• Cena od: 3 500 zł

Cześć! Mam na imię Michał i witam Was w moim zaczarowanym świecie fotografii ślubnej. Miłość unosząca się w powietrzu, łzy wzruszenia i sporo uśmiechów - tymi pięknymi momentami malowane są moje fotografie. Zdjęcia ślubne, które dla Was wykonuję to dla mnie magia chwil...

Styl w jakim fotografuję to reportaż ślubny - naturalny, prawdziwy i bez reżyserii. Jeśli szukacie profesjonalisty, który wykona dla Was zdjęcia ukazujące piękno łączącego Was uczucia to zapraszam dalej do mojego magicznego świata fotografii. Oferta, którą chcę zaprezentować została przygotowana specjalnie dla Was...

Aparat jest moim przyjacielem, jest ze mną każdego dnia i pozwala mi dokumentować  to, co mnie otacza: piękne widoki, wspaniałe chwile, ciekawych ludzi, warte uwagi zdarzenia. Fotografowanie codzienności to trening dla mojej spostrzegawczości i umiejętności kreowania kadru. Dzięki temu potrafię wychwycić najpiękniejsze momenty w dniu Waszego ślubu, a także podczas sesji plenerowej. Najcudowniejsze fotografie to te, na których goszczą Wasze szczere uśmiechy, radość i miłość.

Oferta fotografii ślubnej

Oferta fotografii ślubnej jest zawsze indywidualnie dopasowana do Waszych oczekiwań. Zazwyczaj reportaż rozpoczynam od fotografowania przygotowań, kiedy to dokładacie wszelkich starań, aby w tym ważnym dniu wyglądać olśniewająco i móc zaskoczyć swoją Drugą Połowę. 

Dokumentowanie dnia ślubu najczęściej finalizuję około północy, po sfotografowaniu wszystkich najważniejszych elementów wesela tj. : pierwszego tańca, przemowy, zabawy, krojenia tortu oraz tradycyjnych oczepin.

Zarówno w trakcie przygotowań, samej ceremonii ślubnej jak i wesela dokumentuje  przebieg zdarzeń zwracając szczególną uwagę na emocje: Wasze i Waszych gości. Ważne są dla mnie detale, które zawsze staram się uchwycić - dzięki temu fotografie są wyjątkowe i niejednokrotnie zaskakują Państwa Młodych.

Sesję plenerową  (w dniu ślubu) oraz reportaż ślubny wykonuję w cenie 3 000 zł - jest to pakiet podstawowy.

Sesja zdjęciowa z rodzicami, rodzeństwem, druhnami, świadkami i Waszymi gośćmi to niewątpliwie wspaniała pamiątka. Najczęściej sesja ta wykonywana jest na sali weselnej lub w plenerze (jeśli warunki na to pozwalają) i trwa do 30 min., tak aby nie zaburzać zabawy weselnej.

Każdy ślub i każde wesele są inne, dlatego specjalnie z myślą o Was nie limituje ilości wykonanych fotografii. Para Młoda otrzymuje nawet około 500 zdjęć w formie reportażu ślubnego wraz z sesją plenerową organizowaną w dniu ślubu. Wykonane zdjęcia poddane są selekcji oraz obróbce graficznej. Spośród przygotowanych fotografii wybierane jest zazwyczaj 60-80 ujęć, które trafia do specjalnie zaprojektowanej dla Was fotoksięgi. To wystarczająca ilość, aby w pełni opowiedzieć Waszą ślubną historię. Fotoksięga ma 30 stron w formacie 30x20cm  i jest uzupełnieniem całości reportażu. Wy decydujecie o wyborze okładki spośród dostępnych wzorów.

Pozostałe zdjęcia dostarczane są w formie galerii internetowej oraz na 4 personalizowanych płytach dvd - dla Was i Waszych rodziców. Dodatkowo przygotowuję prezentację multimedialną ze zdjęć wykorzystanych miedzy innymi do fotoksięgi. Wszystkie zdjęcia oddawane są w pełnej rozdzielczości - tj. przygotowane do wydruków (bez logotypów). Całość materiału po obróbce przechowywana jest na dysku twardym.

O bezpieczeństwo zapisu Waszych zdjęć dbają macierze dyskowe oraz kopie bezpieczeństwa, które są wykonywane już w trakcie trwania ślubu i wesela. Wykonane fotografie zapisywane są równolegle na dwóch kartach pamięci w formie negatywu cyfrowego - zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo i ogranicza możliwość utraty jakichkolwiek zdjęć.

Fotografuję z wykorzystaniem dwóch aparatów wraz z zestawem jasnych obiektywów, co pozwala na pracę w miejscach, gdzie ilość światła jest znacznie ograniczona. Dodatkowo zawsze posiadam zapasowy aparat jako backup. Do uzyskania efektu tzw. "sceny", stosuję od 4 do 8 lamp błyskowych, które potęgują wrażenie trójwymiarowości oraz dynamiki, szczególnie podczas tańca i zabaw weselnych.

Podczas sesji i reportażu staram się nie ingerować w przebieg wydarzeń. Nic nie wyglada tak dobrze na fotografii, jak naturalne kadry, Wasze pełne miłości uśmiechy i pozy. Z mojej strony możecie liczyć na swobodną atmosferę współpracy i masę pozytywnej energii.

Poznajmy się! Idealnym pomysłem na rozpoczęcie naszej współpracy jest wykonanie sesji narzeczeńskiej.  Wyjdziemy na wspólny spacer, napijemy się dobrej kawy i porozmawiamy o wszystkim co jest dla Was istotne. A ja? Chętnie podzielę się z Wami moim kilkuletnim doświadczeniem w fotografii ślubnej i doradzę w razie potrzeby. Sesja narzeczeńska to również możliwość, aby przygotować wspaniałą pamiątkę w postaci foto księgi dla rodziców, którą otrzymają jako oryginalny prezent od Pary Młodej.

Plener ślubny w dniu ceremonii trwa około 30 minut - czas ten w zupełności wystarczy, aby wykonać portrety ślubne Pary Młodej wraz z gośćmi.  Z kolei plener ślubny w innym dniu, pozwala na wybór dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju lub za granicą i stwarza niesamowite możliwości . Efektem takiego pleneru jest około 100 fotografii, które obejmują zarówno portrety małżonków, jak rownież dynamiczne sceny. Plener to przede wszystkim ukazanie uczucia, jakie Was łączy i spontaniczność chwili. 

Jeśli moja opowieść o świecie fotografii ślubnej spodobała się Wam i podjęliście decyzje o chęci współpracy to zapraszam do kontaktu - mailowo lub telefonicznie.

Przede wszystkim sprawdzę czy w wybranym przez Was terminie jestem dostępny.  Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 30% wybranej oferty. Pozostałe rozliczenie następuje najpóźniej w dniu ślubu. Czas oczekiwania na gotowy materiał to około 60 dni. Po około miesiącu otrzymacie slideshow z fotografiami wybranymi do foto księgi. Zaprojektowanie foto księgi i jej wydruk będą zwieńczeniem efektów naszej współpracy. Przed drukiem projekt foto księgi zawsze czeka na akceptację z Waszej strony. 

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas. Myślę, że szczegółowy opis, który dla Was przygotowałem pomógł Wam w podjęciu decyzji o wyborze fotografa ślubnego. Po więcej informacji dotyczących mojej pracy zawodowej zapraszam do działu "O mnie". W razie pytań zawsze chętnie pomogę, a jeśli zdarzy się, że nie będę mógł zaoferować wolnego terminu to polecę zaufanych kolegów po fachu. Nie czekajcie zatem, terminy szybko znikają, a ja pomimo szczerych chęci nie jestem w stanie pojawić się na każdym weselu, na które jestem przez Was zapraszany.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3 500 zł
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Z każdą Parą Młodą po krótkiej rozmowie telefonicznej / skype w celu ustalenia szczegółów pakietu podpisywana jest umowa. Wymagana jest wpłata zadatku, która stanowi 30% przewidzianego wynagrodzenia.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Bachulski.pl Michał Bachulski i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Bachulski.pl Michał Bachulski

4.8
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
togoreks
Autor: Tadeusz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm, oraz znakomite podejście do Ludzi. Jeśli jeszcze raz brali byśmy ślub, to napewno Michał robił by na nim zdjęcia.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą