• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Cześć!

Na imię mam Maciek i mógłbym napisać tutaj wiele przydatnych informacji dla Ciebie, ale wiem, że mam tylko 7 sekund na zainteresowanie Twojej osoby! Dlatego wymienię tu tylko 5 korzyści dla Ciebie, a po resztę informacji zaproszę Ciebie na moją stronę internetową, na której dowiesz się wszystkiego na mój temat. Znajdziesz tam sporo materiałów filmowych i zdjęć; będziesz mógł się zapoznać z moją listą weselną na Spotify, czy też odnaleźć adres mojego video bloga "Weselne ABeCadło", który jest poradnikiem dla Par Młodych. Przy okazji, zajrzyj na mój fanpage, gdzie znajdziesz blisko 200 rekomendacji od moich Par Młodych i na bieżąco będziesz w stanie śledzić moje weselne potyczki :)

A teraz przechodzę do meritum sprawy: 5 korzyści dla Ciebie przy współpracy ze mną, które są moimi atutami:

Korzyść nr 1: Jestem elastyczny jak guma do żucia.

Nie mam swojego jedynego sprawdzonego programu. Owszem, posiadam w repertuarze triki i autorskie pomysły powodujące, że Twoim Gościom bardzo mile będzie mijał czas. Lubicie ciekawe, nowoczesne zabawy? Świetnie! Nie lubicie żadnych zabaw? Super! Jak widzicie, ze mną można iść w każdą stronę :) Jestem na tyle elastyczny, że oferuję swoim Parom Młodym, możliwość wyboru mojego setupu sprzętowego na ich wesele. 


Możecie więc wybrać zestaw "RustykalnY," z drewnianą djką, drewnianym i żarówkowym napisem DJ, lampami retro na trójnogim statywie oraz ciepłym, dekoracyjnym oświetleniem sceny czy też parkietu...lub zestaw "GlamouR", składający się z bardzo wydajnych głowic ruchomych, nagłośnienia i stołu w kolorze białym oraz dowolnym kolorem podświetlenia trawersów, na których znajdują się moje oświetlenie sceniczne. Brzmi dla Ciebie tajemniczo? Zapoznaj się z fotkami, a z pewnością wszystko będzie już wiadomo.

Korzyść nr 2: Jestem człowiekiem wartym zaufania, inaczej mówiąc pewnym wyborem na Twoje wesele.

Siedem lat doświadczenia w prowadzeniu wesel i tylko wesel! Dwieście prawdziwych opinii na fanpage. Szczerze Ci powiem, że nigdy nie zawiodłem. Nigdy nie zadzwoniłem i powiedziałem, że coś mi wypadło i przepraszam...że mi się zepsuł samochód...że przyjdzie za mnie ktoś inny...że nie mam czasu na spotkanie. Kiedy zdecydujesz się na współpracę ze mną, będę cały czas dostępny dla Ciebie. Będę po to, aby niwelować Twoje rozterki czy też obawy, aby doradzić Ci w każdej najdrobniejszej kwestii, pomóc bezstresowo spędzić TEN dzień!

Korzyść nr 3. Jestem multi kulti.

Mieszkałem w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Znam ludzi z każdego zakątka świata! Ba! Znam nawet ich kulturę i obyczaje. Jestem jednym z pierwszych Dj'ów w Polsce, który prowadził wesela międzynarodowe. Nawet moje pierwsze wesele w 2012 roku takie było: polsko - niemieckie. Na dzień dzisiejszy oferuję prowadzenie wesel w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim. A wszystko po to, aby Twoi Goście poczuli się jak u siebie w domu.

Korzyść nr 4. Mam szeroką ofertę i nie zawaham się jej użyć!

Tak naprawdę mam wszystko, czego możesz potrzebować na swój ślub i wesele. Przez wiele lat budowania swojej marki osobistej DJ Głośny i zdobyciu zaufania setek Klientów, doszedłem do takiego momentu, kiedy moja przyszła Młoda Para mówi do mnie: "Macieju, Ty to masz łeb jak sklep. Zaufaliśmy Tobie w 100% i pomyśleliśmy, że lepiej nam jest u Ciebie zamówić saksofonistę, fotobudkę, animacje dla dzieci czy napis MIŁOŚĆ, ponieważ Ty to wszystko ogarniesz i do tego wiemy, że będzie to najwyższej jakości usługa". No i jest, tak to działa. Nie zawodzę również na tym polu. Moja szeroka oferta jest tak szeroka, że poszerzyła się jeszcze o zespół współpracowników, djów, konferansjerów, barmanów. Staram się pomóc zawsze, w każdym terminie. Nawet jeżeli będę mieć ten dzień zajęty, to nie zostawię Was samemu sobie. Zaproponuję DJ'a z mojego teamu Głośny Wedding Team, który poprowadzi Wasze wesele, tak jak ja bym to zrobił.

Korzyść nr 5. Nudno nie będzie.

Jeżeli dobrnęliście aż do tego momentu, to znaczy, że coś Was zaciekawiło. To może zwróciliście również uwagę, że moja rozmowa tutaj z Wami jest inna niż pozostałych djów na tym portalu. Nie oferuję Wam profesjonalnej usługi, nie gwarantuję wyśmienitej zabawy i 100% zadowolenia. Ubieram moją ofertę w inne słowa. I tak samo, kiedy prowadzę wesela, robię to w swoim jedynym, niesztampowym stylu. Mam kilka autorskich choreografii, za pomocą których integruję Gości ze sobą. Używam małych trików na rozkręcenie dobrej atmosfery. Mówię fajne rzeczy przez mikrofon, o Was, o Waszym dniu. Potrafię dolać oliwy do ognia, kiedy na parkiecie już się dymi, a wszyscy czekają na kolejny hit. Tak, zaserwuję go, a jak! Zadanie, jakie sobie stawiam sam przed sobą samym, to uśmiech na twarzach Waszych Gości.

Teraz czas na analizę...czy jestem didżejem na Twoje wesele? Najlepiej przkonać się o tym wykonując telefon i umawiając się ze mną na spotkanie przy kawie lub online.

Pozdrawiam ciepło i muzycznie,

Maciek

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj DJ Głośny i wygrana do 12 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wpłacenie zadatku oraz podpisanie umowy na spotkaniu lub online jest jedyną możliwością rezerwacji terminu na stałe.
Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?
Po wydarzeniu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
Od 6000 PLN
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Przede wszystkim bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych. Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego. Jesteśmy dla każdego, komu zależy na wysokiej jakości, estetyce i ....zabawie.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Od 2012

Adres

Miasto: 53-515
Powiązane tagi:
  • DJ
  • Średnie ceny