Lovely Stories by Joanna Kosterska

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Lovely Stories by Joanna Kosterska

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Lovely Stories by Joanna Kosterska planuje, organizuje i koordynuje śluby oraz wesela. Aranżuje historie, które manifestują miłość, więzi rodzinne, czułość i bliskość – lovely stories.

W czym możemy pomóc:
1. Kompleksowa organizacja i koordynacja ślubu i wesela
2. Częściowa organizacja ślubu i wesela
3. Ślubne SOS
4. Konsultacje i copywriting ślubny
5. Współpraca B2B
6. Kompleksowa organizacja, koordynacja i konsultacje w zakresie innych uroczystości – baby shower, wieczór panieński, chrzest, komunia, rocznica ślubu, jubileusz

Zorganizujemy ślub cywilny, konkordatowy, humanistyczny, międzynarodowy oraz w plenerze. Skalą naszych działań są marzenia i oczekiwania Pary Młodej - jesteśmy kreatywni, elastyczni i naprawdę dobrzy w organizacji.

Spotkajmy się, stwórzmy razem kolejną lovely story.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rozpoczynamy współpracę spotkaniem – poznajemy się i rozmawiamy o oczekiwaniach, planach i marzeniach Pary Młodej. Po spotkaniu Para Młoda otrzymuje spersonalizowaną ofertę wraz z widełkami cenowymi poszczególnych usług. Po zaakceptowaniu oferty podpisujemy umowę, która zawiera szczegółowy zakres usług oraz warunki finansowe. Warunki płatności przy kompleksowej organizacji i koordynacji zakładają płatność w czterech ratach, których termin ustalamy z Parą Młodą. Warunki płatności przy innym rodzaju usług, ustalamy indywidualnie. Szacunkowy budżet wesela jest na bieżąco aktualizowany na podstawie wybranych ofert lub podwykonawców. Kolejne prace realizujemy według wspólnie ustalonego z Parą Młodą harmonogramu prac. Oferty podwykonawców są przedstawiane kompleksowo na spotkaniu lub drogą elektroniczną, w zależności od preferencji Pary Młodej. Wszystkie są zróżnicowane pod względem stylu, zakresu wykonywanej usługi oraz ceny. Umowy podpisujemy na spotkaniach lub drogą elektroniczną.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Lovely Stories by Joanna Kosterska

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt