Fotobrzostek

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Fotobrzostek

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 3 000 zł

Profesjonalna fotografia ślubna jest po to, aby fotograf realizujący Ślub lub inne zlecenie był osobą uniwersalną, nie tylko artystą, ale i dobrym rzemieślnikiem wiedzącym jaka jest jego rola w czasie uroczystości.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
3 000 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Jeżeli wybiorą Państwo moje usługi, to przy podpisaniu umowy zaliczka wynosi 300 zł, resztę w momencie odbioru materiału zdjęciowego.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
11
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Fotobrzostek

5.0
25 opinii
25 opinii
Profesjonalizm
(25)
Jakość/cena
(25)
Polecasz to?
(25)
przewozniak.hanna
Autor: Hanna
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Już od pierwszej rozmowy wiedziałam, że Hubert nie jest tylko fotografem. Jest osobą, której zależy nie tylko na super zdjęciach, ale także na tym, żeby cała impreza była udana i jedyna w swoim rodzaju. Nawet, kiedy jeszcze nie zdecydowaliśmy się, że to właśnie on będzie nam towarzyszył w tym najważniejszym dniu, Hubet podrzucał nam świetne pomysły (skorzystaliśmy chyba ze wszystkich jego podpowiedzi), wykazując, że najważniejsi dla niego jesteśmy my i to, żeby wszystko było pięknie.Zdecydowaliśmy się też na sesję narzeczeńską oraz plenerową - po ślubie.Na sesji narzeczeńskiej mieliśmy okazję się lepiej poznać i trochę "nauczyć" jak zachowywać się przed obiektywem. Dzięki temu w dniu ślubu było nam zdecydowanie łatwiej. Dodam też, że na tej sesji towarzyszyła nam nasza 1,5 roczna córka i mimo, że nie mieliśmy nikogo żeby się nią zajął, sesja wyszła rewelacyjnie - mamy piękną pamiątkę w 3 :)Sesja plenerowa - tu chyba nie ma pomysłów, których Hubert nie realizuje :) Pojechaliśmy na wycieczkę Poznań - Karpacz i przeszliśmy prawie 10 km po górach - w sukni i garniturze. Zdjęcia są niesamowicie piękne.

W skrócie - zdecydowanie polecamy tego Pana jako osobę która udokumentuje przepiękne chwile ślubu, wesela, czy też innej imprezy okolicznościowej. Gdybym miała coś zmieniać w swoich planach weselnych (a takich rzeczy jest sporo) - na pewno nie byłby to wybór fotografa. Ta decyzja okazała się strzałem w 10 i dzięki temu mamy piękną pamiątkę na zawsze.Dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
bartekborowczak
Autor: Belfeagil
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Hubert to naprawdę sympatyczny gość a przy tym profesjonalista pełną gębą. Widać, że zna się na swojej pracy i niejedno wesele już przerobił, dzięki czemu ma wiele fantastycznych pomysłów. Już od pierwszego spotkania pytał o szczegóły i dzielił się tym w jaki sposób widzia by ceremonię, tym co aktualnie jest na topie i co z reguły wychodzi lepiej, a co gorzej. Nie naciska na forsowanie swoich pomysłów i zrealizuje to o co się go poprosi, jest bardzo elastyczny i potrafi dostosować swój warsztat do potrzeb młodej pary. Zarówno zdjęcia jak i album, który dostaliśmy przerosły nasze oczekiwania. W trakcie samej ceremonii zadba o to, by nie pominąć żadnego z ważnych punktów programu, tak po prostu z dobroci serca. Z czystym sumeniem możemy polecić go na każdy event i mamy nadzieję, jeszcze nie raz skorzystać z jego usług.

Zgłoś nadużycie
robm15
Autor: Robert
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy Huberta!

Bardzo profesjonalny i sympatyczny fotograf z głową pełną pomysłów. Już na pierwszym spotkaniu zaproponował nam wiele ciekawych rozwiązań urozmaicających nasz wyjątkowy dzień. Przed ślubem wykonał dla nas urokliwą sesję narzeczeńską, a wspaniale wywołane i oprawione zdjęcia podarowaliśmy rodzicom i babciom w prezencie. Podczas ślubu nie rzucał się w oczy, a wyłapał najpiękniejsze momenty. Zdjęcia z wesela wyszły również wspaniale. Widać, że Hubert robi to z pasją i wielkim zaangażowaniem. Był bardzo komunikatywny i otwarty na propozycje. Dzięki jego doświadczeniu, pięknie wykonane zdjęcia są wymarzoną pamiątką z najważniejszego dla nas dnia.

Polecam serdecznie :) 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 60-480

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt