swobodnej atmosferze. Zdjęcia z pleneru wyszły cudownie. Jesteśmu bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Z pewnością będą one pamiątką na całe życie :) Gorąco polecamy !!!!

Kamila i Radosław 

Zgłoś nadużycie
Przez ted13s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalista!!!! Zdjęcia są piękne, wymarzone... Nie odczuwa się obecności fotografa a każdy moment uchwycony:) Sesja sama przyjemność, jest komfortowo i na luzie. Pan Tadek wie co robi i robi to świetnie... Polecam gorąco!! Ja mam zdjęcia takie jak sobie wymarzyłam:) Dziękujemy Panu za cudowną pamiątkę:)

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny na Podhalu! Heeeej!
Fotograf ślubny na Podhalu! Heeeej!

Lista wszystkich lokalizacji Fotografia ślubna - Tadeusz Bącal w Małopolskie:

Nowy Targ