Cynamon - agencja ślubna

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cynamon - agencja ślubna

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 5 000 zł

Agencja ślubna Cynamon to przede wszystkim śluby i wesela tematyczne. Motyw przewodni to gwarancja nadania zupełnie wyjątkowego i indywidualnego charakteru najważniejszemu dniu w Twoim życiu – Dniu Ślubu.

Motyw przewodni to gwarancja Twoich niezapomnianych wspomnień i pięknej niespodzianki dla zaproszonych Gości.

Decydując się na współpracę z moją agencją ślubną zyskujesz pewność, że motyw przewodni będzie „skrojony na miarę”. Zawsze pozostanie w zgodzie z Tobą, a wszystkie jego elementy będą idealnie współgrać. Gwarantuję dbałość o każdy szczegół i profesjonalne doradztwo na każdym etapie przygotowań.

Możesz liczyć na moją kreatywność i oryginalność. Moje zadanie to zaproponować takie miejsce i takich podwykonawców, którzy idealnie wpasują się w wybrany motyw przewodni. Kreatywność to gwarancja powodzenia tematycznego ślubu i wesela.

Korzystając z moich usług zyskujesz przede wszystkim bezpieczeństwo, które daje poczucie, że jest ktoś, kto dba, aby wszystko było dobrze.

Jeśli przeglądając moją ofertę myślisz, że usługi konsultantki ślubnej są zarezerwowane dla osób ze szklanego ekranu i pierwszych stron gazet – nic bardziej mylnego. Jeśli cenisz swój czas, lubisz profesjonalizm, oryginalność i kreatywność – skontaktuj się ze mną.

Przekonaj się, że do stworzenia wyjątkowej tematycznej oprawy ślubu i wesela nie potrzeba gwiazdorskich nakładów finansowych. Jedyne, czego potrzebujesz, to kreatywna i doświadczona konsultantka ślubna.

Zapraszam serdecznie

Agata Jurkowska

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
5 000 zł
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja terminu następuje przed pierwszym spotkaniem. Następnie po akceptacji propozycji mojej agencji i podpisaniu umowy Para ma 14 dni na wpłatę zadatku w wysokości 40% wartości usługi. Kolejne wpłaty następują zgodnie z indywidualnie ustalonym harmonogramem.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Cynamon - agencja ślubna

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt