26

Opis

Nazywam się Paweł Klimkowski.

Fotografia ślubna towarzyszy mi od 2005 roku. Od tego czasu zrealizowałem kilkaset reportaży ślubnych, na terenie całego kraju. Fotografowanie ślubów, to moja pasja – poświęcam się jej całkowicie, dlatego zawsze dbam, aby każdy kadr, który wykonuję dla Was, był niepowtarzalny. 

Mówię w języku angielskim. Mam duże doświadczenie w fotografowaniu ślubów międzynarodowych i wielokulturowych.

Szczegółową ofertę – zawierającą ceny za zdjęcia ślubne, sesje plenerowe oraz albumy- przedstawię Wam na spotkaniu lub prześlę drogą mailową w postaci czytelnych pakietów, które opracowałem na podstawie opcji najczęściej wybieranych przez poprzednie Pary Młode. 

 Zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na każde pytanie. 

Paweł Klimkowski

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  Od 2200 zł.
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  13 lat.
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Wszystkie zlecenia fotografuję osobiście, sesje plenerowe realizuję z asystentem.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Do 75 dni od ostatnich zdjęć, czyli najczęściej od sesji plenerowej.

Opinia/i (14)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
14 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy przyjemność współpracować z Pawłem przy okazji naszego wesela. Możemy śmiało stwierdzić, że jest on profesjonalistą. Angażuje się w swoją pracę, a dodatkowo ma wiele ciekawych pomysłów i fantastyczne podejście do klienta. Wszystkie istotne momenty ze ślubu i wesela zostały uchwycone na fotografiach. Otrzymaliśmy zdjęcia zarówno klasyczne, oddające powagę wydarzenia oraz takie z przymrużeniem oka (zrobione dzięki świetnym pomysłom Pawła). Na pierwsze efekty nie musieliśmy długo czekać - pierwsze zdjęcia zobaczyliśmy już w dzień po ślubie. Już wtedy wiedzieliśmy, że wszystkie będą piękne . Oprócz zdjęć na pendrivie otrzymaliśmy również prezentację z idealnie dobraną muzyką. Skorzystaliśmy także z możliwości zakupu albumu pamiątkowego, który jest wspaniałą pamiątką i robi ogromne wrażenie pod względem estetycznym. Pawłowi z całego serca dziękujemy za udaną współpracę, a wszystkim zainteresowanym serdecznie polecamy!

Magda i Rafał :)

Zgłoś nadużycie
Przez nogrzegorzs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Paweł jest osobą, która od samego początku potrafi zjednać sobie klienta. Czyni to głównie za sprawą przebogatego portfolio, rewelacyjnej oferty wydruku i oprawy albumów, a także indywidualnego podejścia. Z jego fotografii nie bije tanie efekciarstwo, a estetyka i harmonia. Sam fotograf doskonale radzi sobie zarówno podczas ceremonii, jak i na przyjęciu i sesji ślubnej. Będziemy miło wspominać i szczerze polecać! 

Zgłoś nadużycie
Przez anetar896s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Po 5 tygodniach od sesji odebraliśmy fotoksiążkę i...... szok ;) po pierwsze, że tak szybko, że tak ładnie, że wyraźnie, i że solidna fotoksiążka ;)) Paweł ma swój styl forografowania ale jest otwarty na nowe pomysły i oczekiwania Pary Młodej ;) Posiada bardzo bogaty pakiet za super cenę ;P:P Polecamy ;))

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Paweł Klimkowski - nie mogliśmy wybrać lepiej. Pełen profesjonalizm. Zdjęcia otrzymaliśmy błyskawicznie. Album przepiękny. Wstępny projekt w wersji on-line. Rewelacja. Nie zastanawiajcie się ani chwili - rewelacyjna współpraca!!! Anita

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pelen profesjonalizm, ktory mozna zauwazyc po naszym albumie slubnym jak i naszych najblizszych. Pawel goscil na kilku weselach w naszej rodzinie. Fotograf godny polecenia. Jestesmy bardzo zadowoleni.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Paweł Klimkowski Fotografia w Wielkopolskie:

Stara Dąbrowa 6 64-200 Wolsztyn