Sweet & Blossom Concierge

4

Opis

Sweet & Blossom Concierge to pyszne, domowe ciasta i świeże kwiaty z dostawą do Twojego domu. U nas nie martwisz się pieczeniem i nie spędzasz czasu stojąc w kolejkach w cukierni, czy kwiaciarni. My to wszystko robimy za Ciebie. Ty jedynie wybierasz swój ulubiony pakiet (bezglutenowy lub klasyczny), komponujesz własny zestaw ciast i wskazujesz dzień dostawy, a my dostarczamy przesyłkę prosto pod Twoje drzwi!

Chcemy Cię rozpieszczać, dlatego do naszych wypieków dodaliśmy miły element, jakim są świeże kwiaty. Wszystko to sprawia, że celebrowanie chwili przy kawie i pysznym ciastku jest przyjemnością w pełnym tego słowa znaczeniu. Jeśli życzysz sobie przesyłkę bez kwiatów, zaznacz tę opcję w jednym z kroków zamówienia, a my dostarczymy Ci zestaw zawierający wyłącznie nasze domowe wypieki.

Pieczemy domowo, wykorzystując wyłącznie oryginalne, tradycyjne receptury. Nasze ciasta to klasyki, które każdy z nas pamięta z rodzinnego domu. Do wypieków używamy samych najlepszych produktów: mąki z Młyna nad Popradem w Beskidzie Sądeckim, naturalnej laski wanilii, prawdziwego masła, jaj od szczęśliwych, biegających kur, cukru trzcinowego, miodu spadziowego z Beskidu Sądeckiego oraz sezonowych owoców prosto od lokalnych rolników. Do wypieków bezglutenowych używamy wyłącznie produktów „gluten-free” od certyfikowanych dostawców. Dorośli i dzieciaki uwielbiają nasze łakocie, a my dajemy je im z pełną odpowiedzialnością bo wiemy, że są naturalne i przygotowywane na najlepszych składnikach.

Słodkie i pachnące przesyłki dostarczamy BEZPŁATNIE na terenie Warszawy, 6 DNI W TYGODNIU: od poniedziałku do soboty :) 

Szczegóły

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Najnowsze nowości redakcyjne

Polish and cookies
Najlepsze prezenty dla gości weselnych
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!

Lista wszystkich lokalizacji Sweet & Blossom Concierge w Mazowieckie:

05 Warszawa