6

Opis

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wszyscy pragniemy, by był to dzień wyjątkowy. Pełen radości, piękna i podniosłych chwil. Trudno czasem zadbać w tym szczególnym momencie o szereg czynności organizacyjnych, niezbędnych do stosownego uświetnienia tej wspaniałej uroczystości.

Nasza Firma wychodzi temu naprzeciw, nam mogą Państwo powierzyć przygotowanie oprawy ceremonii ślubnej i zorganiozowanie przyjęcia weselnego. Naszym zamierzeniem jest stworzenie ich na najwyższym poziomie organizacyjnym.
Uroczystości przygotowywane przez ŚLUB 4U reprezentują najwyższy standard w swojej dziedzinie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu. Zaplanowanie najdrobniejszych szczegółów pozwala sprostać tak specyficznym zamówieniom, jak śluby cudzoziemców, zaślubiny Młodej Pary połączone z odnowieniem przysięgi małżeńskiej rodziców, śluby różnowyznaniowe, itp.

Gwarantujemy Państwu dobrą zabawę, wyśmienite jedzenie, wytworną oprawę uroczystości oraz wiele usług dodatkowych i atrakcji weselnych. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz szyk i elegancję.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Wyłączność na niektórych dostawców
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Podchodzimy indywidualnie dla każdego projektu.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  9 lat

Opinia/i (2)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 2 opinii
Przez siwaszkiewiczs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie dziękujemy Pani Sabinie ze ŚLUB 4U za doskonałą organizację i bardzo trafne doradztwo podczas przygotowań naszego najpiękniejszego dnia w życiu. Od początku wiedzieliśmy jak chcemy by ten dzień wyglądał, ale nie wiedzieliśmy jak to zrobić. Pani Sabina, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, sprawiła, że nasze marzenia się spełniły. 

Spokój ducha, profesjonalizm, doskonała komunikacja oraz wyczucie miejsca i czasu to cechy doskonałego konsultanta a posiada je właśnie p. Sabina. Dzięki niej nasz wyjątkowy dzień upłynął w spokoju, a my skupiliśmy się na przeżywaniu tych pięknych chwil w miłości i radości! Słodki bufet przygotowany przez p. Sabinę cieszył nie tylko oczy ale również był przepyszny, a goście czuli się jak w niebie. 

Dzięki Pani Sabinie nasz ślub odbył się z ogromną klasą, był bardzo czysty w formie i przepiękny w najmniejszym detalu, czyli dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Serdecznie polecamy p. Sabinę oraz firmę Ślub 4 U wszystkim parom, które chcą aby ich ślub i wesele było jak z marzeń! Pani Sabino – dziękujemy! Pozdrawiamy serdecznie, 

– Paulina i Mateusz –

Zgłoś nadużycie
Przez mlenowskas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Sabina jest przyjacielską, entuzjastyczn i niesamowicie profesjonalną osobą. Jej pomoc, przy planowaniu ślubu i wesela, była nieoceniona. Rewelacyjnie dobrała podwykonawców aby wszystko było dokładnie jak sobie wymarzyliśmy a nawet lepiej! Zaplanowała i zorganizowała wszystko z takim spokojem, że i my przestaliśmy się niepotrzebnie stresować i mogliśmy skupić się na tym co najważniejsze. Gorąco polecam usługi firmy Ślub 4U!

– Martyna –

Każdy chyba słyszał historie o tym jak ciężkie i wymagające jest planowanie wesela, zwłaszcza ostatnie dni. W naszym wypadku nic takiego nie miało miejsca – dzięki pomocy Pani Sabiny! Nie musieliśmy przekopywać się przez setki ofert muzyków czy fotografów – dostaliśmy kilka specjalnie wyselekcjonowanych dla nas, którym mogliśmy dokładnie się przyjrzeć i wybrać optymalną. Zero niedokończonych planów, zakładania dekoracji na ostatnią chwilę czy poszukiwania kwiatów, bo nasze padły chwilę przed ceremonią. To tylko przykłady z licznej listy udogodnień jakimi uraczyła nas Pani Sabina. 
Wieczór przed weselem spędziliśmy z przyjaciółmi popijając piwko i zagryzając przekąski na świeżym powietrzu. Zaś w trakcie przygotowań mojej kobiety, w dniu ślubu, mogłem zrelaksować się słuchając muzyki i sącząc whisky. 
Dzięki Pani Sabinie nasz ślub był naprawdę wyjątkowy i wolny od stresu.
POLECAMY!

– Damian –

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Ślub 4u w Wielkopolskie:

Głogowska 26, 60-734 Poznań
 • #Średnie ceny
 • #Wyłączność na niektórych dostawców