Ślub 4u

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Ślub 4u

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wszyscy pragniemy, by był to dzień wyjątkowy. Pełen radości, piękna i podniosłych chwil. Trudno czasem zadbać w tym szczególnym momencie o szereg czynności organizacyjnych, niezbędnych do stosownego uświetnienia tej wspaniałej uroczystości.

Nasza Firma wychodzi temu naprzeciw, nam mogą Państwo powierzyć przygotowanie oprawy ceremonii ślubnej i zorganiozowanie przyjęcia weselnego. Naszym zamierzeniem jest stworzenie ich na najwyższym poziomie organizacyjnym. 


Uroczystości przygotowywane przez nas reprezentują najwyższy standard usług dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu i doświadczeniu, które nabyliśmy podczas 14 lat w branży slubnej.

Gwarantujemy Państwu dobrą zabawę, wyśmienite jedzenie, wytworną oprawę uroczystości oraz wiele usług dodatkowych i atrakcji weselnych. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz szyk i elegancję.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisanie umowy o współpracy i wpłata zaliczki.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
15
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Ślub 4u

4.9
6 opinii
6 opinii
Profesjonalizm
(6)
Jakość/cena
(6)
Polecasz to?
(6)
siwaszkiewicz
Autor: Sabina
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Trudno wyrazić wdzięczność jaką mamy dla Pani Sabiny za zorganizowanie ślubu naszej córki. Dwa lata przygotowań. Kilkunastu różnych podwykonawców. Wielokrotne zmiany terminów z powodu COVID. 6 godzin różnicy czasu miedzy nami a Polską komplikujące komunikację. Nasze wybrzydzania i zmiany idei. Bez ŚLUB4U nie było by żadnych szans tego zorganizować. Wyszło idealnie. Wszystko było jak z bajki. Nawet pogoda dopisała choć do ostatniej chwili trzymała nas w niepewności. Pani Sabina dopilnowała wszystkiego. Walczyła jak lew o koszty w naszym imieniu. Pilnowała budżetu. Sugerowała firmy, z których każda była świetna, nikt nas nie zawiódł. Bardzo, bardzo, bardzo polecamy!!!!

Marta i Marek Cyzio

Zgłoś nadużycie
ed3
Autor: Kasia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ślub i wesele to nie lada przedsięwzięcie organizacyjne. Niby to trywializm, ale póki samemu się tego nie przeżyje, to do końca nie chce się wierzyć. Poza tym jest to wydarzenie o charakterze rodzinnym, w którym oprócz własnej przyjemności, należy pamiętać o zapraszanych gościach. A ilość szczegółów i detali jest przytłaczająca i bywa stresująca. Zatem z całego serca polecam korzystanie z usług konsultantek ślubnych. Oszczędzają energię, stres i pozwalają cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Bo czy jest lepsze wspomnienie niż dobra zabawa na własnym weselu? My wybraliśmy Slub 4u i Panią Sabinę. Kontakt z polecenia i godny polecenia! Pani Sabina jest osobą niezwykle spokojną, opanowaną, rozwiązującą problemy (a nie tworzącą problemy), serdeczną i cierpliwą. Poza tym jej doświadczenie w branży ślubnej pozwoli Wam utrzymać się w zakładanych widełkach finansowych bez rezygnacji z jakości i marzeń. Dzięki Pani Sabinie nasze wesele było piękniejsze niż w naszych marzeniach, pełne miłości i spokoju. Jeszcze raz dziękujemy!

Kasia i Mati

Zgłoś nadużycie
obrsw
Autor: Karolina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Od naszego ślubu upłynęły już dwa miesiące. Te najgorętsze emocje związane z tak ważnym dniem jak dzień zaślubin powoli opadły aczkolwiek wystarczy jak spojrzymy na nasze weselne zdjęcia i emocje odżywają na nowo. I myślę ze tak już pozostanie. Dlaczego? Dlatego że ten dzień był nie tylko wyjątkowy z oczywistych względów ale przede wszystkim magiczny. O ile samo przygotowanie wesela jest zajęciem stresującym w mniejszym lub większym tego słowa znaczeniu o tyle dzień ślubu wspominamy razem z naszymi rodzinami z wielkim uśmiechem na twarzy. W tym dniu każdy z nas mógł się skupić na tym co najważniejsze czyli na zabawie a nie organizacji. Było nam ogromnie milo kiedy nasi goście jeden po drugim chwalili ‘nas’ za super organizacje i super wesele. To tyle o naszym weselu i o pochwałach jakie zebraliśmy.

Teraz czas na prawdę. Prawda jest taka że ten dzień nie był by tak wspaniały gdyby nie Pani Sabina. Od samego początku, od pierwszego e-maila i rozmowy telefonicznej wiedziałam że mam do czynienia z wysokiej klasy profesjonalistką. Osobą dla której praca jest po prostu pasją. I dzięki tej pasji każdy detal, każdy najdrobniejszy szczegół został z góry przewidziany i zaplanowany. Chcielibyśmy podziękować Pani Sabinie przede wszystkim za jej poświecenie. Wiedząc, że opiekuje się innymi parami nigdy nie odczułam że jesteśmy na drugim, czy trzecim miejscu bo Pani Sabina zawsze miała dla nas czas wtedy kiedy jej potrzebowaliśmy. Powierzając organizacje wesela Pani Sabinie po prostu oddaliśmy się w jej opiekę, zaufaliśmy jej doświadczeniu jak i umiejętnościom nie tylko organizacyjnym ale i dekoratorskim. Organizacja naszego wesela nie była łatwym zadaniem. Wesele w Polsce, adres zamieszkania Europa, goście z 10 różnych krajów a polska reprezentacja w mniejszości.

Gratulujemy Pani Sabino udało się Pani nie tylko spełnić oczekiwania nasze ale i naszych gości a to już jest naprawdę ogromny sukces! Życzymy Pani dalszych sukcesów bo głęboko wierzymy ze te największe jeszcze przed Panią! Dziękujemy za wszystko!

– Karolina & Vincent –

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 60-734

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt