Rezydencja Luxury Hotel

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Rezydencja Luxury Hotel

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Wesele można zorganizować w wielu różnych miejscach, ale tylko w Rezydencji możesz zorganizować Królewskie Wesele. Nasz hotel został zaprojektowany na wzór francuskiej, królewskiej rezydencji, a naszą misją jest spełnianie marzeń o weselu w iście królewskim stylu. Każdy aspekt przyjęcia, od wykwalifikowanego serwisu, przez znakomitą kuchnię, po organizację całej uroczystości - nie mają sobie równych. Twoich Gości olśni efektownie zdobiona Sala Balowa, skąpana w blasku promieni słońca, kryształowe kandelabry i spektakularna kopuła z lśniącym żyrandolem

Rezydencja Luxury Hotel**** skrywa najpiękniejszą Salę Balową w południowej Polsce, która niezmiennie budzi zachwyt wszystkich Gości. Efektowne zdobienia, kryształowe kandelabry i spektakularna kopuła z lśniącym żyrandolem sprawiają, że uroczystość na Sali Balowej będzie iście Królewskim Weselem.

To niepowtarzalne miejsce, o eleganckim wystroju i doskonałej akustyce, sprawi, że w ten Wyjątkowy Dzień poczujecie się naprawdę jak w bajce!

Nasz zielony Ogród, zaprojektowany w stylu angielskim, będzie idealnym miejscem, gdzie mogą odbyć się Wasze wyjątkowe plenerowe zaślubiny w iście królewskim stylu.

O oprawę kulinarną uroczystości zadbają nasi utytułowani kucharze specjalizujący się w tradycyjnych, staropolskich daniach z akcentami nowoczesnej kuchni świata. Zabiorą Was i Waszych Gości w podróż po oryginalnych, przepysznych smakach, z której nie będziecie chcieli wracać. Obok wieloporcjowego, sytego obiadu, przygotują Wam słynną Kolację pod Kawersami, a o północy zaczarują Gości pokazem ognia. Czekają na Was także trzy wyśmienite bufety przekąskowe: Wiejski, Śródziemnomorski i Portofino.

Waszą Uroczystość Weselną uświetnią oryginalne specjały naszego Mistrza Cukiernictwa, Ryszarda Brola.

Nie obejdzie się bez zadziwiających, pysznych deserów i słodkiej gwiazdy wieczoru – autorskiego Tortu Weselnego!

Na dobry początek nowej, życiowej drogi otrzymacie od nas w prezencie pobyt w jednym z luksusowych Apartamentów Rezydencja Luxury Hotel****.

Nie lubimy się z Wami rozstawać, dlatego dla każdej Pary, która zorganizuje u nas Wesele mamy kupon rabatowy: 10% na zorganizowanie chrzcin, urodzin lub imienin!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Rezydencja Luxury Hotel i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Chcę wziąć udział!

Opinie o Rezydencja Luxury Hotel

4.8
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
muzykmariusz
Autor: Mariusz
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Bardzo przyjemne miejsce. Dobre jedzenie, jeszcze lepasza atmosfera. Polecam

Zgłoś nadużycie
grosiaczysko
Autor: Małgorzata
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Miano nadane przez jeden z najlepszych portali ślubnych określających Rezydencje jako 'Gwiazda Regionu" nie bierze się znikąd.Przez kilka miesięcy a czasem i lat żyjecie organizacją tego wyjątkowego dnia.Wszyscy ludzie z Luxury rozumieją doskonale potrzeby i obawy nowożeńców. Ściagają z ich pleców wszelkie ciężary i troski (a jest tego troche). Wszystko czego zapragnęliśmy z (juz obecnie) mężem zostało zrozumiane, omówione i spełnione. Nawet jeżeli podczas wesela zaskoczy was ciotka czy wujek albo znajomi z dodatkowymi potrzebami, oni działają i pomagają natychmiastowo. Są gotowi na wszystko. Tak? Tak! Uwierzcie że na wszystko!Począwszy od Pana Pawła i Pani Eweliny którzy swoim doświadczeniem pomogli nam zaplanować każdą minutę tego wesela, którzy swoim zaangażowaniem wczuli się w klimat który chcieliśmy nadać tej uroczystości. Poprzez Pana Przemka i Andrzeja którzy wyśmienicie ugościli weselników wraz z całą swoja załogą. Goście do tej pory wspominają to że jeszcze nigdy tak uroczyście nie zostali przyjęci na jakimkolwiek wydarzeniu.Wszystkie dania oraz desery były tak wyśmienite że chętnie wrócimy tam na rodzinne obiady.Wystrój? Mówi sam za siebie. Wszelkie florystki chwalą się głównie dekoracją na tej sali balowej.Tort w ogrodzie, muzyka i sztuczne ognie to cudowna propozycja Rezydencji. Nie byłoby to jednak tak magiczne gdyby nie Pan Artur którego uśmiechnięty i pełen pogody wzrok potrafił uspokoić nawet najbardziej zestresowaną Pannę Młodą. (Panie Arturze dziękujemy raz jeszcze. Za tort i pomoc z pianinem.)Czy to wszyscy? Nie. Nie zapomnimy cudownej lokatej Pani Ewy która podczas omawiania scenariusza weselnego potrafiła podejść do nas i potraktować jak ludzi. Nie jak klientów, ale jak rodzinę z którą można porozmawiać o marzeniach i planach na przyszłość.W Luxury nie jest się 'klientem', tam stajesz się członkiem rodziny, która ugości cię w swoim pięknym domu :)

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 41-940

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt