Grzegorz Orlikowski

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Grzegorz Orlikowski

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cześć, jestem Grzesiek

Co mogę o sobie powiedzieć? Jem sernik z rodzynkami i najpierw wlewam mleko, a dopiero potem sypię płatki. Jeśli nie dyskwalifikuje mnie to już na wstępie, to z przyjemnością pojawię się na waszym ślubie jako filmowiec.

Co robię? Nagrywam ludzi i ich historie. Postawiłem przed sobą jeden cel. Chcę aby moje filmy jeszcze bardziej Was do siebie zbliżały i zacieśniały relacje.

Zdecydowanie nie jestem kamerzystą, który przychodzi na wesele żeby nagrać gości siedzących przy stole. Zawsze staram się szukać flow między Nami i wiem, że jeśli nie będziemy nadawać na tych samych falach, to trudno będzie stworzyć dobry film.

Najważniejsza jest dla mnie otwartość i chęć współpracy, bo wtedy właśnie powstają najbardziej odjechane rzeczny. Oczywiście czasem trudno otworzyć się przed totalnie obcym gościem, dlatego najpierw zapraszam na kawę

Umówmy się – nie każdy musi pić whisky z colą, tak samo jak nie każdy musi bawić się do disco polo. Wszyscy mamy swoje pasje, styl ubierania się, ulubioną muzykę czy filmy i seriale.

Dlatego nie bójmy się zaszaleć przy organizacji ślubu. Jeśli macie jakieś dzikie pomysły, koniecznie mi o nich opowiedzcie. Jesteście zajebistą parą i pomogę Wam to pokazać światu!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
3 500 zł
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Grzegorz Orlikowski

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt