Światło + Dźwięk | DJ na Wesele

  • Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Cześć, pewnie szukasz kogoś kto zajmie się muzyką na waszym weselu. Jako DJ prowadzę wesela nie tylko w tej funkcji bo też jestem Konferansjerem i integruję waszych gości. Już ponad 10 lat za konsoletą.

Dzisiaj DJ na Wesele to nie tylko dobra muzyka ale również godna uwagi oprawa oświetleniowa, która będzie cieszyć wasze oko jak i również Fotografa/Kamerzystę.
Prowadzę wesela z klasą bez tandetnych zabaw o podtekście seksualnym czy też lichej muzyce. Nie zobaczysz u mnie tony kabli, które wiszą z oświetlenia czy konsoli i psują cały urok stanowiska mojej pracy. Staram się dbać o każdy szczegół swojego miejsca. Pracuje na wysokiej jakości sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym marki Pioneer, JBL, Showtec, Involight.

Jestem zrzeszonym DJ’em posiadając licencję DJ’ską.

Po więcej informacji zapraszam was do kontaktu w formie wiadomości lub na moją stronę internetową.:-)

Rekomendacje par młodych znajdziecie tutaj: https://link.do/PXc6F 

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 6 opinii
Autor: piotr.jakubaszko
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Naszym zdaniem, że Maciek jest 100% profesjonalistą. Od portfolio, poprzez kontakt z nami aż do samej realizacji wesela. Odpowiada natychmiast, pamięta o wszystkich terminach i potrafi dostosować się na bieżąco do warunków panujących na weselu. Także sprzęt, którym dysponuje na wysokim poziomie. Zwłaszcza oświetlenie - magiczne, goście byli pod wrażeniem. Polecamy z całą stanowczością i dziękujemy!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: grzegorzkolodzinski
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zaciekawiliśmy się ofertą Maćka ze względu na jego profesjonalne portfolio i zdjęcia na profilu pokazujące elegancki stół DJski, nagłośnienie i oświetlenie świetnie komponujące się z naszą wizją dekoracji i gościa w o nienagannym stylu :) Po spotkaniu na żywo dodatkowo okazało się, że Maciek gwarantuje dopełnić planu wesela i jest elastyczny jeśli chodzi o nasze potrzeby - dopasował zabawy i muzykę do naszych potrzeb. Na weselu wszystko było jak w Szwajcarskim zegarku. Przeprowadzaliśmy w porozumieniu z Maćkiem wszystkie punktu planu, dopasowując czas do potrzeb gości bazując na jego doświadczeniu i wyczuciu sali. Właściwie nie musieliśmy zbytnio pilnować przebiegu imprezy, zamiast tego w pełni skupiliśmy się na zabawie z naszymi goścmi, bo wszystko było już zawarte w wspólnie ustalonym planie. Maćku, dziękujemy z żoną jeszcze raz za udział w naszym weselu - wszyscy goście świetnie się bawili i nieraz chwalili Twoje granie!

Polecam gorąco go jako DJa :)

Zgłoś nadużycie
Autor: kasiahefko
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowaliśmy się na Światło+Dźwięk ponieważ wzbudził nasze zaufanie. Czułam, że mogę powierzyć mu moje wesele i nie będę musiała niczym się przejmować. Właśnie tak było, profesjonalizm od początku do końca. Bardzo przyjemna komunikacja przed i w trakcie wesela. Otwartość na nowe zabawy, sprawnie zostały ogarnięte i przeprowadzone nasze propozycje. Podczas samego wesela nie miałam ani jednego momentu gdzie musiałam się wstydzić czy martwić, po prostu klasa, a na tym zależało nam najbardziej. Bardzo estetyczna oprawa świetlna, zgrabnie zasłonięte kable i zaplecze DJ-a, którego po prostu nie chce się widzieć.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłacenie zadatku, który wyceniam indywidualnie z wami. Reszta kwoty płatna jest w dniu wesela
Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?
Po wydarzeniu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
Wycena jest indywidualna
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Prowadzę wesela z klasą i nie prowadzę zabaw z podtekstem seksualnym. Widzisz swoje wesele, które odbiega od staropolskich standardów? Nie chcesz zabaw, pierwszego tańca, podziękowań dla rodziców czy oczepin? Chętnie z wami porozmawiam i zrobię to tak jak sobie wymarzycie :-)

Adres

Miasto: 51
Powiązane tagi:
  • DJ
  • Średnie ceny