Thisday.pl - Piotr Hołowienko

Firmy
Premium
  • Cena usługi Ekskluzywne ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Cześć!

Nazywam się Piotr i jestem osobą, która widzi sens w tworzeniu. A jak tworzenie można połączyć z najwyższymi wartościami takimi jak Miłość, Bóg itp to mogę powiedzieć, że jestem szczęściarzem w pracy. Mam Żonę Dorotę i prawie roczną Córkę Małgorzatę, które meeega kocham. Moją pasją jest też lotnictwo - kiedyś latałem szybowcami i samolotami do czego z chęcią wrócę. 

W moich zdjęciach znajdziecie przede wszystkim sensualność, emocje i naturalność. Daleko mi do pozowanych i przekobinowanych zdjęć. W dniu ślubu co każda "moja" Para Młoda potwierdzi tworzy się się między nami przyjazna więź, która pozwala się zrelaksować i czuć się swobodnie co przekłada się na piękne zdjęcia. Jestem elegancki i taktowny - z mojej strony nie musicie obawiać się, że przyjdę słabo ubrany i będę przynosił wstyd co niestety w tej branży jest nagminnie praktykowane.

Najlepiej czuję się na weselach gdzie ważną rolę gra każdy detal. Fotografuję ludzi ale też detale. Emocje otoczone pięknymi dekoracjami tylko się potęgują i dostarczają większych wrażeń dla oglądających album ślubny.

Pracuję w całej Europie. Za mną już śluby w Anglii, Rzymie i Danii.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 10 opinii
Autor: m.kurlovicz
Znam tego usługodawcę zawodowo

Jako wedding planner współpracuje TYLKO z profesjonalistami i ludźmi, na których mogę polegać. Piotr jest niepodważalnie takim fotografem, do tego robi przepiękne zdjęcia. Polecam z całego serca !

Zgłoś nadużycie
Autor: magicday.ij
Znam tego usługodawcę zawodowo

 Z Piotrem miałam przyjemność współpracować przy wspólnym projekcie, jego niesamowite poczucie humoru rozluźni nawet najbardziej nieśmiała Parę przed obiektywem. Profesjonalizm widać na każdym zdjęciu, reporaż można oglądać naokrągło. 

Jako Wedding Planner  zdecydowanie polecam Thisday!! 

Zgłoś nadużycie
Autor: justynadominikap
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piotr jest tak charyzmatyczną osobą, że od pierwszych minut czułam się jakbym znała go wiele lat, przełamuje lody od początku . Zdjęcia są tak piękne, że aż nie mogłam uwierzyć, że mogę tak dobrze wyglądać. Piękna gra światła, piękne kadry, cudowne wyczucie chwili. Film wzruszajacy, profesjonalizm widac w kazdej minucie. Gdybym cofnęla się w czasie, w 100% wybrałbym tego samego fotografa. 

Zgłoś nadużycie
Justyno! :) Serce mi rośnie za każdym razem gdy moja Para Młoda pisze o tym, że od razu czuje się przy mnie jakbyśmy znali się od lat! Mam w sobie coś takiego, co tworzy taki klimat i jestem Bogu ogromnie wdzięczny za tę właściwość! Wasz Ślub był cudowny - dziękuję, że mogłem tworzyć w Kościele Jezuitów w Warszawie!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
3500
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
0:00
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
2 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
W moim życiu liczy się przede wszystkim Miłość i bycie twórczym. Na dodatek odkryłem, że Twórczość i Miłość chodzą ze sobą w parze. Dlatego właśnie tu jestem. Bo tworząc piękne zdjęcia i filmy ślubne mogę opowiadać historię Waszej Miłości. Tak, abyście w każdej chwili w przyszłości mogli wracać do najpiękniejszego dnia w życiu.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4 lata
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Głównie pracuje sam ale mam też partnera ;)
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
3-8 tygodni po ślubie

Adres

Miasto: 00-120
Miasto: 36
Miasto:
Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Ekskluzywne ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Styl artystyczny