Princessa Wedding

ZIWA 2018
19

Opis

Konsultant ślubny to osoba znająca się na trendach weselnych, która pomoże w organizacji wesela od A do Z. Dzięki doświadczeniu i umiejętności słuchania, spełni potrzeby swojego klienta i dopasuje Wasze marzenia do możliwości finansowych a przy tym jest drogowskazem na gotowe i sprawdzone rozwiązania. 

Wasz drogocenny czas pozostanie niezmącony stresem i gonitwą pomiędzy usługodawcami, ponieważ konsultant zorganizuje miejsce i plan wesela, ułoży scenariusz przyjęcia, dotrzyma Wam towarzystwa w czasie uroczystości a przede wszystkim będzie w tym wszystkim niewidzialny, aby ślub był idealny dla Was i Waszych bliskich. 

Zajmujemy się organizacją ślubów w plenerze, stylizowanymi sesjami zdjęciowymi i szeroko pojętą florystyką, bo Princessa wedding to również mobila pracownia kwiatowo- dekoratorska. Piszcie do nas, chętnie pomożemy, doradzimy stworzymy boho romantyczne prezentacje i personalizacje ślubne dopasowane idealnie do miejsca i klimatu ślubu. 

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Płatność gotówką, przelewem, kartą kredytową, PayPal. Możliwość rezerwacji terminu. Podpisanie umowy następuje dopiero na drugim spotkaniu. Pierwsza konsultacja jest zawsze darmowa. Spotkanie jest nieobowiązkowe, jeśli mieszkacie daleko, możemy kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  Ceny rozpoczynają się od 1200 zł
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Proponujemy piękne śluby w stylu bohemistycznym, nasycone naturalnością i skrojone idealnie pod Was. Panna Młoda lubi blichtr i blask? Zrobimy tak, aby było elegancko, ale prosto a przy okazji emocjonalnie. Bo to ludzie i miłość mają być na pierwszym planie. Princessa wedding to również mobilna pracownia florystyczna, czyli przyjedziemy ze swoimi kwiatami i pięknymi dodatkami gdziekolwiek sobie wymyślicie. Dodatkowym atutem jest możliwość zorganizowania Wam scenografii i zaaranżowanie wspaniałej sesji ślubnej.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  od 2012

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Przez agneessss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Asia towarzyszyła nam głównie w sali weselnej, zadbała o to, by wszystko było gotowe na przyjazd naszych gości, a podczas wesela wszystko odbywało się zgodnie z planem, dopięte na ostatni guzik. Znacznie odciążyła naszych rodziców, którzy nie musieli interesować się ,,sprawami technicznymi" i służyła im pomocą w każdej chwili. Sami mogli w pełni zająć się gośćmi. Asia - bardzo pomocna, życzliwa, a ponad to robi piękne bukiety ślubne, a jeden z nich trafił w moje ręce!

Zgłoś nadużycie
Znam tego usługodawcę zawodowo

Asia z Princessa Wedding to niezwykle kreatywna osoba, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Pracowałyśmy wspólnie przy wielu weselach, do każdego zlecenia Asia podchodzi indywidualni i zwraca uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal uroczystości. Serdecznie polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez sunrise2s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przemiła i bardzo kompetentna osoba. Profesjonalizm w każdym przedsiębranym posunięciu - piękne rustykalne dekoracje, fachowe doradztwo i doskonała organizacja. Mogliśmy liczyć na wiele podpowiedzi i bardzo dużo własnej inicjatywy doskonale komponujacej się z naszą wizją tego wymarzonego dnia. Polecamy Princessę każdemu kto tak jak my omija szerokim łukiem kicz i tandetę, a stawia na jakość, dobry styl i profesjonalizm :)

Zgłoś nadużycie
Przez ant.ankas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie wyobrażam sobie innej osoby, która mogłaby zorganizować ten najważniejszy dzień w życiu. Pełen profesjonalizm i ponadwymiarowe zaangażowanie. Dziękuję za wsparcie Asiu :-) Oczywiście gorąco polecam !

Zgłoś nadużycie
Przez raiinbos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczerze polecam! 

Dzięki Princessa Wedding nasze wesele było piękne i niezapomniane ;) 

Asia jest profesjonalistką z doskonałym poczuciem estetyki i świetnymi pomysłami dzięki czemu udało się jej urzeczywistnić naszą wizję wesela. Stworzyła przepiękne kompozycje kwiatowe, które zdobiły stoły weselne.

Dzięki niej przygotowania do ślubu i organizacja stały się łatwiejsze, a jej pomóc dla zapracowanych narzeczonych - nieoceniona. 

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Sesja pt."Pustynna cisza", a w rolach głównych Daria i Łukasz!
Sesja pt."Pustynna cisza", a w rolach głównych Daria i Łukasz!

Lista wszystkich lokalizacji Princessa Wedding w Kujawsko-Pomorskie:

87 Toruń
 • #Średnie ceny