• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Zaprojektujemy i wykonamy nie tylko piękne wesele i wydarzenie, ale również osobiste, unikalne doświadczenia, które są starannie stworzone aby były idealnym odbiciem Ciebie. Możesz spać spokojnie i w pełni liczyć na Save The Day w całym procesie planowania i organizacji a my na pewno nie stracimy z oczu ostatecznego celu.

 Dostarczymy niesamowitych emocji i zorganizujemy wydarzenia przekraczające najśmielsze oczekiwania.

 Każde wydarzenie doceniamy tak samo, dlatego wszystko budujemy i modyfikujemy według indywidualnych specyfikacji lub osobistych preferencji.

 Save The Day posiada wiele opcji do wyboru. Możemy pomóc Wam od początku do końca, bądź dołączyć w każdym etapie planowania.!

 Opłaty ustalane są w oparciu o poziom usług, lokalizacji, opłat podróży, wielkości wydarzenia.

 Zapoznaj się z informacjami na temat naszych usług, aby poznać na czym będzie polegać nasza współpraca.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunki płatności oraz rezerwacji ustalane są indywidualnie z klientem w zależności od wyboru oferowanych przez nas usług. Przykładowo, zamawiając papeterie ślubną preferowana rezerwacja to 2 miesiące przed wysłaniem ich do gości. Zamawiając barmana na wesele bądź pokaz barmański należy się zgłosić do ans ok 6 miesięcy wczesniej, oczywiście można rownież próbować na miesiąc przed terminem ślubu jeżeli mamy wolny termin. Natomiast rezerwując u nas naszą główna usługę jaką jest organizacja oraz koordynacja ślubu wymaga kontaktu z konsultantką ślubną ok rok wcześniej. Podczas chęci skorzystania z naszych usług zachęcamy do kontaktu.
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
Cena jest zależna od wyboru usług które oferujemy.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
W naszej firmie pracują wyszkoleni ludzie z certyfikatami w swoim fachu. Dzięki rozbudowanej ofercie Save The Day wszystko wykonujemy w jednym miejscu przez co wszystko jest na czas i zrealizowane tak aby nawet najmniejszy szczegół pasował do całej tematyki ślubnej. W naszej bezpośredniej ofercie mamy: *Papeterie ślubną * Dokoracja Kościoła * Dekoracja auta z możliwością wypożyczenia * Obsługa Barmańska + pokaz barmański * Candy Bar * Flowe Box * Dekoracja ścianki za Para młodą * Dekoracja sali weselnej. Na początku proponujemy niezobowiązujące spotkanie na którym poznajemy Państwa oczekiwania dzięki którym przygotowujemy spersonalizowaną ofertę dopasowując sie do możliwości budżetowych a nastepnie przesyłamy przygotowaną ofertę z róznymi wariantami umowy.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2 lata

Adres

Miasto: 61-754
Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Średnie ceny