1/20
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
1 od 20 Zdjęcia
Wesele z Freak Frakami
1 od 20 Zdjęcia

Czy lubisz tego usługodawce? Podziel sie tym!

podobni usługodawcy

Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak

Opis

Wodzireje i animatorzy z Dolnośląskiego Bractwa Freak Frak w nietypowy sposób poprowadzą Waszą weselną uroczystość. 

Animacje taneczne, budowanie relacji między rodzinami przez kreatywne zabawy na odpowiednim poziomie oraz niestandardowy multimedialny sprzęt sprawi, że Wasi goście i rodzina będą z sentymentem rozpamiętywać wspólne spotkanie. 

Zajmujemy się oprawą artystyczną imprez: muzyka, scenariusz na podstawie Waszych oczekiwań i naszych doświadczeń, rekwizyty i przebrania, oświetlenie, projektory i ekrany.

Działamy w całej Polsce.

Jeśli masz nietypowy pomysł - wesele w lesie, polonez w ogrodzie, pokaz multimedialny waszych zdjęć nad jeziorem lub jeśli po prostu chcesz zatroszczyć się o niezapomniane wrażenia dla siebie i zaproszonych gości skontaktuj się z nami.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Wstępna, trwająca tydzień, rezerwacja jest dokonywana w momencie spotkania i prezentacji usługi. Pełna rezerwacja jest dokonywana w momencie podpisania umowy i przekazania zaliczki w wys. 30% całości. Reszta płatności w dzień po weselu.
 • Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?

  Po wydarzeniu
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  Cena jest zależna od Państwa potrzeb. Podstawowy pakiet zaczyna się od ok. 3,5 tys złotych
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Współpraca z nami to proces. Proces poznawania siebie nawzajem i dopasowywania. Przed weselem spędzimy z Wami nieco czasu aby Was poznać. Poznać Wasze marzenia, wyobrażenia potrzeby i gusta. Będziemy starali się do nich dopasować ale jednocześnie korzystając z naszego doświadczenia nie pozwolimy Wam wejść na minę i doradzimy w kwestiach, co do których nie jesteście pewni. Przed weselem ustalimy wspólnie jak będzie ono wyglądało dzięki czemu będziecie czuć się pewniej i bezpieczniej (również dlatego, że cały ciężar jego prowadzenia bierzemy na siebie). Dodatkowo czas spędzony na ustaleniach pozwoli nam się poznać dzieki czemu Waszego wesela nie będzie prowadziła obca Wam osoba :D.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Opinia/i (24)

5.0
24 opinii
Przez emiliajzychs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować firmie Wodzireje Freak Frak za fantastyczne poprowadzenie naszego wesela.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Wojtkiem Senusem, któremu powierzyliśmy naszych Gości w tym najważniejszym dla nas dniu. Nie wiem od czego zacząć, aby opisać jak wspaniale Wojtek sprawił się w tym zadaniu. 

Mimo, że nie dane było nam się spotkać osobiście, a wszystko było załatwiane drogą mailową oraz poprzez rozmowy za pomocą Skype - to wszystko było dopracowane i dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy, a nawet lepsze! 
Wojtek to osoba energiczna, pomysłowa oraz bardzo zaangażowana w to co robi. Na weselu czuć było, że przeżywa ten dzień niemal tak jakby był członkiem naszej rodziny. Bardzo interesował się nami oraz naszymi Gośćmi. Chętnie rozmawiał i porywał ludzi do tańca. Wszędzie było go pełno, organizował zabawy na najwyższym poziomie i ze smakiem. Ponadto Wojtek doskonale współpracował z DJem Karolem - równie uśmiechniętym i sympatycznym.

Nie uszło mojej uwagi, że zostało puszczone wiele utworów z naszej listy 'must have' oraz, że nie zostały puszczone piosenki z 'zakazanej' listy, za co bardzo dziękujemy :) Dekoracja sali światłem wykonana została wedle naszych ustaleń - wszystko wyglądało bardzo urzekająco. 
Oczepiny, zorganizowane z klasą, brak żenujących zabaw, wszystko tak jak było ustalone. Wiele osób mówiło, że jeszcze nigdy podobnych oczepin nie widziało :) Jeszcze więcej osób chwaliło Wodzireja Wojtka, pytając 'skąd żeśmy go wytrzasnęli' :) Bardzo chętnie będziemy wszystkim polecać Bractwo Wodzirejów Freak Frak, ponieważ dzięki Wojtkowi nasze wesele było na prawdę wyjątkowe, a Goście bawili się wspaniale, za co jesteśmy wdzięczni.  

Dziękujemy Ci Wojtku za wspaniałą atmosferę i zabawę na naszym weselu oraz za szczere w nie zaangażowanie!

Zgłoś nadużycie
Przez olass
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy Wodzirejów Freak Frak, a w szczególności Wojtka Senusa, który prowadził nasze wesele. I to jak! To, na czym nam zależało, to dobra muzyka, tańce angażujące wszystkich gości, klasa oraz brak żenujących zabaw. Wojtek spisał się koncertowo. Klasa, poczucie humoru, dobra komunikacja i zaangażowanie to jego znaki szczególne. Już po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy, że o tą część imprezy nie musimy się martwić. Zaufaliśmy mu w  stu procentach i nie zawiedliśmy się. Było fenomenalnie!  Alternatywny pierwszy taniec (polonez na trawie), który porwał  wszystkich gości. Energetyczne tańce grupowe świetnie zintegrowały nasze rodziny i przyjaciół. Nietypowe oczepiny, na które pomysł się zrodził bardzo spontanicznie, w kawiarni. Wszystko to stworzyło niesamowitą atmosferę. Do tej pory goście nam mówią, że to było najlepsze wesele na jakim byli. Z ręką na sercu polecamy, Wojtek to gwarncja świetnej imprezy,  takiej o jakiej marzycie!

Zgłoś nadużycie
Przez alicja.buldyss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowaliśmy się na usługi Wodzirejów Freak Frak z polecenia znajomych, którzy bawili się na weselu prowadzonym przez jednego z Wodzirejów. Nie szukaliśmy zespołu "tradycyjnego", chcieliśmy skorzystać z alternatywnej formy  i to był strzał w dziesiątkę! Już podczas pierwszego spotkania z Wodzirejem Wojtkiem Senusem upewniliśmy się, że to trafny wybór. Wielka klasa, profesjonalizm, przy tym niezwykłe poczucie humoru. Zarówno my, jak i goście weselni (bez względu na wiek) byli szczerze zachwyceni, nie spodziewaliśmy aż tak pozytywnego odbioru i takiej energii :) wszystkie animacje w bardzo dobrym guście, pomysły na zabawy - oryginalne, muzyka i tańce - porywające, prowadzenie całej imprezy - ze smakiem, uśmiechem i w atmosferze wielkiej serdeczności. Dziękujemy Wam za przepiękne wspólne chwile, jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za wspaniałą oprawę naszego wesela, jesteście najlepsi! :) Pozdrawiamy Was gorąco, mam nadzieję, że znajdziemy się jeszcze kiedyś na jednym parkiecie ;) A&P.

Zgłoś nadużycie
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Nie polecam tej firmy. Nie wiem jak sprawdzają się w trakcie imprezy ale kwesta organizacyjna kuleje. Próbowałam wynająć panów na dwa terminy. Nie udało się. Panowie nie oddzwaniają, nie odpisują na maile. Nie dotrzymują słowa, ani terminów. Potrafią zabukowany termin przydzielić komuś innemu. Aby potwierdzić współpracę należy złożyć zamówienie ale nie ma informacji na stronie internetowej ani Panowie nie przysłali mailowo informacji jak to zrobić. Telefonicznie tak, tak, wszystko gra już podsyłam formatkę zamówienia, a mailowo - cisza lub przykro nam termin został zajęty.
Generalnie nie lubię jak ktoś mi łaskę robi że podejmie współpracę.
Jeżeli ktoś szuka pewnego DJ który się nie wycofa w ostatnim momencie to Panów nie polecam.

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
Treść opinii ma postać fake newsa. Na czym polega fake Pani Agnieszki?

1. "Próbowałam wynająć panów na dwa terminy. Nie udało się." - NIEPRAWDA. U nas rezerwacja była aktywna i wodzireje przygotowani do realizacji zlecenia.


2. "Panowie nie oddzwaniają, nie odpisują na maile. " -NIEPRAWDA. 3 maile z informacją zwrotną i 5 rozmów telefonicznych. Jednocześnie prosiliśmy o wyrozumiałość w czasie urlopu.


3. "Nie dotrzymują słowa, ani terminów." - NIEPRAWDA. Początkowo to Pani Agnieszka nie była w stanie określić dokładanie terminów i nie była w stanie dokonać rezerwacji na 1 miesiąc przed imprezą. A określając terminy podała je błędnie: "27.07.2017 J przepraszam za pomyłkę" fragment maila.


4. "Potrafią zabukowany termin przydzielić komuś innemu." - NIEPRAWDA, Gdy w końcu poznaliśmy ostatecznie właściwe terminy, to okazało się że zdeklarowani Wodzireje nie mogli już w tym czasie być dyspozycyjni, więc chcąc pomóc Pani Agnieszce, znaleźliśmy Wodzireja z naszych kręgów i zapewniliśmy telefonicznie o dostępności.


5. "Jeżeli ktoś szuka pewnego DJ który się nie wycofa w ostatnim momencie to Panów nie polecam." - NIEPRAWDA. To Pani Agnieszka zrezygnowała mailowo z naszych usług, pomimo zapewnień telefonicznych i gotowości wodzirejów do współpracy w dniu imprezy. Nie wycofaliśmy się z imprezy.

Ubolewamy nad takim obrotem sprawy
W imieniu Dolnośląskiego Bractwa Wodzirejów Freak Frak

Sebastian Petit.
Przez emilkalechs
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Wybór Wodzireja z Bractwa Freak Frak to gwarancja udanej imprezy!


Oddaliśmy prowadzenie naszego wesela w ręce Wojtka Senusa. Weselnicy byli zachwyceni różnorodnością zabaw, doborem muzyki i atmosferą jaką stworzyli Wodzirejowie. Potrafili zanimować nie tylko dorosłych ale i dostarczyć wielu wrażeń bawiącym się i tańczącym dzieciom. Do bladego świtu parkiet nie pustoszał a my cieszyliśmy się wraz z goścmi dobrą zabawą.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Freak Fraków i serdecznie polecamy ich wszystkim przyszłym Młodym Parom.
Dziękujemy Ci Wojtek :)

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak w Dolnośląskie:

Wrocław