Małe Szare Studio

40

Opis

 Stawiamy na reportażowy charakter naszych zdjęć. Nie ustawiamy, a jedynie podpowiadamy, obserwujemy i rozweselamy. Szukamy Waszych uczuć i emocji. Plener to nie kilka sztywno ustawianych zdjęć w parku, to dobra zabawa w luźnej atmosferze dopasowana do Was.

 Pracujemy głównie na terenie Dolnego Śląska, ale chętnie przyjmujemy zlecenia na terenie Całego kraju i poza jego granicami. Nowe otoczenie, krajobrazy, ludzie i tradycje „otwierają umysł” i „zmieniają spojrzenie” co jeszcze bardziej motywuje do działania.

 Jeśli chcecie poznać szczegóły to zapraszamy do kontaktu.

Acha.. lubimy, gdy piszecie do nas „na ty”, więc nie krępujcie się

 

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000 zł
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek przy rezerwacji.
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (15)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 15 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przed dokonaniem wyboru fotografa na własny ślub kierowaliśmy się głównie doświadczeniem i rekomendacjami znajomych. Mieliśmy również okazję podglądać Mariolę i Kamila "w akcji" na dwóch innych ślubach, na których byliśmy gośćmi, więc mogliśmy ich trochę poobserwować przed podjęciem decyzji:) Bardzo nam odpowiadało to, że byli wszędzie tam, gdzie powinni w danym momencie być, choć zupełnie niezauważalni (nie czuliśmy wymierzonego w siebie aparatu, a na zdjęciach znalazły się wszystkie najważniejsze momenty oraz wiele dodatkowych ujęć stanowiących super pamiątkę). Dodatkowym atutem jest bardzo przyjazna atmosfera współpracy, dlatego oprócz reportażu z wesela oraz sesji ślubnej chętnie spotkamy się z Małym Szarym Studiem jeszcze nie raz!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pasja i profesjonalizm to idealne określenie ich pracy. Mariola i Kamil są rewelacyjni w tym co robią. Zdjęcia z Naszego ślubu nadal zachwycają rodzinę i znajomych. Polecamy całym sercem, bo współpraca z Nimi to czysta przyjemność. 

Zgłoś nadużycie
Przez jagoda16_16s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Długo zastanawialiśmy się z mężem jak ubrać w odpowiednie słowa to co mamy do przekazania Państwu czyli potencjalnym klientom Marioli i Kamila... I chyba napiszemy wprost... Nam wystarczyła jedna wspólnie wypita kawa wraz z Mariola i Kamilem podczas jednego z zimowych wieczorów żeby podjąć decyzję...pamiętam, że już w drodze powrotnej dzwonilam do Kamila ze jesteśmy zdecydowani a dnia kolejnego mieliśmy umówione następne spotkanie z fotografem w Poznaniu które nie doszło do skutku. Oczywiście grzecznie odwołałam. Mariola i Kamil to profesjonaliści przed duze P. My osobiście "oddaliśmy " się im w całości ...nie mieliśmy dla Nich żadnych wytycznych, żadnych wskazówek...a dziś jak oglądam zdjęcia to niedowierzam że WSZYSTKO dosłownie wszystko jest uchwycone na zdjęciach...nasi goscie jak i my jesteśmy ZACHWYCENI. Aaaa i najważniejsze...to są świetni ludzie pozytywnie zakreceni.....czeka nas jeszcze plener i już " straszą " że nas przeczolgaja... a my jak te głupki już nie możemy się doczekać bo Wiemy że efekty będą powalajace....A ich nazwa Małe Szare Studio ....to zmyła...sa Wielcy!!!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wybierając fotografa na nasz ślub, nie musieliśmy się wraz z mężem długo zastanawiać. Decyzja była prosta, od razu wiedzieliśmy, że Kamil i Mariola podołają nie tylko naszym oczekiwanią, lecz wprawią także naszych gości w pozytywny nastrój. Pełen profesjonalizm, jaki charakteryzuje warsztat tej pary jest absolutnie wart każdej ceny. Reportażowi, jaki otrzymaliśmy po ślubie w postaci albumu nie byłby w stanie dorównać żaden weselny film. Każda fotograia napawa nas radością, dzięki czemu chętnie do nich wracamy. Co odróżnia Małe Szare Studio od innych to umiejętność uchwycenia "tego odpowiedniego" momentu. Dzięki nim dla nas czas wielokrotnie zatrzymał się w miejscu. Sesja po ślubie także okazała się strzałem w dziesiątkę.  W pełni poddaliśmy się koncepcji Fotografa i bawiliśmy się przy tym świetnie, a efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Z pewnością nie raz skorzystamy z usług tej utalentowanej pary.

Jeszcze raz dziękujemy,

P&D :)

Zgłoś nadużycie
Przez tocka.joannas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cóż mam napisać... profesjonaliści w każdym calu a dodatkowo wspaniałe osoby :) Korzystaliśmy z usług na naszym ślubie i wtedy wszystko się zaczęło i nadal trwa poprzez sesje noworodkowe, chrzciny i sesje rodzinne. Zawsze jesteśmy bardzo a nawet coraz bardziej zadowoleni. Nasza przygoda trwa i bedzie trwała. Polecam z calego serca :)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Małe Szare Studio w Dolnośląskie:

Legnica
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Fotografia reporterska