Pretty Little Weddings

ZIWA 2018

Opinia/i (8)

4.9 8 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Basia jest niesamowitą wróżką ślubną :), bez niej nie odbyłby się Nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Sprawnie i profesjonalnie zorganizowała ślub w samym sercu Costa Blanca w Hiszpanii. Jej pomysły oraz możliwości ich rezliacji są niezastąpione, a zobowiązania i zadania dla pary Młodej ogranicza do ablosutnego minimum. 

W miejscu ceremonii wyczarowała tak dyskretne, jednocześnie piękne dekoracje, że z Mężem nawet nie wybrażaliśmy sobie, że będziemy otoczeni przez takie cuda. 

Basia była również nieocenionym wsparciem w trakcie zaślubin - podchodzi do Pary Młodej z żelazną logiką i kojącym spokojem. 

Dla Nas decyzja o pracy z Basią była nieoceniona, niczego nie żałujemy i gorąco polecamy współpracę z Pretty Little Weddings! <3 :) 

Zgłoś nadużycie
Przez pthales
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szkoda, że nie mogę przyznać więcej gwiazdek.
Basia to osoba konkretna, skrupulatna, a przy tym niezwykle kreatywna. Już podczas naszego pierwszego spotkania Basia poświęciła mi dużo czasu i wykazała się ogromnym zaangażowaniem. Odpowiadała z cierpliwością i fachowością na każde moje upierdliwe pytanie. Podczas drugiego spotkania miałam wrażenie,iż spotykam się z osobą, którą znam od kilku lat. Tym razem nie miałam już żadnych pytań, Basia była 3 kroki przede mną i wyczerpała każdy wcześniej zasygnalizowany przeze mnie temat. Krótko przed ślubem kontakt o każdej porze dnia i nocy. Jej profesjonaliam sprawił, iż w dniu ślubu byłam w stanie się zrelaksować, a nie stresować.
Perfekcjonistka, koordynatorka przez duże „K”. Szkoda, że specjalizuje się tylko w tematyce ślubnej, bo zaufałabym  w każdym innym temacie. Mam nadzieję, iż za jakiś czas się ugnie i zechce zorganizować i skoordynować baby shower.


Bardzo uprzejmie w imieniu swoim i męża chciałabym podziękować, iż dzień naszego ślubu przerósł - dzięki zaangażowaniu wedding planera - nasze organizacyjne oczekiwania. Goście pod ogromnym wrażeniem.

PS Mam nadzieję, iż mimo już po ślubie to zechce jeszcze nie jeden raz napić się ze mną wspólnie kawy.

Zgłoś nadużycie
Przez monka.szweds
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy z mężem fotografami ślubnymi i wiemy, ile obowiązków spada na Parę Młodą (i świadków czy rodziców) w dniu wesela. Gdy przyszedł moment planowania naszego wielkiego dnia, czując że mamy już wszystko gotowe (w myślach) i pod kontrolą, w mojej głowie powstał pomysł, by poprosić Basię o pomoc w koordynacji dnia ślubu. Zatrudnienie profesjonalisty, który zna się na ślubach jak mało kto, było strzałem w dziesiątkę! Dzięki Basi - nasi świadkowie, rodzice i my sami - mogliśmy bawić się, nie przejmując się, że o czymś zapomnimy.
Basia angażuje się w dany ślub i poświęca klientowi sto procent swojej uwagi, a to niełatwe skoro praktycznie co tydzień jest się na innym weselu ;) Na naszym... nie byłam łatwą Panną Młodą (chociaż Baśka uważa inaczej, ja swoje wiem :D), a mimo to okazała sporo cierpliwości, ukoiła nerwy i dała pewność, że nie mam czym się martwić. Bardzo pomogła nam na kilka tygodni przed ślubem w całym zgiełku przygotowań.

Pretty Little Weddings to profesjonalizm, kreatywność, dobre porady i słowo na każdym etapie przygotowań i nieoceniony uśmiech, który mówi wszystko - ta dziewczyna będzie się cieszyć z Waszego szczęścia tak samo jak najbliższa przyjaciółka.

Jeśli potrzebujecie machnięcia różdżką na Wasze ślubne marzenia, dobrze trafiliście. Basia zna sporo dobrych zaklęć <3

Z całego serca - polecamy!
Monka i Kajo

Zgłoś nadużycie
Przez izaszebiotkos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Decyzję o zatrudnieniu wedding plannera podjęliśmy z (już) mężem w momencie kiedy dotarło do nas, że w miejscu, w którym chcemy zorganizować wesele nie ma żadnego menedżera obiektu i że nigdy nie było tam żadnej takiej dużej imprezy. Poważnym implusem była też bardzo niewielka ilość czasu na przygotowanie uroczystości (2.5 miesiąca), bo decyzję podjęliśmy spontanicznie. 
Po szybkim rozeznaniu tematu wśród znajomych i licznych poleceniach zdecydowaliśmy się na spotkanie z Basią i już w trakcie spotkania oboje z mężem wiedzieliśmy, że to właśnie tej kobiecie powierzymy zaplanowanie, organizację i koordynację naszego ślubu. 
Basia od razu zrozumiała i wyczuła nasze charaktery, wiedziała w jaki sposób się z nami komunikować i co najszybciej przyniesie właściwe efekty. Dzięki znajomości branży Basia szybko zadziałała, żebyśmy mogli wybrać z najlepszych podwykonawców dostępnych w tym terminie (2.5 miesiąca to naprawdę bardzo mało czasu i niewielkie szanse na złapanie tych najlepszych, a jednak się udało!). 
Dzięki obecności Basi w dniu wesela mogliśmy oboje cieszyć się tym dniem w pełni i nie zajmować się kwestiami organizacyjnymi i technicznymi. Wszystko po prostu "się działo".
Uważam, że osoba wedding plannera przy organizacji oraz w dniu ślubu jest na wagę złota.
A Basię polecam w szczególności!

Zgłoś nadużycie
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Podczas ślubu u przyjaciół byliśmy gośćmi uroczystości organizowanej przez Pretty Little Weddings i byliśmy pełni podziwu jak można wszystko dopiąć na ostatni guzik :) Państwo Młodzi zgodnie potwierdzili, iż PLW dba o każdy weselny detal począwszy od dekoracji poprzez podarunki dla gości oraz bufet i wiele, wiele innych :) Zachwyceni weselem przyjaciół specjalnie poprosiliśmy PM o rekomendacje i możliwość kontaktu z organizatorką, gdyż sami jesteśmy pewni, że w tym szczególnym i wyjątkowym dniu to ona sprawi, że zapamiętamy ten dzień najlepiej jak można oraz będziemy odciążeni od wielu rzeczy i będziemy mogli skupić się na sobie i na gościach, a techniczne rzeczy powierzymy profesjonalistce, ponieważ jesteśmy z narzeczonym pewni, że również skorzystamy z usług Pretty Little Weddings <3

Zgłoś nadużycie
Przez joanna10s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W teorii ślub to wymarzony dzień każdej kobiety. Ona w przepięknej sukni, On przystojny, w nienagannie skrojonym garniturze, uśmiechnięci goście gratulują na każdym kroku. W praktyce żeby tak było potrzebna jest Wróżka, która pociąga za sznurki, wciska guziczki, rzuca poleceniami i napędza całą tą machinę jaką jest ślub i wesele. Naszą wróżką była Basia z Pretty Little Weddings. Wiedziała czego chcemy zanim sami o tym wiedzieliśmy. Dzięki niej cała przedślubna przygoda ograniczyła się do bezbolesnych wyborów i cudownych wspomnień.

Polecamy każdą ręką i nogą bo głowy już dla niej straciliśmy;):*

JJ

Zgłoś nadużycie
Przez marta37s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piękna i niezwykle profesjonalna Basia i jej Pretty Little Weddings to najlepsze, co przed ślubem mogło mi się przytrafić ! ;)

Basia, wiedząc, że jestem osobą z niewielką ilością wolnego czasu, przez niecałe 6 miesięcy, zorganizowała przyjęcie, które goście, jednogłośnie, okrzyknęli najpiękniejszym ślubem dekady. <3

Jej gust, poczucie smaku, dbałość o detale... to wszystko sprawiło, że mój ślub był ślubem moich marzeń.

Całość organizacji ślubu idealnego - który zaplanowany był w niestandardowy sposób - udało jej się do samego końca poprawić tak, że efekt końcowy, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. 

Basia zadbała o każdy szczegół. 

Przewidziała kady scenariusz. 

NIC nie mogło nas zaskoczyć! :) 

Basiu, dziękuję za wszystko - niezliczone niespodzianki, które dla mnie zorganizowałaś, spokój ducha, który mi dałaś i za Twó bezbłędny gust, który pozwolił mi spać spokojnie! ;):*

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z Basią miałam okazję pracować podczas swojego ślubu, we wrześniu 2016 roku. Firma Pretty Little Weddings zajmowała się koordynacją dnia ślubu, ale nie ukrywam, że odbywałyśmy liczne konsultacje jeszcze na długo przed ślubem. Korzystałam z wiedzy, doświadczenia i znajomości Basi, co bardzo pozytywnie wpłynęło na jakość uroczystości. Basia jest takim dyskretnym dobrym duchem przyjęcia, nikt się nie orientuje, że gdzieś brakuje krzesła czy nagle coś się popsuło, bo ona wie pierwsza i reaguje błyskawicznie. Stworzenie na poczekaniu pięknego kącika z księgą gości, czy poprawienie wyglądu Panny Młodej to tylko jedno z tysiąca zadań.

Do teraz słyszymy, że nasz ślub był najpiękniejszym wydarzeniem tego typu, w jakim uczestniczyli nasi goście :) 

Dziękujemy jeszcze raz Pretty Little Weddings i polecamy każdemu, kto chce zająć się celebrowaniem swojego dnia, a nie rozwiązywaniem mikro problemów, które chcąc nie chcąc zawsze się pojawią.

Arleta i Filip, ślub 30 września 2016 w Pałacu w Iwnie. 

Zgłoś nadużycie