Wedding Alchemy by Valentina

ZIWA 2018
12

Opis

Nazywam się Valentina Pokrovskaya – jestem wedding plannerem, twórczyni marki Wedding Alchemy by Valentina oraz pomysłodawczyni filozofii ślubnej alchemii.

Nigdy nie myślałam, że będę organizować śluby i wesela. Życie jednak potrafi zaskakiwać. Dziś jestem wedding plannerem – spełniam marzenia zakochanych.

Wszystko zaczęło się w roku 2013. Spełniałam się zawodowo w jednej z czołowych korporacji z sektoru finansowego. Lubiłam swoją pracę i byłam w tym dobra. Odczuwałam jednak potrzebę nawiązania prawdziwych relacji z klientami, poczucia, że wnoszę w ich życie coś ważnego.

Zupełnie przez przypadek trafiłam na informację o kursie dla konsultantów ślubnych. Jadąc do Warszawy na 3-dniowe szkolenie jeszcze nie wiedziałam, że wrócę z postanowieniem stworzenia własnej marki, które przewróci życie moje i mojej rodziny do góry nogami.

Z rynków finansowych do organizacji ślubów i wesel?

Dokładnie tak! W swojej firmie wykorzystuję najlepsze doświadczenie zdobyte w pracy z wymagającym klientem. Korzystam z nowoczesnego portalu do organizacji wesel, gdzie moje Pary Młode mają dostęp do wszystkich informacji o planowanej uroczystości 24/7.

Pracując z klientami z rynków finansowych nauczyłam się efektywnie rozwiązywać skomplikowane zapytania, działając pod dużą presją czasu. Kluczowym czynnikiem sukcesu była efektywna komunikacja z różnymi, często niezależnymi od siebie jednostkami. Pracując nad weselem łączę kilku niezależnych podwykonawców w jeden dobrze działający zespół. Działamy pod presją czasu, wielkich emocji i stresu – zupełnie jak na Wall Street!

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Ustalane indywidualnie w zależności od zakresu usług
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  od 8000 zł za organizację ślubu i wesela od A do Z
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Wedding Alchemy by Valentina działa w oparciu o filozofię ślubnej alchemii, która polega na kilku zasadach: 1. Indywidualnie przygotowana oferta dostosowana do potrzeb Pary Młodej 2. Transparentność i jasno określone zasady - wszystkie Pary Młode dostają zaproszenie do systemu on-line w którym mają pogląd 24/7 do check-listy z zadaniami, budżetu, umów podpisanych z podwykonawcami, kalendarza płatności, listy i planu usadzenia gości, tablic z inspiracjami itp. To usprawnia komunikację i kontrolę nad całym procesem przygotowań 3. Indywidualnie przygotowana koncepcja stylistyczna - profesjonalnie przygotowany mood board, wizualizacje wykonane w formie pięknej ilustracji, przyjrzysty budżet 4. Współpraca z ekspertami - indywidualnie dopracowane menu, styliści ślubni w zakresie ubioru, makeup'u i fryzur, oprawa artystyczna show itp. 5. Obszerna sieć kontaktów - siłą Wedding Alchemy nie jest baza usługodawców sama w sobie tylko wypracowane relacje Każdego dnia napędza mnie miłość do tego co robię oraz miłość mojej rodziny. Z drugiej strony – poprzez zaangażowanie i pasję „oddaję” tę miłość z powrotem, tworząc śluby i wesela dla wyjątkowych osób. Stąd slogan mojej marki – “Powered by love” PO PROSTU LUBIĘ MOJE PARY MŁODE!
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  Pierwszy ślub i wesele zorganizowałam w 2014 roku

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (5)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 5 opinii
Przez jennycys
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Valentina była u mnie na konsultacji dotyczącej i ślubu i wesela. Jest absolutnie świetna! Pomocna, uczynna i podchodzi do każdego tematu z uśmiechem na twarzy! Dała mi powera do działania i realizowania planów dotyczących tego pięknego dnia ;)

Zgłoś nadużycie
Przez martynares
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Valentina jest niezwykle profesjonalną osobą, której bez wahania można powierzyć organizację swojego ślubu. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam serdecznie <3

Zgłoś nadużycie
Znam tego usługodawcę zawodowo

Współpracuję z Valentiną od kilku lat. Śluby przez nią organizowane zawsze są dopracowane w każdym szczególe, każdy podwykonawca wie co ma robić (a to ważne), sama Valentina czuwa non stop nad przebiegiem uroczystości. Zaangażowana, profesjonalna i otwarta na klienta - taką ją znam i taką polecam :)

Zgłoś nadużycie
Przez magda12s
Znam tego usługodawcę zawodowo

Polecam Valentinę nie tylko jako osobę słowną i konkretną, ale także profesjonalistkę, która wie czego potrzebują jej klienci i wie jak to poskładać w całość. Potrafi słuchać nie tylko klientów, ale także i podwykonawów oraz ma taką umiejętność, że wszyscy są zawsze zadowoleni. Bardzo cenię sobie wspólpracę z Val i szanuję za konsekwencję w działaniu :)

Zgłoś nadużycie
Przez MRSDESIGNs
Znam tego usługodawcę zawodowo

Praca z Valentiną to czysta przyjemność. Widać, że bycie konsultanką ślubną sprawia jej radość i jest to jej pasja. Jestem pod dużym wrażeniem jej zaangażowania w projekty papeterii dla Pary Młodej. Dba o każdy szczegół i szuka najlepszych rozwiązań dla swoich Klientów. 

Valentina specjalizuje się w międzynarodowych ślubach w województwie pomorskim, z ręką na sercu mogę stwierdzić, że żaden z konsultantów z tego regionu nie ma tak pięknych realizacji <3 Polecam serdecznie!

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Portret Pary Młodej 2018 okiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Portret Pary Młodej 2018 okiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

Lista wszystkich lokalizacji Wedding Alchemy by Valentina w Pomorskie:

Śląska 17 81-001 Gdynia +48 508788664
 • #Średnie ceny