Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak

Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak

  • Cena od: 35 zł

Wow! Fajnie, że tu jesteś! Serio. Miło, że chcesz poświęcić nam trochę uwagi.
Żeby nie nadużywać Twojej cierpliwości wiedz, że wg nas wszystkie materiały, które tu znajdziesz są bezużyteczne bez kontaktu face2face :D. Dlatego i tak będziemy chcieli się z Tobą spotkać.
Jeśli to co tutaj znajdziesz Cię nie usatysfakcjonuje to zapraszamy na FB lub stronę internetową, a jeśli jeszcze Cię nie znudziliśmy to poniżej kilka faktów o nas ;).

Od 2014 roku zwariowani wodzireje we frakach z naszej ekipy robią wszystko żeby wesela współpracujących z nami Par Młodych pozostały niezatartym i najpiękniejszym wspomnieniem w ich życiu. Aby to osiągnąć stosujemy cały arsenał umiejętności konferansjerskich, aktorskich, tanecznych i animacyjnych. Podajemy gościom rewelacyjną muzykę taneczną oraz tworzymy nastrój oświetleniem, zabawami ze smakiem i niekonwencjonalnymi gadżetami. Zawsze z zaraźliwym uśmiechem i energią.
Kluczem do sukcesu są nasze cotygodniowe wewnętrzne szkolenia, na których szlifujemy umiejętności i dzielimy się wiedzą.

Prowadziliśmy już różne szalone imprezy - pod gołym niebem, z uczestnikami z całego (serio) świata, olimpiady zimowe w lecie, przebrani za rycerzy Jedi lub mafiozów, dla kilku tysięcy osób jak i dla małej grupy kilku uczestników, dla aktorów i informatyków, wielbicieli muzyki klasycznej i bywalców festiwalu Tomorrowland, krótkie i tak intensywne, że na ścianach zraszała się para wodna i takie, które rozpalały się długo i długo nie gasły. Lekko licząc bawiliśmy już 300 tysięcy osób i chcemy zwiększyć ten poziom do pół miliona :D - tyle uśmiechniętych twarzy... Warto!

Wciąż tu jesteś? W takim wypadku musimy się spotkać :D. Daj znać kiedy i gdzie planujesz wesele a my zarezerwujemy dla Ciebie termin i zaprosimy na spotkanie z wodzirejem, który będzie mógł wesprzeć Cię w tym dniu. Przy kawie będzie okazja do tego żebyśmy mogli poznać Wasze oczekiwania, pomysły, obawy. Z resztą... po co zdradzać wszystkie szczegóły? Kilka kart w rękawie sobie zostawimy ;). To co? Do zobaczenia?

Z szerokim uśmiechem
Wodzireje Freak Frak

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
35 zł
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wstępna, trwająca tydzień, rezerwacja jest dokonywana w momencie spotkania i prezentacji usługi. Pełna rezerwacja jest dokonywana w momencie podpisania umowy i przekazania zaliczki w wys. 30% całości. Reszta płatności w dzień po weselu.
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak

5.0
37 opinii
37 opinii
Profesjonalizm
(36)
(1)
Jakość/cena
(35)
(1)
(1)
Polecasz to?
(36)
(1)
jarzynski.tomasz
Autor: Tomasz Jarzyński
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasze wesele prowadził Tomek Kuboth. Zastanawialiśmy się pomiedzy zespołem,a DJem. Podczas pierwszej rozmowy z Tomkiem urzekł nas swoim profesjonalizmem. Pierwsze spotkanie trwało około 2h. Tomek umówił z nami nasze oczekiwania i pronował wiele rzeczy, które mogłyby pojawić się na naszym weselu. Wiele jego propozycji było dla nas bardzo przydatnych. Zwacał nam uwagę na rzeczy o których wcześniej nie myślieliśmy. Kontakt z Tomkiem był bardzo natualnt i bez problemu dogadywaliśmy się. Nie czuliśmy żadnej krępacji czy stresu. Dzwoniliśmy do Tomka kilka razy, aby się poradzić w różńych kwestiach związanych z weselem. Zawsze znajdował dla nas czas. Kilka dni przed weselem spotkaliśmy się i ustaliśmy plan wesela krok po kroku, godzina po godzinie. Samo wesele było świetnie poprowadzone przez Tomka i jego pomocnika Krzysztofa Pieszko.Tomek doskonale wiedział co robić i prowadził wesele tak jak to było wcześniej ustalone. Nie podchodził do nas aby ustalać szczegół i dopytywać co robić. Wiedział co i kiedy ma robić. Co najwyżej to my podchodziliśmy do niego, aby doradzić się co mamy robić jak wychodziły sytuacje awaryjnie Rodzice Panny Młodej, zaowodowi muzycy, byli zachwyceni. Zawsze nam pomagał. Tomek jest bardzo elastyczny.Dodatkiem do wodzireja i DJ był saksofonista grający na żywo podczas naszego wesela. Tomek zgodził się na to i świetnie dogadał się z saksofonistą. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z czystem sercem możemy go polecić jako wodziereja i DJa na ślubie!

Zgłoś nadużycie
jul0nowa
Autor: Julia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecamy wodzirejów Tomka Kubotha i Karola Kusia. Tomek jest człowiekiem, który z jednej strony potrafił wyciągnąć wiele osób na parkiet dzięki dobrze dobranej, zróżnicowanej muzyce (brał pod uwagę nasze wskazówki) oraz oryginalnym zabawom, a z drugiej strony kulturalny sposób wypowiadania się nadał imprezie elegancki charakter. Jako wodzirej wywiązał się z naszych szczegółowych ustaleń, omówionych na spotkaniu przed ślubem, a nawet pomógł w realizacji naszych indywidualnych pomysłów na oczepiny.

Zgłoś nadużycie
annachryplewicz1234
Autor: ANNA
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniali Wodzireje, nasze wesele prowadził Tomasz Kuboth, człowiek z pasją i wielkimi umiejętnościami wodzirejskimi! Obsługa na najwyższym poziomie. Muzyka i zabawy dostosowane do naszych gości ich wielu i preferencji. Polecam z całego serca tych wspaniałych ludzi

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą