Ręcznie wykonywane

Prawie wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie i to z najwyższej jakości materiałów. Staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom w każdej sytuacji i jesteśmy otwarci na realizację najbardziej wymagających produktów.

Dbamy o szczegóły

Wszystkie nasze produkty są wykończone na najwyższym poziomie. Nie lubimy bylejakości, staramy się wykonywać produkty idealnie, z uwagą na najdrobniejsze kwestie.

Najlepsza obsługa Klienta

Bardzo zależy nam na każdym Kliencie, dlatego staramy się odpowiadać na Wasze zapytania najszybciej jak się da oraz pomagać Wam w tworzeniu rzezy wyjątkowych.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.4 1 opinia
Autor: zel60486
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam firmy "pracownia własnymi rękami". Firma okazała się nierzetelna i niesolidna. Kontakt tragiczny, dodzownienie się tam to loteria, zero informacji o opóźnieniach w realizacji.Na zamówienie czekałem 28 dni roboczych czyli 2 razy więcej niż maksymalny termin realizacji o którym można przeczytać na przy zamawianiu. Dodatkowo upominając się o swoje zamówienie raz usłyszałem, że wprowadzam nerwową atmosferę telefonami (był ponad tydzień opóźnienia), zaśnastępnym razem, że przecież do wesela mam jeszcze 2 tygodnie więc nie ma problemu. Efektem wprowadzenia przeze mnie nerwowej atmosfery było wysłanie mojego zamówienia do innego klienta co dodatkowo wydłużyło realizacje. Zamówienie złożone i opłacone 12 maja dotarło 19 czerwca tak więc jak ktoś chce tam zamówić jakiś produkt to polecam to zrobić min 2 miesiące wcześniej aby miało szanse dojść. Wprawdzie na koniec otrzymałem częściowy zwrot kosztów za opóźnienie ale co się nadenerwowałem to moje.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 87-140