Tadam!

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Tadam!

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Tadam! to pracownia cukiernicza założona przez trójkę rodzeństwa: Maksa, Anię i Sonię. Chcieliśmy stworzyć razem coś wyjątkowego, bo chociaż mieszkamy w trzech zupełnie różnych miastach to łączy nas zamiłowanie do oryginalnych słodyczy, sztuki oraz codziennych przyjemności. Działamy na styku tradycyjnego cukiernictwa i designu, tworząc piękne torty o ciekawej formie i wyrafinowanym smaku. 

 

Szczególnie ważne jest dla nas aby torty zachwycały zarówno smakiem jak i jakością. Przygotowując nasze wypieki korzystamy ze zdrowych, naturalnych składników, wyłącznie ekologicznej mąki oraz jajek. Nie używamy żadnych gotowych półproduktów (takich jak margaryna, sztuczne polewy czy jaja w proszku). Sami gotujemy dżemy z lokalnych, wyselekcjonowanych owoców, ucieramy orzechowe pasty i pieczemy biszkopty. 

 

Wszystkie torty w naszej kolekcji zostały starannie zaprojektowane i stanowią unikalne połączenie smaku i dopracowanej formy. Wzory dekoracji tworzymy samodzielnie i wykonujemy własnoręcznie zgodnie ze sztuką rzemieślniczego cukiernictwa.

 

Chcielibyśmy żeby nasze desery sprawiały przyjemność i były częścią tych ważnych chwil spędzanych z rodziną i przyjaciółmi. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak długo działają Państwo w tej branży?
2019
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Tadam!

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 03-721

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt