19
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
1 od 20
Wesele z Freak Frakami
1 od 20

Czy lubisz tego usługodawce? Podziel sie tym!

podobni usługodawcy

Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak

Opis

Wodzireje i animatorzy z Dolnośląskiego Bractwa Freak Frak w nietypowy sposób poprowadzą Waszą weselną uroczystość. 

Animacje taneczne, budowanie relacji między rodzinami przez kreatywne zabawy na odpowiednim poziomie oraz niestandardowy multimedialny sprzęt sprawi, że Wasi goście i rodzina będą z sentymentem rozpamiętywać wspólne spotkanie. 

Zajmujemy się oprawą artystyczną imprez: muzyka, scenariusz na podstawie Waszych oczekiwań i naszych doświadczeń, rekwizyty i przebrania, oświetlenie, projektory i ekrany.

Działamy w całej Polsce.

Jeśli masz nietypowy pomysł - wesele w lesie, polonez w ogrodzie, pokaz multimedialny waszych zdjęć nad jeziorem lub jeśli po prostu chcesz zatroszczyć się o niezapomniane wrażenia dla siebie i zaproszonych gości skontaktuj się z nami.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Wstępna, trwająca tydzień, rezerwacja jest dokonywana w momencie spotkania i prezentacji usługi. Pełna rezerwacja jest dokonywana w momencie podpisania umowy i przekazania zaliczki w wys. 30% całości. Reszta płatności w dzień po weselu.
 • Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?

  Po wydarzeniu
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  Cena jest zależna od Państwa potrzeb. Podstawowy pakiet zaczyna się od ok. 3,5 tys złotych
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Współpraca z nami to proces. Proces poznawania siebie nawzajem i dopasowywania. Przed weselem spędzimy z Wami nieco czasu abyśmy mogli zgłębić Wasze marzenia, wyobrażenia potrzeby i gusta, ale też zaznajomić się ze sobą nawzajem,. Będziemy starali się do nich dopasować ale jednocześnie korzystając z naszego doświadczenia nie pozwolimy Wam wejść na minę i doradzimy w kwestiach, co do których nie jesteście pewni. Przed weselem ustalimy wspólnie jak będzie ono wyglądało dzięki czemu będziecie czuć się pewniej i bezpieczniej (również dlatego, że cały ciężar jego prowadzenia bierzemy na siebie). Dodatkowym plusem jest to, że wesela nie będzie prowadziła obca Wam osoba tylko człowiek, którego znacie i któremu ufacie :).
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Opinia/i (26)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0
26 opinii
Przez marianka_07s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo dziękujemy wodzirejowi Wojtkowi, który wraz ze swoim asystentem rozkręcili wesele do tego stopnia, że prawie nie zeszedł nam alkohol :D.
Mnóstwo pozytywnej energii, zabaw i tańców z dużą dawka humoru (ale jednocześnie świetnym wyczuciem smaku). Do tego chłopaki są pełni energii i zawsze uśmiechnięci. Polecamy gorąco każdej parze planującej ślub powierzenie swej zabawy weselnej Wojtkowi :) Marianka i Jarek

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na naszym weselu o dobrą zabawę dbał Wojtek Senus. Już od pierwszego spotkania zrobił na nas ogromne wrażenie. Swoją pozytywną energią, szczerością, otwartością oraz pasją do swojej pracy zaraża wszystkich wokół.
W czasie wesela zadbał o każdego gościa, nawet o tych najbardziej wymagających - około 10-cioro małych szkrabów poniżej 2 roku życia :). Bańki mydlane na trawie zrobiły furorę! :) Dzięki Wojtkowi, każdy czuł się swobodnie, nie był zmuszany do żadnych zabaw i tańców jeśli akurat nie miał na to ochoty. Wspólne taneczne, spontaniczne (!) zabawy zwłaszcza taniec pod koniec wesela, wyciskający wszystkie pozostałości energii w stylu Bollywoodzkim , robiły takie wrażenie, że goście myśleli, że był to pokaz nauczony wcześniej ;) Wojtek zadbał również, aby Nasze marzenie - pokaz sztucznych ogni, wypadł idealnie!
Bardzo dziękujemy Wojtkowi za jego uśmiech, zaangażowanie, elastyczność i wszelką pomoc. Między innymi dzięki Tobie ten dzień był taki wyjątkowy!
P.S.Na 10 rocznicę ślubu planujemy powtórkę z wesela. Wojtek będzie tam obowiązkowo ;)
Szczęśliwi małżonkowie, Ania i Przemek

Zgłoś nadużycie
Przez emiliajzychs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować firmie Wodzireje Freak Frak za fantastyczne poprowadzenie naszego wesela.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Wojtkiem Senusem, któremu powierzyliśmy naszych Gości w tym najważniejszym dla nas dniu. Nie wiem od czego zacząć, aby opisać jak wspaniale Wojtek sprawił się w tym zadaniu. 

Mimo, że nie dane było nam się spotkać osobiście, a wszystko było załatwiane drogą mailową oraz poprzez rozmowy za pomocą Skype - to wszystko było dopracowane i dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy, a nawet lepsze! 
Wojtek to osoba energiczna, pomysłowa oraz bardzo zaangażowana w to co robi. Na weselu czuć było, że przeżywa ten dzień niemal tak jakby był członkiem naszej rodziny. Bardzo interesował się nami oraz naszymi Gośćmi. Chętnie rozmawiał i porywał ludzi do tańca. Wszędzie było go pełno, organizował zabawy na najwyższym poziomie i ze smakiem. Ponadto Wojtek doskonale współpracował z DJem Karolem - równie uśmiechniętym i sympatycznym.

Nie uszło mojej uwagi, że zostało puszczone wiele utworów z naszej listy 'must have' oraz, że nie zostały puszczone piosenki z 'zakazanej' listy, za co bardzo dziękujemy :) Dekoracja sali światłem wykonana została wedle naszych ustaleń - wszystko wyglądało bardzo urzekająco. 
Oczepiny, zorganizowane z klasą, brak żenujących zabaw, wszystko tak jak było ustalone. Wiele osób mówiło, że jeszcze nigdy podobnych oczepin nie widziało :) Jeszcze więcej osób chwaliło Wodzireja Wojtka, pytając 'skąd żeśmy go wytrzasnęli' :) Bardzo chętnie będziemy wszystkim polecać Bractwo Wodzirejów Freak Frak, ponieważ dzięki Wojtkowi nasze wesele było na prawdę wyjątkowe, a Goście bawili się wspaniale, za co jesteśmy wdzięczni.  

Dziękujemy Ci Wojtku za wspaniałą atmosferę i zabawę na naszym weselu oraz za szczere w nie zaangażowanie!

Zgłoś nadużycie
Przez olass
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy Wodzirejów Freak Frak, a w szczególności Wojtka Senusa, który prowadził nasze wesele. I to jak! To, na czym nam zależało, to dobra muzyka, tańce angażujące wszystkich gości, klasa oraz brak żenujących zabaw. Wojtek spisał się koncertowo. Klasa, poczucie humoru, dobra komunikacja i zaangażowanie to jego znaki szczególne. Już po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy, że o tą część imprezy nie musimy się martwić. Zaufaliśmy mu w  stu procentach i nie zawiedliśmy się. Było fenomenalnie!  Alternatywny pierwszy taniec (polonez na trawie), który porwał  wszystkich gości. Energetyczne tańce grupowe świetnie zintegrowały nasze rodziny i przyjaciół. Nietypowe oczepiny, na które pomysł się zrodził bardzo spontanicznie, w kawiarni. Wszystko to stworzyło niesamowitą atmosferę. Do tej pory goście nam mówią, że to było najlepsze wesele na jakim byli. Z ręką na sercu polecamy, Wojtek to gwarncja świetnej imprezy,  takiej o jakiej marzycie!

Zgłoś nadużycie
Przez alicja.buldyss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowaliśmy się na usługi Wodzirejów Freak Frak z polecenia znajomych, którzy bawili się na weselu prowadzonym przez jednego z Wodzirejów. Nie szukaliśmy zespołu "tradycyjnego", chcieliśmy skorzystać z alternatywnej formy  i to był strzał w dziesiątkę! Już podczas pierwszego spotkania z Wodzirejem Wojtkiem Senusem upewniliśmy się, że to trafny wybór. Wielka klasa, profesjonalizm, przy tym niezwykłe poczucie humoru. Zarówno my, jak i goście weselni (bez względu na wiek) byli szczerze zachwyceni, nie spodziewaliśmy aż tak pozytywnego odbioru i takiej energii :) wszystkie animacje w bardzo dobrym guście, pomysły na zabawy - oryginalne, muzyka i tańce - porywające, prowadzenie całej imprezy - ze smakiem, uśmiechem i w atmosferze wielkiej serdeczności. Dziękujemy Wam za przepiękne wspólne chwile, jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za wspaniałą oprawę naszego wesela, jesteście najlepsi! :) Pozdrawiamy Was gorąco, mam nadzieję, że znajdziemy się jeszcze kiedyś na jednym parkiecie ;) A&P.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak w Dolnośląskie:

Wrocław