• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Nazywam się Valentina Pokrovskaya – jestem wedding plannerem, twórczyni marki Wedding Alchemy by Valentina oraz pomysłodawczyni filozofii ślubnej alchemii.

Nigdy nie myślałam, że będę organizować śluby i wesela. Życie jednak potrafi zaskakiwać. Dziś jestem wedding plannerem – spełniam marzenia zakochanych.

Wszystko zaczęło się w roku 2013. Spełniałam się zawodowo w jednej z czołowych korporacji z sektoru finansowego. Lubiłam swoją pracę i byłam w tym dobra. Odczuwałam jednak potrzebę nawiązania prawdziwych relacji z klientami, poczucia, że wnoszę w ich życie coś ważnego.

Zupełnie przez przypadek trafiłam na informację o kursie dla konsultantów ślubnych. Jadąc do Warszawy na 3-dniowe szkolenie jeszcze nie wiedziałam, że wrócę z postanowieniem stworzenia własnej marki, które przewróci życie moje i mojej rodziny do góry nogami.

Z rynków finansowych do organizacji ślubów i wesel?

Dokładnie tak! W swojej firmie wykorzystuję najlepsze doświadczenie zdobyte w pracy z wymagającym klientem. Korzystam z nowoczesnego portalu do organizacji wesel, gdzie moje Pary Młode mają dostęp do wszystkich informacji o planowanej uroczystości 24/7.

Pracując z klientami z rynków finansowych nauczyłam się efektywnie rozwiązywać skomplikowane zapytania, działając pod dużą presją czasu. Kluczowym czynnikiem sukcesu była efektywna komunikacja z różnymi, często niezależnymi od siebie jednostkami. Pracując nad weselem łączę kilku niezależnych podwykonawców w jeden dobrze działający zespół. Działamy pod presją czasu, wielkich emocji i stresu – zupełnie jak na Wall Street!

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 5 opinii
Autor: jennycy
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Valentina była u mnie na konsultacji dotyczącej i ślubu i wesela. Jest absolutnie świetna! Pomocna, uczynna i podchodzi do każdego tematu z uśmiechem na twarzy! Dała mi powera do działania i realizowania planów dotyczących tego pięknego dnia ;)

Zgłoś nadużycie
Autor: martynare
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Valentina jest niezwykle profesjonalną osobą, której bez wahania można powierzyć organizację swojego ślubu. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam serdecznie <3

Zgłoś nadużycie
Autor: agnieszkapotocka
Znam tego usługodawcę zawodowo

Współpracuję z Valentiną od kilku lat. Śluby przez nią organizowane zawsze są dopracowane w każdym szczególe, każdy podwykonawca wie co ma robić (a to ważne), sama Valentina czuwa non stop nad przebiegiem uroczystości. Zaangażowana, profesjonalna i otwarta na klienta - taką ją znam i taką polecam :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Ustalane indywidualnie w zależności od zakresu usług
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
od 8000 zł za organizację ślubu i wesela od A do Z
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Wedding Alchemy by Valentina działa w oparciu o filozofię ślubnej alchemii, która polega na kilku zasadach: 1. Indywidualnie przygotowana oferta dostosowana do potrzeb Pary Młodej 2. Transparentność i jasno określone zasady - wszystkie Pary Młode dostają zaproszenie do systemu on-line w którym mają pogląd 24/7 do check-listy z zadaniami, budżetu, umów podpisanych z podwykonawcami, kalendarza płatności, listy i planu usadzenia gości, tablic z inspiracjami itp. To usprawnia komunikację i kontrolę nad całym procesem przygotowań 3. Indywidualnie przygotowana koncepcja stylistyczna - profesjonalnie przygotowany mood board, wizualizacje wykonane w formie pięknej ilustracji, przyjrzysty budżet 4. Współpraca z ekspertami - indywidualnie dopracowane menu, styliści ślubni w zakresie ubioru, makeup'u i fryzur, oprawa artystyczna show itp. 5. Obszerna sieć kontaktów - siłą Wedding Alchemy nie jest baza usługodawców sama w sobie tylko wypracowane relacje Każdego dnia napędza mnie miłość do tego co robię oraz miłość mojej rodziny. Z drugiej strony – poprzez zaangażowanie i pasję „oddaję” tę miłość z powrotem, tworząc śluby i wesela dla wyjątkowych osób. Stąd slogan mojej marki – “Powered by love” PO PROSTU LUBIĘ MOJE PARY MŁODE!
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Pierwszy ślub i wesele zorganizowałam w 2014 roku

Adres

Miasto: 81-001
Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Średnie ceny