• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Mam na imię Justyna, jestem właścicielką agencji ślubnej Melonik i Welonik i konsultantką ślubną, perfekcjonistką. Posiadam 10-letnie doświadczenie we współpracy z ludźmi, również tymi najbardziej wymagającymi. Uwielbiam planować i organizować uroczystości ale zawsze wg wymagań i możliwości narzeczonych.

Bycie konsultantem ślubnym to nie tylko praca, to styl życia, jestem wizytówką Pary Młodej dlatego w każdej sytuacji bardzo ważne są wysoka kultura osobista, elegancja i wyrafinowanie. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i kierujemy je do wymagających par, oczekujących bliskiej współpracy i bezpieczeństwa na każdym etapie ślubnych przygotowań.

Moja miłość do dekoracji i stylizacji powoduje, że nieustannie szukam nowych rozwiązań i pomysłów. Każdy dzień to twórcza podróż, w której odnajduję piękne i nietuzinkowe inspiracje, mogące podkreślić wyjątkowość ślubu i wesela marzeń. Bez pasji, którą wkładamy w swoją pracę, nie udałoby się przygotować perfekcyjnie żadnej uroczystości. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, sugestie i oczekiwania.

Pozostajemy do dyspozycji narzeczonych – naszych klientów, nawet 24 godziny na dobę, służąc pomocą oraz zapewniając kompleksowe zaplecze organizacyjne. Gwarantujemy bezstresową realizację nawet najbardziej złożonych i skomplikowanych uroczystości.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.8 1 opinia
Autor: kabulba
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Doskonała współpraca, kontakt na najwyższym poziomie i niezapomniane wspomnienia z idealnego, najważniejszego dnia naszego życia. Serdecznie, wraz z mężem, polecamy Panią Justynę przyszłym nowożeńcom! :D

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki.
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
od 1500
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Każda uroczystość jest dla nas nową historią miłosną. Spełnimy marzenia o wyśnionym ślubie uwiecznionym w kadrach najlepszych operatorów. Gwarantujemy bezpieczeństwo poprzez staranny dobór sprawdzonych i renomowanych podwykonawców, natychmiastowe działanie w sytuacjach kryzysowych. Nadajemy niepowtarzany charakter i personalizujemy każdą uroczystości, zapewniamy miłe niespodzianki dla Pary Młodej i gości.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
od 2016

Adres

Miasto: 85-001
Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Średnie ceny