• Cena usługi Ekskluzywne ceny

Pudrowelove Wedding Planner wyróżnia kreatywność, indywidualne i elastyczne podejście do każdego przedsięwzięcia oraz doskonała organizacja pracy!

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu, wyjątkowa chwila, w której składa się przysięgę miłości.

Każdy pragnie, aby podczas tej uroczystej chwili wszystko było dopięte na ostatni guzik, jednak przygotowania są na tyle pracochłonne i stresujące, że mogą odebrać radość z tej najważniejszej uroczystości, dlatego organizację tego szczególnego dnia warto powierzyć profesjonaliście, który czuwa nad każdym detalem.   

Moim zadaniem jest pomoc w organizacji ślubu i przyjęcia weselnego tak, aby ten najważniejszy dla Państwa dzień był perfekcyjnie zorganizowany, wolny od stresu, zmęczenia i niepewności czy wszystko jest tak, jak sobie to Państwo wymarzyli.

 

Co zyskujesz decydując się na współpracę z Pudrowelove Events & Wedding Planner?

  • Opiekę konsultanta ślubnego na każdym etapie przygotowań
  • Najlepszych podwykonawców! Starannie wyselekcjonowana lista sprawdzonych podwykonawców zadba o każdy szczegół i zamieni w rzeczywistość Państwa wizje o tym najpiękniejszym dniu
  • Doskonale zaplanowaną i zorganizowaną uroczystość, której nigdy Państwo nie zapomnicie
  • Poczucie bezpieczeństwa, spokój oraz pewność, że w dniu uroczystości wszystko jest dopięte na ostatni guzik

Zapraszam do kontaktu!

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 5 opinii
Autor: o_nanna
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Perfekcja to chyba najlepsze słowo by określić wesele na którym bawiliśmy się w miniony weekend! Pani Martyna meeega miła, sympatyczna, profesjonalna i do tego cały czas uśmiechnięta!

Zgłoś nadużycie
Autor: katarzyna_ma3
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Martyna to nie tylko Wedding plennerka.. to jest przede wszystko dobry Anioł pary młodej, gości i całej atmosfery weselnej. Dzięki niej wesele było dograne w 100%- nie było żadnych wpadek, mogliśmy się zając sobą i gośćmi w tym ważnym dla nas dniu, bo nad reszta cały czas czuwała Martynka. Nie wyobrażam sobie takiej cudownej zabawy bez niej. Najlepsza specjalistka, cudowna kobieta i wspaniały przyjaciel. Dba o każdy szczegół tak, jakby to miałoby być jej wesele. Jestem najszczęśliwsza, ze naszym wybórem było PudroweLove! Martynko, jeszcze raz dziękuje, ze uczynilas ten dzień tak bardzo wyjątkowym :)

Zgłoś nadużycie
Autor: mchmurzewska
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Byłam gościem na ślubie organizowanym przez Pudrowelove wszystkie szczegóły były dopacowane w każdy calu. Pani Martyna to osoba profesjonalna, oddana i poświęcona swojej pacy w 100%. Na pewno podczas organizacji swojego wesela skorzystam z usług Pani Martyny. 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w ciągu 7 dni od podpisania umowy, kolejne płatności ustalane są wspólnie na dogodne raty, płatne podczas trwania współpracy.
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
w zależności od wybranej usługi
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Nieograniczona liczba pomysłów, zorganizowanie i konsekwencja! W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim kompleksową organizację ślubu i wesela, koordynację dnia ślubu, organizację tylko wybranych elementów ale także konsultacje ślubne, śluby plenerowe, humanistyczne oraz wesela w namiocie, tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia :)

Adres

Miasto: