Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 0 zł

14 lat doświadczenia! Ponad 200 zorganizowanych wesel! Obsłużonych ponad 400 Klientów! Agencja Ślubna DecorAmor - LIDER województwa zachodniopomorskiego! Najwyższy wynik w Polsce, ponad 800 przeszkolonych Wedding Plannerów szkoleń stacjonarnych, łącznie ze szkoleniami on-line ponad 900 osób!

Nazywam się Małgosia Pieczyńska. Jestem Wedding Plannerem. Od 14 lat z powodzeniem i sporymi sukcesami prowadzę własną firmę. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Jestem założycielką i pomysłodawczynią rozpoznawalnej na polskim rynku ślubnym marki Agencja Ślubna DecorAmor oraz DecorAmor Academy. Moja agencja jest najdłużej działająca agencją ślubną w województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy liderem w naszym regionie. Moje wieloletnie zaangażowanie w rozwój mojej marki i spore doświadczenie w organizacji wesel spowodowało, iż moja firma pozyskała i zrealizowała oraz kompleksowo zorganizowała ponad 200 wesel, co wśród Wedding Plannerów w województwie zachodniopomorskim jest absolutnie najwyższym wynikiem. Natomiast ponad 400 zadowolonych Klientów, to powód do dumy!

Jestem autorką i współautorką wielu znakomitych branżowych publikacji oraz webinarów o tematyce ślubnej, opartych wyłącznie na własnym doświadczeniu, takich jak pierwszy w Polsce raport na temat branży ślubnej: „Polska Branża Ślubna w Liczbach”, który wielokrotnie był cytowany w wielu popularnych i eksperckich mediach w Polsce (Forbes, Business Insider, Rzeczpospolita, TVN BIZ, DDTVN, TVP, PNŚ TVP…)

Od ponad 7 lat funkcjonuje nasza DecorAmor Academy, która jest najlepszą platformą szkoleniową dla przyszłych oraz funkcjonujących już Wedding Plannerów w Polsce!

Jako jedyna firma szkoląca Wedding Plannerów w Polsce stworzyliśmy pierwszy, w pełni autorski program szkoleniowy oparty na naszym 14 letnim doświadczeniu w organizacji wesel i wiedzy biznesowej, która od 14 lat pozwala nam odnosić sukcesy rynkowe w branży ślubnej. I tak powstał najlepszy w Polsce i najskuteczniej kurs przygotowujący do pracy w zawodzie Wedding Plannera – Wedding Planner Best Expert. Jako jedyna firma szkoląca wciąż zmieniamy i edukujemy branżę ślubną w Polsce i jesteśmy kreatorami nowatorskich szkoleń kierowanych do polskiej branży ślubnej. Eksperci naszej Akademii są twórcami jedynego na rynku ślubnym szkolenia biznesowego skierowanego do Wedding Plannerów – Business For Wedding Planners. Kolejnym jedynym w branży ślubnej szkoleniem naszego autorstwa przygotowujących do pracy w zawodzie Koordynatora Dnia Ślubu jest szkolenie – Zostań Najlepszym Koordynatorem Dnia Ślubu.

Małgosia Pieczyńska
Wedding Planner, Trener,
Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Wedding Plannerów

Biuro Warszawa:
ul. Żurawia 6
00-503 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
0 zł
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Aby dokonać rezerwacji naszych usług, bądź dokonać płatności za wybrany pakiet usług należy dokonać wpłaty zadatku.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
13
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny

Opinie o Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner

4.9
14 opinii
14 opinii
Profesjonalizm
(14)
Jakość/cena
(14)
Polecasz to?
(14)
borowskajowita80
Autor: Jowita
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Dostęp do kursu online na Koordynatora Ślubnego zakupiłam już jakiś czas temu. Wiosną 2020.Uważam, że to były chyba najlepiej wydane pieniądze w moim życiu! Jestem bardzo zadowolona!Kurs jest bardzo ciekawy i wartościowy.Świetne jest to, że materiał został podzielony na moduły tematyczne,do których można powracać w miarę swoich potrzeb.Bardzo to ułatwia powtarzanie i przyswajanie sobie co jakiś czas wiedzy z kursu.Cieszę się, że po ukończeniu kursu mogłam pod okiem Małgosi z DecorAmor odbyć swoją pierwszą koordynację wesela.I nie ukrywam, że to dopiero jest szkoła i doświadczenie! Do tego jeszcze to wszystko w czasie dodatkowych obostrzeń związanych z pandemią.Pracy było sporo, ale wiem, że jest to moja pasja.Zdecydowanie polecam ten kurs osobom, które chcą zacząć swoją przygodę z koordynowaniem i organizowaniem wesel. Polecam go szczególnie młodym mamom, które na początku podobnie jak jamogą wygospodarować sobie jedynie kilka wolnych sobót na pracę.Cieszę się bardzo, że kurs kupiłam i znalazłam pracę o której zawsze marzyłam!Pozdrawiam cały zespół DecorAmor.Cieszę się, że mogłam Was przy okazji poznać osobiście!Jesteście cudownymi ludźmi!

PS. Na kolejny sezon mam już zawarte 4 umowy na koordynację!

BuziakiJowita Borowska

Zgłoś nadużycie
majkaanka9
Autor: Ania
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Otrzymałam w tamtym roku w prezencie świtecznym od narzeczonego Voucher na szkolenie w DecorAmor Academy. Wcześniej dostałam już certyfikat pocztą i dostęp do szkolenia online na koordynatora dnia ślubu, natomiast szkolenie stacjonarne odbyłam w lutym 2021. Uważam, że to był najlepszy prezent jaki dostałam w tamtym roku! Bardzo podobało mi się to, że mogłam skorzystać ze szkolenia Wedding Planner Best Expert, kiedy miałam na to czas oraz to, że dostęp do szkolenia online dostałam od razu i jeden z 2 certyfikatów już otzrymałam. Oba szkolenia były wspaniałe, wartościowe i bardzo dobrze przekazane, dużo wiedzy i potrzebnych podpowiedzi oraz wskazówek. Forma szkolenia stacjonarnego - rewelacja! Oceniam na 6! Dowiedziłam się wszystkiego, o co pytałam. Atmosfera - luźna i wesoła, a nie akademicka nuda! Dla mnie ocena na 6+ za całość! Magosia i Robert jesteście świetni, róbcie nadal to, co robicie! Dzięki za energię oraz motywację!! Muszę się jeszcze z Wami spotkać! KONIECZNIE! Cauję Was i do miłego spotkania! 

Ania Majewska

Zgłoś nadużycie
dominikaszurko71
Autor: Dominika
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Polecam szczerze szkolenie Wedding Planner Best Expert! Wasze szkolenie było dla mnie szalenie pomocne i inspirujące. Dziękuję za moc motywacji, za wiedzę, której nie zdobyłabym sama nigdzie, widać, że doświadczenie Wasze jest ogromne i nie boicie się nią dzielić. Jesteście wspaniałymi ludźmi! Dziekuję Wam za wsparcie i dobre słowo oraz "kopa" jakiego od Was dostałam, to pomogło mi wytrwać i rozpocząc moje działania w dążeniu do mojego celu. Pozdrwaim Was gorąco! Do usłyszenia! :)

Dominika Szurko

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 70-001

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt