Stacja Ślub

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Stacja Ślub

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Towarzysząc Wam na drodze do wspólnej przyszłości nasz zespół wedding plannerów zorganizuje dla Was nie tylko wymarzony ślub i wesele, ale także perfekcyjne zaręczyny. To moment, w którym wszystko się zaczyna. Ma być romantycznie? Będzie! Ma być nowocześnie albo totalnie w Waszym stylu? Będzie!

Ślub i wesele

Szukacie konsultantów ślubnych, którzy spełnią Wasze marzenia o wyjątkowym ślubie i weselu? Jesteście w dobrym miejscu! A czy moment jest odpowiedni? Sprawdźmy to:

Być może… nie macie pomysłu na to, jak ma wyglądać Wasz ślub i wesele. Świetnie się składa! To nasza rola. Zaproponujemy Wam kilka rozwiązań, pomysłów i scenariuszy, a następnie zrealizujemy od A do Z ten wybrany.

Być może… macie już pomysł na własną uroczystość, jednak ciągle szukacie wskazówek i potrzebujecie podpowiedzi. Trafiliście w dobre miejsce! Nasz zespół konsultantów ślubnych pomoże Wam zamienić każde, nawet bardzo mgliste marzenie, w niezapomnianą podróż.

Być może… macie już scenariusz Waszego ślubu i wesela, miejsce i masę pomysłów, ale boicie się, że zagubicie się w gąszczu przygotowań? Lepiej być nie mogło! Spełnimy Wasze marzenia, a Wy będziecie mogli ze spokojem zastanawiać się nad krojem sukni ślubnej i wyborem między garniturem a smokingiem, wybierać trasę podróży poślubnej i tworzyć listę weselnych gości.

Z naszej Stacji Ślub odjeżdżają wymarzone śluby. No to w drogę!

Zaręczyny

Niezależnie od tego, czy o rękę poprosi on czy ona, my zajmiemy się oprawą tej wyjątkowej chwili – zorganizujemy niezapomniane przyjęcie zaręczynowe! Zaplanujemy, przygotujemy i zorganizujemy je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wyobrażeniami albo sami zaproponujemy zapierające dech w piersiach scenariusze zaręczynowych uroczystości. Ty zadbaj tylko o jedno – aby Twoja druga połówka powiedziała TAK. My zajmiemy się resztą!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność jest dokonywana w transzach rozłożonych na cały okres współpracy.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Stacja Ślub

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 81-577

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt