Thisday.pl - Piotr Hołowienko

Cześć!

Nazywam się Piotr i jestem osobą, która widzi sens w tworzeniu. A jak tworzenie można połączyć z najwyższymi wartościami takimi jak Miłość, Bóg itp to mogę powiedzieć, że jestem szczęściarzem w pracy. Mam Żonę Dorotę i prawie roczną Córkę Małgorzatę, które meeega kocham. Moją pasją jest też lotnictwo - kiedyś latałem szybowcami i samolotami do czego z chęcią wrócę. 

W moich zdjęciach znajdziecie przede wszystkim sensualność, emocje i naturalność. Daleko mi do pozowanych i przekobinowanych zdjęć. W dniu ślubu co każda "moja" Para Młoda potwierdzi tworzy się się między nami przyjazna więź, która pozwala się zrelaksować i czuć się swobodnie co przekłada się na piękne zdjęcia. Jestem elegancki i taktowny - z mojej strony nie musicie obawiać się, że przyjdę słabo ubrany i będę przynosił wstyd co niestety w tej branży jest nagminnie praktykowane.

Najlepiej czuję się na weselach gdzie ważną rolę gra każdy detal. Fotografuję ludzi ale też detale. Emocje otoczone pięknymi dekoracjami tylko się potęgują i dostarczają większych wrażeń dla oglądających album ślubny.

Pracuję w całej Europie. Za mną już śluby w Anglii, Rzymie i Danii.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 13 opinii
Autor: karollina_29
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetny fotograf, bardzo kreatywny człowiek. Podczas sesji czuliśmy się bardzo komfortowo :)
Polecam każdej Młodej Parze na swój ślub i wesele <3

Zgłoś nadużycie
Autor: witkie91
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepszy fotograf na świecie! Robi świetne zdjęcia, podczas ślubu bardzo dyskretny, na weselu taktowny i komunikatywny, a sesja to po prostu petarda!
Polecamy :)

Zgłoś nadużycie
Autor: paulina.furmanek9
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jak tylko przypomnę sobie ten pamiętny dzień naszego ślubu i wesela, to aż chciałoby się cofnąć w czasie, żeby móc przeżyć to jeszcze raz! Niestety podróże w czasie jeszcze do najpopularniejszych nie należą, dlatego trzeba radzić sobie inaczej i zapewnić sobie niezapomnianą pamiątkę - jaką są zdjęcia! J Nie ukrywam, że bardzo zależało mi na wysokiej jakości (równocześnie przy optymalnej, akceptowalnej cenie). Nie pomagał również fakt, że na organizację wesela mieliśmy niecały rok, co w dzisiejszych czasach jest dość krótkim czasem. Na szczęście z polecenia koleżanki udało nam się dotrzeć do Piotrka - tak, to wyjątkowy fotograf, który od samego początku nie dość, że buduje fajną, luźną (ale równocześnie profesjonalną) relację z młodymi, to jeszcze skradł serca gości i zrobił przepiękne zdjęcia! <3 Fotograf został okrzyknięty "epickim", a przy tym żartowniś jakich mało (co też dodatkowo rozluźniało atmosferę) ;)

POLECAM SERDECZNIE, zwłaszcza jeśli jako para nie mieliście nigdy okazji mieć profesjonalnych zdjęć i obawiacie się "jak pozować" przed obiektywem. Ten Gość - wszystko Wam rozjaśni, podpowie, ale równocześnie zadba o coś niezwykle ważnego w tym dniu- o Waszą intymność, chwile spędzone sam na sam. Bardzo fajnie nam się współpracowało i nie sądziłam, że zdjęcia mogą dać tyle radości i wywoływać tyle uśmiechu, gdy nie skupimy się na tym czy dobrze wyglądamy, tylko będziemy sobą i będziemy się dobrze bawić! J Właśnie to uzmysłowił nam Piotrek i właśnie to widać na jego zdjęciach- naturalność, prawdziwe emocje i uczucia "wylewające się" ze zdjęć! :)

Bardzo dziękujemy za PIĘKNE uwiecznienie tak ważnych dla nas chwil, do których możemy codziennie wracać poprzez oglądanie fotografii :)

Oprócz reportażu ślubnego mieliśmy przyjemność odbyć razem także sesję ślubną już w innym dniu. Zdjęcia robiliśmy w pięknym miejscu, które zaproponował Piotrek i mimo październikowej pogody, wyszły przecudowne, ciepłe i pełne radości i miłości zdjęcia! :)

Polecam tego Pana jako FOTOGRAFA NA WASZ ŚLUB - łączy PROFESJONALIZM, Z LUŹNĄ ATMOSFERĄ, DOBRĄ ZABAWĄ i "POTRAFI ZOBACZYĆ WIĘCEJ OD INNYCH" co w tym dniu jest bezcenne :)

Zgłoś nadużycie
Paulino! To miód na moje uszy słyszeć tak wzruszające słowa już ponad pół roku od Ślubu i Wesela, który mogłem dla Was fotografować!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
3500
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
0:00
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
2 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
W moim życiu liczy się przede wszystkim Miłość i bycie twórczym. Na dodatek odkryłem, że Twórczość i Miłość chodzą ze sobą w parze. Dlatego właśnie tu jestem. Bo tworząc piękne zdjęcia i filmy ślubne mogę opowiadać historię Waszej Miłości. Tak, abyście w każdej chwili w przyszłości mogli wracać do najpiękniejszego dnia w życiu.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4 lata
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Głównie pracuje sam ale mam też partnera ;)
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
3-8 tygodni po ślubie

Zniżki

36 odbitek do reportażu ślubnego 2019 do końca roku!

Każda para rezerwująca reportaż na 2020 rok w Styczniu otrzymuje dodatkowo 36 odbitek.

Warunki

Adres

Miasto: 00-120
Miasto: 36
Miasto:
Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Styl artystyczny