Niewada Fotografia

68

Opis

Jesteśmy Parą fotografów w życiu prywatnym i zawodowym. W pracy skupiamy się na emocjach i wydarzeniach które po nawet wielu latach przysporzą Was o radość i łzy wzruszenia podczas oglądania Waszego albumu ślubnego. Każde z nas ma inne spojrzenie na rzeczywistość co w połączeniu tworzy wspaniałą pamiątkę z Waszego dnia. Na co dzień mieszkamy w okolicy Wrocławia ale pracujemy w całym kraju i z Wami pojedziemy w każde miejsce na świecie. Zapraszamy na naszą stronę www.niewadafotografia.pl i do kontaktu.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2600
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Styl tradycyjny
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie zadatku.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Pracujemy we dwoje co daje nam różny pogląd na najważniejsze momenty dnia ślubu. Każde z nas ma inne podejście do fotografii.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Znam tego usługodawcę zawodowo

Jestem konsultantką ślubną z Wrocławia, miałam przyjemność współpracować z Niewada Fotografia we wrześniu 2018 po raz pierwszy. Piszę, że "pierwszy", bo chętnie spotkam się na kolejnej realizacji w przyszłości, zostają w mojej bazie na stałe. Polecam z wielu wzgledów - bardzo przyjemny kontakt, umięjetne słuchanie oczekiwań i marzeń klienta, a także wytycznych wedding plannera, przyjemna dla oka fotografia zgodna z trendami ale i widocznym indywidualnym spojrzeniem każdego z fotografów, dobrze oddany klimat dnia, spójne kolorystycznie fotografie, dobry stosunek jakości do ceny i ważny dla mnie element jako koordynatora dnia ślubu i wesela, ale myślę, że równiez dla Par Młodych. Dwóch fotografów umiejętnie współpracujących ze soba bardzo przydaje się w tym aby nie został pominięty żaden ważny element. Czasem w scenariuszu dnia kilka rzeczy dzieje się jednoczesnie lub blisko siebie i z Niewada Fotografia nie musiałam się martwić ewentualnym pominięciem czegoś przez fotografa. 

Pozdrawiam, polecam

Martyna Masłyk

Dream Day Design

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
Dziękujemy za miłe słowa oraz za wspaniałą współpracę <3
Przez ekspedycja69s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Ludzie z pasją i chęcią do tworzenia dzieł sztuki. Fotografia to ich drugie imię. Wierzcie, czy nie ale z takim podejściem do tworzenia zdjęć i oczywiście atmosfery pod czas sesji nie spotkałam nigdzie indziej. Moje czyste sumienie pozwala mi na polecenie tego wspaniałego FotoMałżeństwa. :)

Zgłoś nadużycie
Przez agatkah7s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z czystym sumieniem polecam każdemu, Gosia jest fantastyczną, ciepłą osobą, która kocha swoją pracę co widać na każdym kroku i na każdym zdjęciu:)Jest w pełni profesjonalna i cudownie niezauważalna co jest ważne, ponieważ nikt nie czuje sie skrępowany i fotografie są bardzo naturalne. Sesja zdjęciowa po ślubie także wypadła świetnie!!!Polecam każdemu najlepszych fotografów jakich znam:):):

Zgłoś nadużycie
Przez AgaKiss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy przyjemność mieć Małgosię za naszego fotografa podczas ślubu. Oboje z mężem nie przepadamy za pozowaniem do zdjęć lecz, ku naszemu zaskoczniu, przed aparatem Małgosi czuliśmy się odprężeni i czas wcale się niedłużył.

Niezmiernie doceniamy fakt, że Małgosia sprytnie wplotła elementy związane z naszymi zainteresowaniami w fotografie ślubne. Z wielką przyjemnością wracamy do tych pięknych, profesjonalnie wykonanych zdjęć, które sprawiają, że chwile z naszej uroczystości są ciągle żywe :D

/Aga Kis 

Zgłoś nadużycie
Przez d.babczyszyns
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

U Gosi i Piotra sesję zdjęciową wygraliśmy w konkursie i gdyby nie fakt, że mieliśmy już opłaconego innego fotografa - zdecydowalibyśmy się na współpracę na  ślubie. Rewelacyjny kontakt, sugestie jak urozmaicić zdjęcia, profesjonalny sprzęt. W lipcu Gosia i Piotr będą fotografować ślub i wesele mojego brata, poleciłam z czystym sumieniem :)

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny we Wrocławiu- TOP 20!
Fotograf ślubny we Wrocławiu- TOP 20!

Lista wszystkich lokalizacji Niewada Fotografia:

Wrocław
Świdnica
Wałbrzych
Legnica
Karpacz
Jelenia Góra
Szklarska Poręba
Jawor
Stronie Śląskie
Kłodzko
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl tradycyjny