Rezydencja Luxury Hotel

5

Opis

Wyjątkowe wesele? Wasze! W Rezydencja Luxury Hotel****. Zapraszamy w świat piękna, luksusu i elegancji. Do designerskiej perły Górnego Śląska, gdzie oryginalny styl łączy się z najwyższą klasą i komfortem.

Rezydencja Luxury Hotel**** skrywa najpiękniejszą Salę Balową w południowej Polsce, która niezmiennie budzi zachwyt wszystkich Gości. To niepowtarzalne miejsce, o eleganckim wystroju i doskonałej akustyce, sprawi, że w ten Wyjątkowy Dzień poczujecie się naprawdę jak w bajce!

Czytając wiersz Artura Andrusa mamy wrażenie, że autor zapisał te słowa, siedząc na jednej z ławeczek naszego Niepowtarzalnego Ogrodu. Urokliwe alejki, malowniczy pejzaż z soczystych odcieni zieleni i wielobarwnych kwiatów, świergot ptaków… To miejsce, w którym można się rozmarzyć i… zakochać! To właśnie tutaj organizujemy Wyjątkowe Zaślubiny w Ogrodzie, witamy Parę Młodą i Gości Weselnych, a nocne niebo rozjaśniamy blaskiem fajerwerkó

O oprawę kulinarną uroczystości zadba utytułowany Szef Kuchni Polski Południowej, Mariusz Malinowski. Zabierze Was i Gości Weselnych w podróż po oryginalnych, przepysznych smakach, z której nie będziecie chcieli wracać. 

Waszą Uroczystość Weselną uświetnią oryginalne specjały naszego Mistrza Cukiernictwa, Ryszarda Brola. Nie obejdzie się bez zadziwiających, pysznych deserów i słodkiej gwiazdy wieczoru – autorskiego Tortu Weselnego!

Dołożymy wszelkich starań, by Wasze Wesele było Wyjątkowe i zapisało się pozytywnie i na długo w pamięci! O prawidłowy przebieg uroczystości zadba grono profesjonalistów, w tym wysoko wykwalifikowany serwis. Niesamowite wrażenie zrobi legendarna Kolacja pod Kawersami – to będzie rozkosz dla wszystkich zmysłów!

Na dobry początek nowej, życiowej drogi otrzymacie od nas w prezencie, pobyt w jednym z luksusowych Apartamentów Rezydencja Luxury Hotel****.

 

Szczegóły

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Najnowsze nowości redakcyjne

Przepiękny reportaż ślubny! Szykowne przyjęcie Marianne i Marco Teutsch w Rezydencji.
Przepiękny reportaż ślubny! Szykowne przyjęcie Marianne i Marco Teutsch w Rezydencji.
Epickie wesele w rezydencji. W roli głównej:  Natali i Bartka. Zapraszamy!
Epickie wesele w rezydencji. W roli głównej: Natali i Bartka. Zapraszamy!

Lista wszystkich lokalizacji Rezydencja Luxury Hotel w Śląskie:

ul. Stara 1 41-940 Piekary Śląskie