• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Wodzireje i animatorzy z Dolnośląskiego Bractwa Freak Frak w nietypowy sposób poprowadzą Waszą weselną uroczystość. 

Animacje taneczne, budowanie relacji między rodzinami przez kreatywne zabawy na odpowiednim poziomie oraz niestandardowy multimedialny sprzęt sprawi, że Wasi goście i rodzina będą z sentymentem rozpamiętywać wspólne spotkanie. 

Zajmujemy się oprawą artystyczną imprez: muzyka, scenariusz na podstawie Waszych oczekiwań i naszych doświadczeń, rekwizyty i przebrania, oświetlenie, projektory i ekrany.

Działamy w całej Polsce.

Jeśli masz nietypowy pomysł - wesele w lesie, polonez w ogrodzie, pokaz multimedialny waszych zdjęć nad jeziorem lub jeśli po prostu chcesz zatroszczyć się o niezapomniane wrażenia dla siebie i zaproszonych gości skontaktuj się z nami.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

5.0 34 opinii
Autor: pati.wroc
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasze wesele prowadził Wojtek. Niesamowity wulkan energii! Goście bawili się rewelacyjnie a dla nas to była najlepsza impreza w życiu! Wojtek już od pierwszego spotkania nam przypadł do gustu. Miły, pełny propozycji i pomysłów ale też brał pod uwagę to co mówiliśmy. Na weselu pięknie przemawiał a na parkiecie szalał! Przebierał się, goście też dostawali atrybuty. Wszyscy go długo chwalili. Polecam serdecznie!

Zgłoś nadużycie
Autor: magdalena.j.drozdz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo, Bardzo polecam- goście byli zachwyceni, my również!

Zgłoś nadużycie
Autor: martyna18111
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy przyjemność gościć w roli wodzireja na naszym weselu Wojtka Senusa.

Jak pisali poprzednicy Wojtek to bestia parkietu, wulkan energii, cały czas był w ruchu (nie mamy pojęcia czy miał czas by cokolwiek zjeść). Z ciekawości sprawdziliśmy opinię, która dała 1 gwiazdkę i chcielibyśmy z naszego doświadczenia wszystko zdementować. Wojtek jest w czasie przygotowań był zawsze dyspozycyjny, od samego początku wszystko było jasne i klarowne. Nie było jakichkolwiek problemów z kontaktem czy modyfikacją planów. Na pewno organizując wesele każdy liczy się z "optymalizacją" kosztów. W przypadku Freak Fraków każda wydana na nich złotówka jest tego warta. Każdy z gości gratulował nam wyboru Wojtka na wodzireja.

Na spotkaniu organizacyjnym Wojtek wysłuchał naszych pomysłów, planów i marzeń, po czym pomógł nam je zrealizować.

Serdecznie polecamy Wojtka, który stepuje, śpiewa, tańczy, gra, integruje i bawi, a przy tym jest niesamowicie sympatycznym i ciepłym człowiekiem.

;)

Martyna i Krzysiek (15.09.2018)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wstępna, trwająca tydzień, rezerwacja jest dokonywana w momencie spotkania i prezentacji usługi. Pełna rezerwacja jest dokonywana w momencie podpisania umowy i przekazania zaliczki w wys. 30% całości. Reszta płatności w dzień po weselu.
Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?
Po wydarzeniu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
Cena jest zależna od Państwa potrzeb. Podstawowy pakiet zaczyna się od ok. 3,5 tys złotych
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Współpraca z nami to proces. Proces poznawania siebie nawzajem i dopasowywania. Przed weselem spędzimy z Wami nieco czasu abyśmy mogli zgłębić Wasze marzenia, wyobrażenia potrzeby i gusta, ale też zaznajomić się ze sobą nawzajem,. Będziemy starali się do nich dopasować ale jednocześnie korzystając z naszego doświadczenia nie pozwolimy Wam wejść na minę i doradzimy w kwestiach, co do których nie jesteście pewni. Przed weselem ustalimy wspólnie jak będzie ono wyglądało dzięki czemu będziecie czuć się pewniej i bezpieczniej (również dlatego, że cały ciężar jego prowadzenia bierzemy na siebie). Dodatkowym plusem jest to, że wesela nie będzie prowadziła obca Wam osoba tylko człowiek, którego znacie i któremu ufacie :).
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat

Adres

Miasto: