19
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
Wesele z Freak Frakami
1 od 20

Czy lubisz tego usługodawce? Podziel sie tym!

podobni usługodawcy

Opis

Wodzireje i animatorzy z Dolnośląskiego Bractwa Freak Frak w nietypowy sposób poprowadzą Waszą weselną uroczystość. 

Animacje taneczne, budowanie relacji między rodzinami przez kreatywne zabawy na odpowiednim poziomie oraz niestandardowy multimedialny sprzęt sprawi, że Wasi goście i rodzina będą z sentymentem rozpamiętywać wspólne spotkanie. 

Zajmujemy się oprawą artystyczną imprez: muzyka, scenariusz na podstawie Waszych oczekiwań i naszych doświadczeń, rekwizyty i przebrania, oświetlenie, projektory i ekrany.

Działamy w całej Polsce.

Jeśli masz nietypowy pomysł - wesele w lesie, polonez w ogrodzie, pokaz multimedialny waszych zdjęć nad jeziorem lub jeśli po prostu chcesz zatroszczyć się o niezapomniane wrażenia dla siebie i zaproszonych gości skontaktuj się z nami.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Wstępna, trwająca tydzień, rezerwacja jest dokonywana w momencie spotkania i prezentacji usługi. Pełna rezerwacja jest dokonywana w momencie podpisania umowy i przekazania zaliczki w wys. 30% całości. Reszta płatności w dzień po weselu.
 • Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?

  Po wydarzeniu
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  Cena jest zależna od Państwa potrzeb. Podstawowy pakiet zaczyna się od ok. 3,5 tys złotych
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Współpraca z nami to proces. Proces poznawania siebie nawzajem i dopasowywania. Przed weselem spędzimy z Wami nieco czasu abyśmy mogli zgłębić Wasze marzenia, wyobrażenia potrzeby i gusta, ale też zaznajomić się ze sobą nawzajem,. Będziemy starali się do nich dopasować ale jednocześnie korzystając z naszego doświadczenia nie pozwolimy Wam wejść na minę i doradzimy w kwestiach, co do których nie jesteście pewni. Przed weselem ustalimy wspólnie jak będzie ono wyglądało dzięki czemu będziecie czuć się pewniej i bezpieczniej (również dlatego, że cały ciężar jego prowadzenia bierzemy na siebie). Dodatkowym plusem jest to, że wesela nie będzie prowadziła obca Wam osoba tylko człowiek, którego znacie i któremu ufacie :).
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Opinia/i (29)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0
29 opinii
Przez aquario84s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy przyjemność współpracować z Wojtkiem i naszym doświadczeniem możemy się z Wami podzielić.

Wojtka wyszukał mój brat na rocznicowe przyjecie rodziców. I tak, na zaledwie trzy godziny przyszedł młody pan we fraku i z klasa i humorem poskładał w jedną całość rozlatującą się w rękach imprezę. Pomimo że towarzystwo od razu samoistnie się rozpierzchło/podzieliło (wszak byli goście znani i nieznani/od lat nie widziani, każdy wiec nadrabiał towarzyskie zaległości, gonił rozbiegane dzieci, poznawał nowych członków rodziny - wiecie jak jest) Wojtek zebrał wszystkich nas wszystkich razem i od
razu widać było że ma nie tylko doświadczenie i pomysł, ale i klasę, styl i wyczucie. nadto świetne poczucie humoru i niebywałą umiejętność odpowiadania na potrzeby zebranych osób.
tak go poznałam i kiedy podjęliśmy z narzeczonym decyzje o weselu wiedziałam, że jeśli oddamy prowadzenie przyjęcia w jego ręce nie będę musiała się o nic martwić.
ani o dobór zabaw, ani ich styl, o charakter muzyki, ani czasowe rozplanowanie wszystkiego, ani o przygotowania. mieszkamy za granicą i nie mieliśmy szansy na spotkania - potrzebowaliśmy wiec kogoś, komu możemy po prostu zaufać i spać spokojnie.
I nie zawiedliśmy się. Wojtek to kompetentny  wodzirej, zna się na fachu, ma niestandardowe ale przemyślane pomysły, wysłucha, doradzi, a jak trzeba to  i wesprze ciepłym słowem.
jak go krótko scharakteryzować?
Wojtek to styl, klasa, pełen profesjonalizm, takt i wyczucie, wczucie się w potrzeby osób, z którymi współpracuje (klient - ze względu na osobisty charakter współpracy to słowo choć odpowiednie, to jednak razi nieobecnym w tej relacji chłodem ;)
człowiek bardzo komunikatywny, pełen entuzjazmu, chodząca orkiestra. w czasie pracy żywi się chyba wyłącznie satysfakcją, że wszystko dobrze się układa, bo nie usiadł nawet na 5 minut.
polecamy każdemu z czystym sumieniem!

Ewa i Grzegorz

Zgłoś nadużycie
Przez chojnacka3s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zastanawialiśmy się jak w kilku słowach opisać to co zrobił podczas naszego wesela Wodzirej Wojtek i wniosek jest taki, że jest to niezwykle trudne :)

Ten człowiek to istny wulkan energii (nad ranem, kiedy goście już opuścili salę Wojtek wziął gitarę i zagrał specjalnie dla Pana Młodego i jego przyjaciela ich ulubioną piosenkę - będziemy to zawsze wspominać z ogromnym rozrzewnieniem ;) )
Cała impreza poprowadzona była, jak zauważają wszyscy, z ogromną kulturą, z wyczuciem, a zarazem poczuciem humoru i NIEKOŃCZĄCĄ się energią!!
Ogromnie dziękujemy za serce włożone w to co zrobił i serdecznie polecamy innym Parom, które zastanawiają się  właśnie nad wyborem osoby, która będzie prowadzić prawdopodobnie najważniejszą imprezę w ich życiu!

Zgłoś nadużycie
Przez danmarszs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na naszym weselu wodzirejem był Wojtek. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalista w każdym calu, pełen niesamowitej i pozytywnej energii a do tego "człowiek guma" :-) I choć minęło już trochę czasu od naszego wesela nie ma osoby wśród gości, która by Go nie wspominała do tej pory! Wojtek na naszych spotkaniach organizacyjnych sprawił, że w tym całym zamieszaniu i nerwach, byliśmy spokojni i wiedzieliśmy, że nasi goście będą się świetnie bawić! Nic na siłę, wszystko ze smakiem, na wesoło i dostosowane do sytuacji.
Było tak jak sobie wymarzyliśmy!
Jesteśmy pewni, że dzięki Wojtkowi nasze wesele na zawsze zostanie w pamięci gości!
Dziękujemy i z czystym sercem POLECAMY!!!!!

Zgłoś nadużycie
Przez marianka_07s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo dziękujemy wodzirejowi Wojtkowi, który wraz ze swoim asystentem rozkręcili wesele do tego stopnia, że prawie nie zeszedł nam alkohol :D.
Mnóstwo pozytywnej energii, zabaw i tańców z dużą dawka humoru (ale jednocześnie świetnym wyczuciem smaku). Do tego chłopaki są pełni energii i zawsze uśmiechnięci. Polecamy gorąco każdej parze planującej ślub powierzenie swej zabawy weselnej Wojtkowi :) Marianka i Jarek

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na naszym weselu o dobrą zabawę dbał Wojtek Senus. Już od pierwszego spotkania zrobił na nas ogromne wrażenie. Swoją pozytywną energią, szczerością, otwartością oraz pasją do swojej pracy zaraża wszystkich wokół.
W czasie wesela zadbał o każdego gościa, nawet o tych najbardziej wymagających - około 10-cioro małych szkrabów poniżej 2 roku życia :). Bańki mydlane na trawie zrobiły furorę! :) Dzięki Wojtkowi, każdy czuł się swobodnie, nie był zmuszany do żadnych zabaw i tańców jeśli akurat nie miał na to ochoty. Wspólne taneczne, spontaniczne (!) zabawy zwłaszcza taniec pod koniec wesela, wyciskający wszystkie pozostałości energii w stylu Bollywoodzkim , robiły takie wrażenie, że goście myśleli, że był to pokaz nauczony wcześniej ;) Wojtek zadbał również, aby Nasze marzenie - pokaz sztucznych ogni, wypadł idealnie!
Bardzo dziękujemy Wojtkowi za jego uśmiech, zaangażowanie, elastyczność i wszelką pomoc. Między innymi dzięki Tobie ten dzień był taki wyjątkowy!
P.S.Na 10 rocznicę ślubu planujemy powtórkę z wesela. Wojtek będzie tam obowiązkowo ;)
Szczęśliwi małżonkowie, Ania i Przemek

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak w Dolnośląskie:

Wrocław