Pracownia Własnymi Rękami Przemysław Osmanowski

  • Cena usługi Niskie ceny

Pracownia Własnymi Rękami to miejsce, w którym znajdziecie całą papeterię ślubną od zaproszeń, poprzez winietki, zawieszki, księgi gości i wiele innych az po podziękowania dla gości. Dodatkowo mamy również w ofercie skrzynki na koperty i szkatułki na obrączki oraz wyjątkowe podziękowania dla rodziców.

Do wszystkich naszych zaproszen dopasujemy całą resztę dodatków z oferty, tak by całość była w jednym motywie graficznym.

Prawie wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie i to z najwyższej jakości materiałów. Staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom w każdej sytuacji i jesteśmy otwarci na realizację najbardziej wymagających produktów.

Dbamy o szczegóły.

Wszystkie nasze produkty są wykończone na najwyższym poziomie. Nie lubimy bylejakości, staramy się wykonywać produkty idealnie, z uwagą na najdrobniejsze kwestie.

Najlepsza obsługa Klienta, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, służymy poradą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Bardzo zależy nam na każdym Kliencie, dlatego staramy się odpowiadać na Wasze zapytania najszybciej jak się da oraz pomagać Wam w tworzeniu rzeczy wyjątkowych.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Pracownia Własnymi Rękami Przemysław Osmanowski i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Pracownia Własnymi Rękami Przemysław Osmanowski

4.2 3 opinii
Autor: Anna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam firmy ,,pracownia własnymi rękami" na stronie piszą że czas realizacji 4 do 7 dni czekam znacznie dłużej i nic do firmy można dzwonić i tak nikt nie odbiera. Firma totalne dno Nie dajcie się oszukać jak ja są też negatywne opinie a te pozytywne to tylko od znajomych badz mega duże zamówienia 

Zgłoś nadużycie
Zacznę od tego, że nie korzystała Pani z naszej usługi odnośnie ślubu, więc wprowadza Pani w błąd pary młode. Zapomniała też Pani dodać, że realizacja podana jest w dniach roboczych. Jeśli nikt nie odbiera to jest jeszcze możliwy kontakt mailowy, wiadomość na Facebooku, albo wiadomość SMS. Tym bardziej, że już wcześniej Pani dzwoniła i mogła się Pani dodzwonić. Nie mam od Pani nic, nie zawsze możemy odebrać, bo również produkujemy nasze wyroby od zera. Nie ma Pani możliwości oceniać pracy jako "totalne dno", skoro zrezygnowała Pani całkowicie z zamówienia. Nie może Pani również stwierdzić kto ocenia naszą firmę (oraz, że to znajomi), ponieważ tego Pani nie wie i na dodatek jest to niezgodne z prawdą.
Autor: Katarzyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecam! Oryginalne i przepiękne pomysły na zaproszenia ślubne, doskonała komunikacja w trakcie przygotowywania projektu, szybka i bezproblemowa dostawa! :)

Zgłoś nadużycie
Dziękujemy.
Autor: Bartosz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam firmy "pracownia własnymi rękami". Firma okazała się nierzetelna i niesolidna. Kontakt tragiczny, dodzownienie się tam to loteria, zero informacji o opóźnieniach w realizacji.Na zamówienie czekałem 28 dni roboczych czyli 2 razy więcej niż maksymalny termin realizacji o którym można przeczytać na przy zamawianiu. Dodatkowo upominając się o swoje zamówienie raz usłyszałem, że wprowadzam nerwową atmosferę telefonami (był ponad tydzień opóźnienia), zaśnastępnym razem, że przecież do wesela mam jeszcze 2 tygodnie więc nie ma problemu. Efektem wprowadzenia przeze mnie nerwowej atmosfery było wysłanie mojego zamówienia do innego klienta co dodatkowo wydłużyło realizacje. Zamówienie złożone i opłacone 12 maja dotarło 19 czerwca tak więc jak ktoś chce tam zamówić jakiś produkt to polecam to zrobić min 2 miesiące wcześniej aby miało szanse dojść. Wprawdzie na koniec otrzymałem częściowy zwrot kosztów za opóźnienie ale co się nadenerwowałem to moje.

Zgłoś nadużycie
Zapomniał Pan dodać, że rekompensata pieniężna była dużo wyższa niż wynikało z regulaminu. Zapomniał Pan dodać, że opisał Pan nas już wszędzie gdzie się dało, że sprawa została wyjaśniona, telefonicznie, mailowo i na naszym Facebooku i zakończona zanim Pan napisał komentarz tutaj. Został Pan wielokrotnie przeproszony za całą sytuację. Zapomniał Pan również napisać, że z loterii kilkudziesięciu telefonów (mimo iż wcześniej w rozmowie dostał Pan wyczerpującą informację i nadal codziennie Pan telefonował) udało się jednak Panu codziennie dodzwonić. Tak, kilkanaście połączeń przez cały dzień pracy podczas, gdy wszystko robimy na miejscu i mamy szczyt sezonu to jest wprowadzanie nerwowej atmosfery. Poza tym wszystkim ani razu nie wspomniał Pan o rezygnacji z zamówienia - miał Pan dużo czasu na znalezienie innej firmy, która wykonuje podobne upominki. Skoro to były takie nerwy dla Pana były inne rozwiązania. Proszę mi wierzyć, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i opóźnienie w zamówieniu jest dla nas równie stresujące. Co ciekawe to nie Pan nawet składał zamówienie, tylko narzeczona, która nie miała żadnej pretensji. Dodam również, że mimo tej nieuczciwej opinii miesiąc po ślubie wrócili Państwo do nas z kolejnym zamówieniem na takie same upominki. To dosyć dziwne po tak druzgocącej opinii na nasz temat.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Poniedziałek - piątek: godz. 9-16.
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Przedpłata za całe zamówienie.
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Czy oferują Państwo usługę dostawy?
Przesyłki krajowe
Jaka jest cena Państwa usług?
od 1,29
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Wszystkie upominki, zaproszenia i dodatki wykonujemy ręcznie. Nie sprzedajemy pudełek zakupionych z Chin, tylko projektujemy je u nas w pracowni. Wszystkie dodatki możemy dopasować pod nasze zaproszenia, by motyw graficzny wszędzie był taki sam.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
ponad 2 lata

Adres

Miasto: 87-100
Powiązane tagi:
  • Upominki dla gości
  • Niskie ceny
  • Przesyłki krajowe
  • Sklep on-line