Fotobrzostek

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Fotobrzostek

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 3 000 zł

Profesjonalna fotografia ślubna jest po to, aby fotograf realizujący Ślub lub inne zlecenie był osobą uniwersalną, nie tylko artystą, ale i dobrym rzemieślnikiem wiedzącym jaka jest jego rola w czasie uroczystości.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
3 000 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Jeżeli wybiorą Państwo moje usługi, to przy podpisaniu umowy zaliczka wynosi 300 zł, resztę w momencie odbioru materiału zdjęciowego.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
11
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Fotobrzostek

5.0
24 opinii
24 opinii
Profesjonalizm
(24)
Jakość/cena
(24)
Polecasz to?
(24)
bartekborowczak
Autor: Belfeagil
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Hubert to naprawdę sympatyczny gość a przy tym profesjonalista pełną gębą. Widać, że zna się na swojej pracy i niejedno wesele już przerobił, dzięki czemu ma wiele fantastycznych pomysłów. Już od pierwszego spotkania pytał o szczegóły i dzielił się tym w jaki sposób widzia by ceremonię, tym co aktualnie jest na topie i co z reguły wychodzi lepiej, a co gorzej. Nie naciska na forsowanie swoich pomysłów i zrealizuje to o co się go poprosi, jest bardzo elastyczny i potrafi dostosować swój warsztat do potrzeb młodej pary. Zarówno zdjęcia jak i album, który dostaliśmy przerosły nasze oczekiwania. W trakcie samej ceremonii zadba o to, by nie pominąć żadnego z ważnych punktów programu, tak po prostu z dobroci serca. Z czystym sumeniem możemy polecić go na każdy event i mamy nadzieję, jeszcze nie raz skorzystać z jego usług.

Zgłoś nadużycie
robm15
Autor: Robert
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy Huberta!

Bardzo profesjonalny i sympatyczny fotograf z głową pełną pomysłów. Już na pierwszym spotkaniu zaproponował nam wiele ciekawych rozwiązań urozmaicających nasz wyjątkowy dzień. Przed ślubem wykonał dla nas urokliwą sesję narzeczeńską, a wspaniale wywołane i oprawione zdjęcia podarowaliśmy rodzicom i babciom w prezencie. Podczas ślubu nie rzucał się w oczy, a wyłapał najpiękniejsze momenty. Zdjęcia z wesela wyszły również wspaniale. Widać, że Hubert robi to z pasją i wielkim zaangażowaniem. Był bardzo komunikatywny i otwarty na propozycje. Dzięki jego doświadczeniu, pięknie wykonane zdjęcia są wymarzoną pamiątką z najważniejszego dla nas dnia.

Polecam serdecznie :) 

Zgłoś nadużycie
lukaszpiasecki123
Autor: Łukasz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W pełni profejsonalna obsługa, miła atmosfera, wsparcie i podpowiedzi w sprawie organizacji wesela. Z całego serca polecam. 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 60-480

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt