Ślub 4u

ZIWA 2018
25

Opis

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wszyscy pragniemy, by był to dzień wyjątkowy. Pełen radości, piękna i podniosłych chwil. Trudno czasem zadbać w tym szczególnym momencie o szereg czynności organizacyjnych, niezbędnych do stosownego uświetnienia tej wspaniałej uroczystości.

Nasza Firma wychodzi temu naprzeciw, nam mogą Państwo powierzyć przygotowanie oprawy ceremonii ślubnej i zorganiozowanie przyjęcia weselnego. Naszym zamierzeniem jest stworzenie ich na najwyższym poziomie organizacyjnym.
Uroczystości przygotowywane przez ŚLUB 4U reprezentują najwyższy standard w swojej dziedzinie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu. Zaplanowanie najdrobniejszych szczegółów pozwala sprostać tak specyficznym zamówieniom, jak śluby cudzoziemców, zaślubiny Młodej Pary połączone z odnowieniem przysięgi małżeńskiej rodziców, śluby różnowyznaniowe, itp.

Gwarantujemy Państwu dobrą zabawę, wyśmienite jedzenie, wytworną oprawę uroczystości oraz wiele usług dodatkowych i atrakcji weselnych. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz szyk i elegancję.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Podpisanie umowy o współpracy i wpłata zaliczki.
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Wyłączność na niektórych dostawców
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Organizacja ślubów i wesel jest naszą specjalnością. Nasze 12-letnie doświadczenie w branży oraz indywidualne podejście do klientów pozwala nam na organizację projektów na najwyższym poziomie.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  12 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (4)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 4 opinii
Przez obrsws
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Od naszego ślubu upłynęły już dwa miesiące. Te najgorętsze emocje związane z tak ważnym dniem jak dzień zaślubin powoli opadły aczkolwiek wystarczy jak spojrzymy na nasze weselne zdjęcia i emocje odżywają na nowo. I myślę ze tak już pozostanie. Dlaczego? Dlatego że ten dzień był nie tylko wyjątkowy z oczywistych względów ale przede wszystkim magiczny. O ile samo przygotowanie wesela jest zajęciem stresującym w mniejszym lub większym tego słowa znaczeniu o tyle dzień ślubu wspominamy razem z naszymi rodzinami z wielkim uśmiechem na twarzy. W tym dniu każdy z nas mógł się skupić na tym co najważniejsze czyli na zabawie a nie organizacji. Było nam ogromnie milo kiedy nasi goście jeden po drugim chwalili ‘nas’ za super organizacje i super wesele.
To tyle o naszym weselu i o pochwałach jakie zebraliśmy.

Teraz czas na prawdę. Prawda jest taka że ten dzień nie był by tak wspaniały gdyby nie Pani Sabina. Od samego początku, od pierwszego e-maila i rozmowy telefonicznej wiedziałam że mam do czynienia z wysokiej klasy profesjonalistką. Osobą dla której praca jest po prostu pasją. I dzięki tej pasji każdy detal, każdy najdrobniejszy szczegół został z góry przewidziany i zaplanowany. Chcielibyśmy podziękować Pani Sabinie przede wszystkim za jej poświecenie. Wiedząc, że opiekuje się innymi parami nigdy nie odczułam że jesteśmy na drugim, czy trzecim miejscu bo Pani Sabina zawsze miała dla nas czas wtedy kiedy jej potrzebowaliśmy. Powierzając organizacje wesela Pani Sabinie po prostu oddaliśmy się w jej opiekę, zaufaliśmy jej doświadczeniu jak i umiejętnościom nie tylko organizacyjnym ale i dekoratorskim. Organizacja naszego wesela nie była łatwym zadaniem. Wesele w Polsce, adres zamieszkania Europa, goście z 10 różnych krajów a polska reprezentacja w mniejszości.

Gratulujemy Pani Sabino udało się Pani nie tylko spełnić oczekiwania nasze ale i naszych gości a to już jest naprawdę ogromny sukces!
Życzymy Pani dalszych sukcesów bo głęboko wierzymy ze te największe jeszcze przed Panią! Dziękujemy za wszystko!

– Karolina & Vincent –

Zgłoś nadużycie
Przez usws
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo dziękujemy firmie Ślub 4u za przygotowanie naszej uroczystości ślubnej. Firmę tę polecili nam znajomi i jak sie okazało lepiej nie mogliśmy trafić.

Ślub 4u prowadzi Pani Sabina Iwaszkiewicz, która jest osobą niezwykle kompetentną, doskonale zorganizowaną i sumienną. Perfekcyjnie orientuje się w aktualnych trendach ślubnych i posiada ogromną baze firm potrzebnych do zorganizowania każdej uroczystości. Dzięki jej poradom nasze wesele mogliśmy zorganizować na najwyższm poziomie, pod względem organizacyjnym, a także estetycznym. To był najpiększniejszy ślub w naszym mniemaniu i naszych gości. Sabina jest także osobą niezykle sympatyczną i taktowną. Dzięki niej, przejście przez tak, jednak stresujące wydarzenie, było przyjemnie i satysfakcjonujące.

Wiemy, że gdy będziemy mieć do zorganizowania kolejną większą imprezę, to zwrócimy się o pomoc w organizacji do firmy Ślub 4u.

Sabino, jeszcze raz gorąco dziekujemy!!!!!

Michalina i Tomasz

Zgłoś nadużycie
Przez siwaszkiewiczs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie dziękujemy Pani Sabinie ze ŚLUB 4U za doskonałą organizację i bardzo trafne doradztwo podczas przygotowań naszego najpiękniejszego dnia w życiu. Od początku wiedzieliśmy jak chcemy by ten dzień wyglądał, ale nie wiedzieliśmy jak to zrobić. Pani Sabina, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, sprawiła, że nasze marzenia się spełniły. 

Spokój ducha, profesjonalizm, doskonała komunikacja oraz wyczucie miejsca i czasu to cechy doskonałego konsultanta a posiada je właśnie p. Sabina. Dzięki niej nasz wyjątkowy dzień upłynął w spokoju, a my skupiliśmy się na przeżywaniu tych pięknych chwil w miłości i radości! Słodki bufet przygotowany przez p. Sabinę cieszył nie tylko oczy ale również był przepyszny, a goście czuli się jak w niebie. 

Dzięki Pani Sabinie nasz ślub odbył się z ogromną klasą, był bardzo czysty w formie i przepiękny w najmniejszym detalu, czyli dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Serdecznie polecamy p. Sabinę oraz firmę Ślub 4 U wszystkim parom, które chcą aby ich ślub i wesele było jak z marzeń! Pani Sabino – dziękujemy! Pozdrawiamy serdecznie, 

– Paulina i Mateusz –

Zgłoś nadużycie
Przez mlenowskas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Sabina jest przyjacielską, entuzjastyczn i niesamowicie profesjonalną osobą. Jej pomoc, przy planowaniu ślubu i wesela, była nieoceniona. Rewelacyjnie dobrała podwykonawców aby wszystko było dokładnie jak sobie wymarzyliśmy a nawet lepiej! Zaplanowała i zorganizowała wszystko z takim spokojem, że i my przestaliśmy się niepotrzebnie stresować i mogliśmy skupić się na tym co najważniejsze. Gorąco polecam usługi firmy Ślub 4U!

– Martyna –

Każdy chyba słyszał historie o tym jak ciężkie i wymagające jest planowanie wesela, zwłaszcza ostatnie dni. W naszym wypadku nic takiego nie miało miejsca – dzięki pomocy Pani Sabiny! Nie musieliśmy przekopywać się przez setki ofert muzyków czy fotografów – dostaliśmy kilka specjalnie wyselekcjonowanych dla nas, którym mogliśmy dokładnie się przyjrzeć i wybrać optymalną. Zero niedokończonych planów, zakładania dekoracji na ostatnią chwilę czy poszukiwania kwiatów, bo nasze padły chwilę przed ceremonią. To tylko przykłady z licznej listy udogodnień jakimi uraczyła nas Pani Sabina. 
Wieczór przed weselem spędziliśmy z przyjaciółmi popijając piwko i zagryzając przekąski na świeżym powietrzu. Zaś w trakcie przygotowań mojej kobiety, w dniu ślubu, mogłem zrelaksować się słuchając muzyki i sącząc whisky. 
Dzięki Pani Sabinie nasz ślub był naprawdę wyjątkowy i wolny od stresu.
POLECAMY!

– Damian –

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Ślub 4u w Wielkopolskie:

Głogowska 26, 60-734 Poznań
 • #Średnie ceny
 • #Wyłączność na niektórych dostawców