Wojciech Żelazny Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Wojciech Żelazny Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 2 600 zł

Cześć! Zapraszam do zapoznania się z moimi fotografami oraz ofertą. Gdy będziecie zainteresowani, chętnie pokażę Wam również cały przykładowy reportaż ślubny. Uważam, że ten sposób najlepiej zobrazuje Wam w jaki sposób fotografuje. Umożliwiam dokonanie wszelkich formalności w sposób elektroniczny, istnieje jednak oczywiście możliwość osobistego spotkania. Napiszcie do mnie lub zadzwońcie, a chętnie odpowiem na Wasze pytania.

W dniu ślubu nie chcę wpływać w znaczący sposób na przebieg wydarzeń. Jestem daleki od reżyserowania i powtarzania ujęć. To nie mój klimat. W wymagających tego momentach (jak zdjęcie grupowe gości weselnych) oczywiście zmieniam się w wodzireja, ale przez większość dnia po prostu jestem obecny. Uwierzcie, że mam Was jak na świeczniku przez cały dzień i zwracam uwagę na każdy detal :) Zależy mi bardzo na tym, abyście na Waszych zdjęciach ślubnych wyglądali pięknie!

Zadzwońcie lub napiszcie - porozmawiamy :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
2 600 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
23:00
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Wojciech Żelazny Fotografia

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
aga.szatkowska
Autor: Agnieszka
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy Wojtka w 100%, jest niezwykle profesjonalny w tym co robi, widać, że lubi swoją pracę. Ujęcia niesamowite, potrafi wychwycić "to coś", co utrwala się potem na zdjęciach. Bardzo dyskretny i cierpliwy, a podczas sesji plenerowej był otwarty na nasze pomysły:) Nasze wszystkie zdjęcia były dostępne do obejrzenia w ekspresowym tempie. Nie mogliśmy trafić na lepszego fotografa naszej uroczystości:) A&M

Zgłoś nadużycie
baghdad_rose93
Autor: Tara
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Same pozetywne myśli przychodzą nam do głowy gdy wspomniamy o Wojtka :) bardzo sympatyczny człowiek, ambitny, wspaniały fotograf, super zdjęcia, przyjemna atmosfera... czego chcieć wiecej :D  uchwycił cudowne i szczegółowe momenty naszego dnia w sposób profesjonalny. jest to człowiek z pasją, lubi to co robi bo robi to co lubi :). expresowe zdjęcia bo dostalismy nawet po tygodniu. Polecamy z ręką na serca :)

Zgłoś nadużycie
aleksandrawitiak
Autor: Aleksandra
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm! Wojtek jest bardzo zaangażowany w to co robi, a przy tym podczas uroczystości był całkowicie niewidoczny, więc nie stresowaliśmy się, że ktoś robi nam zdjęcia. Wyszły one zresztą przepięknie, ich klimat jest fantastyczny, wciąż nie możemy się na nie napatrzeć :) Zdjęcia ze ślubu i wesela otrzymaliśmy w bardzo krótkim czasie, bo w przeciągu niecałego tygodnia, kiedy jeszcze żyliśmy emocjami z tamtego dnia, a te z sesji plenerowej już dnia następnego! Przy tym Wojtek jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, więc współpraca z nim była czystą przyjemnością. Serdecznie polecamy :)

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 59-307

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt