Światło + Dźwięk | DJ na Wesele

  • Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Cześć!
Mam na imię Maciej i prowadzę wesela z klasą bez tandetnych zabaw o podtekście seksualnym czy też lichej muzyce!
DJ z otwartą głową na wasze pomysły!
Prowadzę wesela z klasą więc nie znajdz
iesz u mnie akcentów biesiady, śpiewania przy stołach. Nie ubieram kolorowych przebrań, peruk i siłą nie ciągnę gości na deski parkietu.
Pracuje w garniturze i robię to wszystko z dobrym smakiem i luzem.
Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek, a przykładową muzykę, którą preferuje znajdziecie na moim spotify:
https://link.do/YX55H


Konferansjer
Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

Alternatywne Wesela | Slow Wedding
Wesela prawdopodobnie
inne od tych, które widzieliście. Z dużym luzem i stylem. Czasami z pizzą zamiast tortem. Bez przyśpiewek i toastów co 10min, które upijają gości. Stawiam na dobrą muzykę i swobodę gości, unikając żenujących zabaw. Często w stodole, folwarku, nad jeziorem czy ogrodzie botanicznym w którym zagram również w tym roku. To Wy zdecydujecie, jak ma wyglądać wasze wesele. Stwórzmy coś innego, wyjątkowego :-)

Współpraca z instrumentalistą
W mojej ofercie znajdzie saksofonistę, który na żywo dogrywa podczas mixowania
bloków muzycznych. Świetne połączenie żywego instrumentu i elektronicznych dźwięków.


Wesela Międzynarodowe
Czerpię dużą satysfakcję, gdy integruje ludzi o różnych kulturach. Spotykam gości z całego świata i mam sposoby by wyciągnąć ich na parkiet korzystając z pomocy dodatkowego konferansjera.


Moje Stanowisko
Nie zobaczysz u mnie tony kabli, które wiszą z oświetlenia czy konsoli i psują cały urok stanowiska mojej pracy. Staram się dbać o każdy szczegół swojego miejsca i
najmniejsze detale. Nie chciał bym dostać od was kiedyś zdjęć i wstydzić się swojego miejsca pracy. Pracuje na wysokiej jakości sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym co daje odpowiednią jakość na waszym przyjęciu. Zdjęcia znajdziesz w galerii.

Rekomendacje
Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 przyjęć.
Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Par Młodych oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Szukasz DJ’a na alternatywne wesele?
Spotkajmy się na kawie i porozmawiajmy o waszych weselnych planach :-)
Do zobaczenia

Maciej Tom
Światło + Dźwięk | DJ na Wesele

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Światło + Dźwięk | DJ na Wesele i wygrana do 12 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

4.9 8 opinii
Autor: pawelherp
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Doskonała zabawa, którą potwierdzają wszyscy weselni goście. Super kontakt i bardzo rzeczowe rozmowy poprzedzające imprezę.
Maciej zalatwia wszystko nie angażując specjalnie Waszego czasu.
Serdecznie polecam niezdecydowanym, z pewnością będziecie zadowoleni!

Zgłoś nadużycie
Autor: j.m.strzalkowska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli nie macie jeszcze oprawy muzycznej na wesele - wybierzcie Maćka! Od początku naszej współpracy mogę się o nim wypowiadać w samych superlatywach, zawsze błyskawiczny kontakt mailowy, przejrzysty plan imprezy, dzięki któremu wszystko było dopięte na ostatni guzik, a my nie musieliśmy się niczym martwić. Zarówno goście jak i my bawiliśmy się wysmienicie, Maciek puszczał doskonałą muzykę i profesjonalnie prowadził nas przez kolejne godziny wesela. Konsola DJska prezentowała się niezywkle elegancko, nigdzie nie plątały się kable czy zasilacze, a światła robiły super klimat. Tańce trwały do białego rana :) Także jeśli szukacie profesjonalnego i przesympatycznego DJa to szczerze polecam Światło + Dźwięk!

Zgłoś nadużycie
Autor: piotr.jakubaszko
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Naszym zdaniem, że Maciek jest 100% profesjonalistą. Od portfolio, poprzez kontakt z nami aż do samej realizacji wesela. Odpowiada natychmiast, pamięta o wszystkich terminach i potrafi dostosować się na bieżąco do warunków panujących na weselu. Także sprzęt, którym dysponuje na wysokim poziomie. Zwłaszcza oświetlenie - magiczne, goście byli pod wrażeniem. Polecamy z całą stanowczością i dziękujemy!!!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłacenie zadatku, który wyceniam indywidualnie z wami. Reszta kwoty płatna jest w dniu wesela
Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?
Po wydarzeniu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
Wycena jest indywidualna
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Prowadzę wesela z klasą bez tandetnych zabaw o podtekście seksualnym czy też lichej muzyce! Nie znajdzie u mnie akcentów biesiady, śpiewania przy stołach. Nie ubieram kolorowych peruk i siłą nie ciągnę gości na deski parkietu. Pracuje w garniturze i robię to wszystko z dobrym gustem, smakiem i luzem. Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Przygoda z muzyką dawno… . Pierwsze wesele grałem w wieku 23 lat. Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 przyjęć. Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik! Mam wiele zadowolonych Młodych Par oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Adres

Miasto: 51
Powiązane tagi:
  • DJ
  • Średnie ceny