Wedding Alchemy® by Valentina

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Wedding Alchemy® by Valentina

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 8 000 zł

Nazywam się Valentina Pokrovskaya – jestem wedding plannerem, twórczyni marki Wedding Alchemy by Valentina oraz pomysłodawczyni filozofii ślubnej alchemii.

Nigdy nie myślałam, że będę organizować śluby i wesela. Życie jednak potrafi zaskakiwać. Dziś jestem wedding plannerem – spełniam marzenia zakochanych.

Wszystko zaczęło się w roku 2013. Spełniałam się zawodowo w jednej z czołowych korporacji z sektoru finansowego. Lubiłam swoją pracę i byłam w tym dobra. Odczuwałam jednak potrzebę nawiązania prawdziwych relacji z klientami, poczucia, że wnoszę w ich życie coś ważnego.

Zupełnie przez przypadek trafiłam na informację o kursie dla konsultantów ślubnych. Jadąc do Warszawy na 3-dniowe szkolenie jeszcze nie wiedziałam, że wrócę z postanowieniem stworzenia własnej marki, które przewróci życie moje i mojej rodziny do góry nogami.

Z rynków finansowych do organizacji ślubów i wesel?

Dokładnie tak! W swojej firmie wykorzystuję najlepsze doświadczenie zdobyte w pracy z wymagającym klientem. Korzystam z nowoczesnego portalu do organizacji wesel, gdzie moje Pary Młode mają dostęp do wszystkich informacji o planowanej uroczystości 24/7.

Pracując z klientami z rynków finansowych nauczyłam się efektywnie rozwiązywać skomplikowane zapytania, działając pod dużą presją czasu. Kluczowym czynnikiem sukcesu była efektywna komunikacja z różnymi, często niezależnymi od siebie jednostkami. Pracując nad weselem łączę kilku niezależnych podwykonawców w jeden dobrze działający zespół. Działamy pod presją czasu, wielkich emocji i stresu – zupełnie jak na Wall Street!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
8 000 zł
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Ustalane indywidualnie w zależności od zakresu usług
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2014
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Wedding Alchemy® by Valentina

4.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
jennycy
Autor: jenny
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Valentina była u mnie na konsultacji dotyczącej i ślubu i wesela. Jest absolutnie świetna! Pomocna, uczynna i podchodzi do każdego tematu z uśmiechem na twarzy! Dała mi powera do działania i realizowania planów dotyczących tego pięknego dnia ;)

Zgłoś nadużycie
martynare
Autor: martyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Valentina jest niezwykle profesjonalną osobą, której bez wahania można powierzyć organizację swojego ślubu. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam serdecznie <3

Zgłoś nadużycie
agnieszkapotocka
Autor: Agnieszka
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Współpracuję z Valentiną od kilku lat. Śluby przez nią organizowane zawsze są dopracowane w każdym szczególe, każdy podwykonawca wie co ma robić (a to ważne), sama Valentina czuwa non stop nad przebiegiem uroczystości. Zaangażowana, profesjonalna i otwarta na klienta - taką ją znam i taką polecam :)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 81-001

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt