Ola Kolanowska Photography

23

Opis

Kocham naturę, zapach książek, pieczenie ciast, przejażdżki na motocyklu, muzykę, jazdę tramwajem z kubkiem kawy i obserwowanie ludzi. Moja artystyczna dusza widzi kadry wszędzie i potrzebuje do tego narzędzia, by je uwiecznić, dlatego aparat towarzyszy mi codziennie w obserwowaniu otaczającego mnie świata. Wychowywałam się wśród przyrody, dlatego potrafię docenić jej piękno. To właśnie na łonie natury powstają te najpiękniejsze kadry, które są tłem dla wydarzeń rozgrywających się między dwojgiem ludzi.

W fotografii bardzo ważne jest, by ludzie stojący przed obiektywem ufali temu co robię i w pełni skupili się na swoich emocjach, resztę pozostawiając mnie. Dlatego bardzo dbam i cenię swoją relację z ludźmi, których fotografuję. Zawsze staram się stworzyć klimat sprzyjający naturalności, czułości.

Jestem obserwatorem uczuć, nie ingeruję w to co się dzieje, chwytam tylko te ulotne chwile. Obserwuję jak się śmiejecie, widzę Wasze spojrzenia pełne miłości, drobne gesty, odgarnięcie włosów z twarzy, muśnięcie policzka, lekki uśmiech. Wierzę, że zatrzymuję te chwilę na fotografiach, które przeglądając po latach pozwolą wrócić do tych emocji.

Nazywam się Ola Kolanowska i z przyjemnością zostanę Waszym fotografem. Zapraszam do kontaktu ze mną.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Sama
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  30-45 dni

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (9)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 9 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Do Oli zgłosilismy się z myślą o plenerze ślubnym (niestety szukając fotografa na nasz ślub nie dane nam było na nią trafić ;)). Podczas sesji atmosfera bardzo luźna, bez spięcia,że oto ktoś nas fotografuje - chyba zasługa zagadywania nas :) Zdjęcia wyszły naprawdę piękne, genialne ujęcia i ciekawa obróbka sprawiły,że naszymi zdjęciami zachwyca się cała rodzina. Bardzo polecam! My osobiście chcielibyśmy jeszcze przy jakiejś okazji wrócić :)

Zgłoś nadużycie
Przez olina.slabys
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ola robiła nam sesje po-ślubną. Miałam wrażenie że rozumiemy się bez słów i od razu wiedziała dokładnie na czym nam zależy. Sama zaproponowała miejsce, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Świetnie pracowała nie tylko z nami ale rozkochala w sobir nawet naszego psa, który jeszcze nigdy tak grzecznie nie pozowal do zdjęć. Jestem zachwycona tym co nam wyszło i nie tylko my to potwierdzony ale też nasi znajomi, który mówią WOW jak widzą prace Oli :) :) bardzo się cieszę, że trafiliśmy na Olę i polecam ją jesli szukacie fotografa który jest wrażliwy na naturalne piękno, ma swoj klimat i potrafi go przepiękne przelać na zdjęcia. 

Zgłoś nadużycie
Przez aniamolluss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ola Kolanowska to nie tylko idealny fotograf na ślub. Przepięknie uwieczniła przyjęcie urodzinowe naszego dziecka. Jako fotograf jest wprost niewidzialna! Bardzo dyskretna, z odpowiednim podejściem do dzieci. Jej nieszablonowe ujęcia nadają fotografiom oryginalności. Dba o szczegóły, dlatego całość jest zawsze dopracowana. Bardzo zaangażowana, nie można jej nie polecić!

Zgłoś nadużycie
Przez laskin16s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Całkiem przypadkiem polecono nam Ole Kolanowską. Pracowała z nami przy sesji brzuszkowej i poprostu już nie chcemy innego fotografa :) Nie sądziłam z mężem, że sesja może odbyć się w takiej sympatycznej, luźnej atmosferze. Nawet mąż zawsze "sztywniak" podczas robienia zdjęć to na sesji Oli był zachwycony jej pomysłami, całkowicie rozluźniony i szeroko uśmiechał siŕ do obiektywu. Ja również zawsze uważałam, że nie jestem fotogeniczna, ale na zdjęciach Oli wyglądam poprostu rewelacyjnie! Ola jest profesjonalistką w swojej branży. Potrafi uchwycić w obiektywnie to co najpiękniejsze. Dlatego szczególnie polecam Ole kobietom, które czują się przeciętnie w swojej skórze ;) Żałuje, że nie była naszym fotografem na ślubie. Na szczęście była sesja brzuszkowa, a już zaraz będzie rodzinna :)

Ola jest fotografem pełym pasji, zaangażowania, a przy tym to cudowna, przemiła osoba. Wręcz zaraża swoim optymizmem i uśmiechem. Dwie godziny sesji, a my czujemy jakbyśmy ją znali całe życie :) Polecamy serdecznie.

Zgłoś nadużycie
Przez lljulkalls
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ola jest cudowna! Na sesji panuje świetna atmosfera, jest naturalnie i miło. Już sama sesja była przyjemniścią, nie wspominając o efektach sesji, z których jestem bardzo zadowolona! Mimo, że była to nasza pierwsza sesja nie stresowałam się :) Polecam z całego serca.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Ola Kolanowska Photography w Wielkopolskie:

61 Poznań
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny