• Cena od: 3 000 zł

Profesjonalna fotografia ślubna jest po to, aby fotograf realizujący Ślub lub inne zlecenie był osobą uniwersalną, nie tylko artystą, ale i dobrym rzemieślnikiem wiedzącym jaka jest jego rola w czasie uroczystości.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3 000 zł
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Jeżeli wybiorą Państwo moje usługi, to przy podpisaniu umowy zaliczka wynosi 300 zł, resztę w momencie odbioru materiału zdjęciowego.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
11
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Fotobrzostek i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Fotobrzostek

5.0
20 opinii
20 opinii
Profesjonalizm
(20)
Jakość/cena
(20)
Polecasz to?
(20)
rusiniakk98
Autor: Klaudia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Fotograf pełen pasji , który z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę , odrazu po pierwszej rozmowie wiedziałam , że to ten fotograf ;) 

Przesympatyczny ,pomysłowy ,  wesoły , przez co nie odczuwa się stresu , zdjęcia są profesjonalne , piękne :) Cieszę się , że to właśnie Hubert uwiecznił nam te cudowne  chwilę . 

Zgłoś nadużycie
angelika-harecka
Autor: Angelika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecamy! Hubert jest niesamowitą osobą, oddaną swojej pasji. Ma świetne podejście do par i wie co zrobić, by czuły się one swobodnie przed obiektywem.

Bardzo dziękujemy, że uczyniłeś nasz najważniejszy dzień, tym niezapomnianym dzięki pięknej pamiątce w postaci zdjęć.  :) 

Zgłoś nadużycie
wrestling1994
Autor: Gosia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam Huberta z całego serca, już na pierwszym spotkaniu wiedieliśmy że jest to osoba  którą tak długo szukaliśmy, ogromna wiedza mnóstwo pomysłów które później wykorzystaliśmy na naszym weselu , pełen profesjonalizm , na weselu Hubert wtapiał się w gości świetnie się z nami bawił zrobił przepiękne zdjęcia z Ceremoni jak i samego wesela , dał nam pamiątke na całe życie, przed sesją narzeczeńską bardzo się stresowaliśmy jak to wyjdzie czy będziemy umieli pozować, no ale Hubert pełna klasa potrafił szybko rozwiać jakiekolwiek obawy, szybka pogadanka o "pierogach" i już wszystko było jasne sesja to była wyjątkowa chwila dla nas a dzięki Hubertowi również niezapomniana i bez stresowa. Polecam każdemu aby trafił na tak wspaniałego, pozytywnego, uśmiechniętego i przede wszystkim fotografa z pasją jak My. Napewno jeszcze nie jedną sesje zrobimy razem , polecam z całego serducha ;)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 60-480

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą