• Cena od: 3 500 zł

Cześć, jestem Grzesiek

Co mogę o sobie powiedzieć? Jem sernik z rodzynkami i najpierw wlewam mleko, a dopiero potem sypię płatki. Jeśli nie dyskwalifikuje mnie to już na wstępie, to z przyjemnością pojawię się na waszym ślubie jako filmowiec.

Co robię? Nagrywam ludzi i ich historie. Postawiłem przed sobą jeden cel. Chcę aby moje filmy jeszcze bardziej Was do siebie zbliżały i zacieśniały relacje.

Zdecydowanie nie jestem kamerzystą, który przychodzi na wesele żeby nagrać gości siedzących przy stole. Zawsze staram się szukać flow między Nami i wiem, że jeśli nie będziemy nadawać na tych samych falach, to trudno będzie stworzyć dobry film.

Najważniejsza jest dla mnie otwartość i chęć współpracy, bo wtedy właśnie powstają najbardziej odjechane rzeczny. Oczywiście czasem trudno otworzyć się przed totalnie obcym gościem, dlatego najpierw zapraszam na kawę

Umówmy się – nie każdy musi pić whisky z colą, tak samo jak nie każdy musi bawić się do disco polo. Wszyscy mamy swoje pasje, styl ubierania się, ulubioną muzykę czy filmy i seriale.

Dlatego nie bójmy się zaszaleć przy organizacji ślubu. Jeśli macie jakieś dzikie pomysły, koniecznie mi o nich opowiedzcie. Jesteście zajebistą parą i pomogę Wam to pokazać światu!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3 500 zł
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Grzegorz Orlikowski i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Grzegorz Orlikowski

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą