Małe Szare Studio

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Małe Szare Studio

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 4 000 zł

 Stawiamy na reportażowy charakter naszych zdjęć. Nie ustawiamy, a jedynie podpowiadamy, obserwujemy i rozweselamy. Szukamy Waszych uczuć i emocji. Plener to nie kilka sztywno ustawianych zdjęć w parku, to dobra zabawa w luźnej atmosferze dopasowana do Was.

 Pracujemy głównie na terenie Dolnego Śląska, ale chętnie przyjmujemy zlecenia na terenie Całego kraju i poza jego granicami. Nowe otoczenie, krajobrazy, ludzie i tradycje „otwierają umysł” i „zmieniają spojrzenie” co jeszcze bardziej motywuje do działania.

 Jeśli chcecie poznać szczegóły to zapraszamy do kontaktu.

Acha.. lubimy, gdy piszecie do nas „na ty”, więc nie krępujcie się

 

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
4 000 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zadatek przy rezerwacji.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Małe Szare Studio

4.9
15 opinii
15 opinii
Profesjonalizm
(14)
(1)
Jakość/cena
(15)
Polecasz to?
(15)
aleksandra.mrozek00
Autor: Ola
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przed dokonaniem wyboru fotografa na własny ślub kierowaliśmy się głównie doświadczeniem i rekomendacjami znajomych. Mieliśmy również okazję podglądać Mariolę i Kamila "w akcji" na dwóch innych ślubach, na których byliśmy gośćmi, więc mogliśmy ich trochę poobserwować przed podjęciem decyzji:) Bardzo nam odpowiadało to, że byli wszędzie tam, gdzie powinni w danym momencie być, choć zupełnie niezauważalni (nie czuliśmy wymierzonego w siebie aparatu, a na zdjęciach znalazły się wszystkie najważniejsze momenty oraz wiele dodatkowych ujęć stanowiących super pamiątkę). Dodatkowym atutem jest bardzo przyjazna atmosfera współpracy, dlatego oprócz reportażu z wesela oraz sesji ślubnej chętnie spotkamy się z Małym Szarym Studiem jeszcze nie raz!

Zgłoś nadużycie
karina.ochnicka
Autor: Karina i Marcin
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pasja i profesjonalizm to idealne określenie ich pracy. Mariola i Kamil są rewelacyjni w tym co robią. Zdjęcia z Naszego ślubu nadal zachwycają rodzinę i znajomych. Polecamy całym sercem, bo współpraca z Nimi to czysta przyjemność. 

Zgłoś nadużycie
jagoda16_16
Autor: Jagoda
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Długo zastanawialiśmy się z mężem jak ubrać w odpowiednie słowa to co mamy do przekazania Państwu czyli potencjalnym klientom Marioli i Kamila... I chyba napiszemy wprost... Nam wystarczyła jedna wspólnie wypita kawa wraz z Mariola i Kamilem podczas jednego z zimowych wieczorów żeby podjąć decyzję...pamiętam, że już w drodze powrotnej dzwonilam do Kamila ze jesteśmy zdecydowani a dnia kolejnego mieliśmy umówione następne spotkanie z fotografem w Poznaniu które nie doszło do skutku. Oczywiście grzecznie odwołałam. Mariola i Kamil to profesjonaliści przed duze P. My osobiście "oddaliśmy " się im w całości ...nie mieliśmy dla Nich żadnych wytycznych, żadnych wskazówek...a dziś jak oglądam zdjęcia to niedowierzam że WSZYSTKO dosłownie wszystko jest uchwycone na zdjęciach...nasi goscie jak i my jesteśmy ZACHWYCENI. Aaaa i najważniejsze...to są świetni ludzie pozytywnie zakreceni.....czeka nas jeszcze plener i już " straszą " że nas przeczolgaja... a my jak te głupki już nie możemy się doczekać bo Wiemy że efekty będą powalajace....A ich nazwa Małe Szare Studio ....to zmyła...sa Wielcy!!!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt