• Cena od: 5 000 zł

Agencja ślubna Cynamon to przede wszystkim śluby i wesela tematyczne. Motyw przewodni to gwarancja nadania zupełnie wyjątkowego i indywidualnego charakteru najważniejszemu dniu w Twoim życiu – Dniu Ślubu.

Motyw przewodni to gwarancja Twoich niezapomnianych wspomnień i pięknej niespodzianki dla zaproszonych Gości.

Decydując się na współpracę z moją agencją ślubną zyskujesz pewność, że motyw przewodni będzie „skrojony na miarę”. Zawsze pozostanie w zgodzie z Tobą, a wszystkie jego elementy będą idealnie współgrać. Gwarantuję dbałość o każdy szczegół i profesjonalne doradztwo na każdym etapie przygotowań.

Możesz liczyć na moją kreatywność i oryginalność. Moje zadanie to zaproponować takie miejsce i takich podwykonawców, którzy idealnie wpasują się w wybrany motyw przewodni. Kreatywność to gwarancja powodzenia tematycznego ślubu i wesela.

Korzystając z moich usług zyskujesz przede wszystkim bezpieczeństwo, które daje poczucie, że jest ktoś, kto dba, aby wszystko było dobrze.

Jeśli przeglądając moją ofertę myślisz, że usługi konsultantki ślubnej są zarezerwowane dla osób ze szklanego ekranu i pierwszych stron gazet – nic bardziej mylnego. Jeśli cenisz swój czas, lubisz profesjonalizm, oryginalność i kreatywność – skontaktuj się ze mną.

Przekonaj się, że do stworzenia wyjątkowej tematycznej oprawy ślubu i wesela nie potrzeba gwiazdorskich nakładów finansowych. Jedyne, czego potrzebujesz, to kreatywna i doświadczona konsultantka ślubna.

Zapraszam serdecznie

Agata Jurkowska

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Cynamon - agencja ślubna i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Cynamon - agencja ślubna

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja terminu następuje przed pierwszym spotkaniem. Następnie po akceptacji propozycji mojej agencji i podpisaniu umowy Para ma 14 dni na wpłatę zadatku w wysokości 40% wartości usługi. Kolejne wpłaty następują zgodnie z indywidualnie ustalonym harmonogramem.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2 lata
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
max. 5000 pln

Adres

Miasto: