10

Opis

Pozwól, że opowiem Waszą historię - Zukography oferuje fotografię ślubną na terenie Polski i Świata. Profesjonalne, świeże, artystyczne i piękne zdjęcia ślubne dla współczesnych, wysmakowanych i romantycznych par.

Indywidualne podejście do klienta, nacisk na wyjątkowość każdego ślubu i wesela, nietuzinkowość obróbki i odejście od sztampowych zdjęć weselnych w kierunku łączącym preferencje Młodych ze stylem fotografa - to to, co wyróżnia Zukography.
więcej na www.zukography.com

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Przez maagdaasss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Rewelacja!!!! Lepszej fotografki nie mogliśmy sobie wymarzyć. Zdjęcia są przepiękne, niesztampowe. Zero sztucznych poz. Wszystko naturalnie, orginalnie. Oddaje idealnie klimat naszego ślubu. Polecam baaaardzo!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gosia to najlepszy wybór na ten wyjątkowy dzień. Jej prace są niesamowite,niebanalne i magiczne. Potrafi dotrzeć do człowieka i wydobyć z niego wszystko to, co najpiękniejsze. Dzięki swojej wyjątkowej osobowości wprowadza ciepłą i naturalna atmosferę. Warto jeszcze wspomnieć, że Gosia udziela cennych wskazówek, jeśli czujesz się nieswojo przed obiektywem aparatu, co jest bardzo pomocne. Szczerze polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez aggregs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wrażliwe, dowcipne, mądre oko. Zdjęcia Gosi wydobywają z ludzi to, co w nich najlepsze. W skali od 1 do 10 daję 20.

Zgłoś nadużycie
Przez better_mans
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Podziwiam Gosię zarówno za niebywały wręcz talent i wyczucie, jeśli chodzi o fotografię, jak i za jej osobowość, tak rzadko już spotykaną, bo Gosia zawsze jest pełna pozytywnej energii i radości, do tego z niesłychaną lekkością zaraża swoim dobrym nastrojem wszystkich wokół. O zdolnościach i talencie zdjęcia mówią same za siebie, natomiast to czego nie widać, jest równie ważne, bo współpraca z Gosią to nie tylko ogromna przyjemność, ale też okazja do spojrzenia na siebie z innej perspektywy:)

Zgłoś nadużycie
Przez magagaas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam z całego serca! :) Gosia była fotografem na naszym ślubie kościelnym oraz na weselu, a także robiła naszą sesję ślubną i wszystkie zdjęcia są cudowne. Doskonałe oko i wyczucie fotografowanych obiektów. Dobrze odnajduje się w standardowych kadrach ślubnych, a jednocześnie umie przepięknie i z wyobraźnią pokazać "pazur" i dodać coś od siebie. Zawsze uśmiechnięta, miła i przyjazna dla gości, nawiązuje z nimi kontakt, przez co zdjęcia są bardziej osobiste. Jednocześnie nie narzuca się i umie z wyczuciem odnaleźć się zarówno w kościele, jak i na sali weselnej. W plenerze daje dużo pomocnych rad, ale zostawia też młodym otwartą furtkę improwizacji. Naprawdę warto podjąć współpracę :)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Zukography w Mazowieckie:

Warszawa
 • #Średnie ceny
 • #Styl artystyczny