• Cena usługi Średnie ceny

Cześć!
Mam na imię Maciej i prowadzę wesela z klasą bez tandetnych zabaw o podtekście seksualnym czy też lichej muzyce!
DJ z otwartą głową na wasze pomysły!
Prowadzę wesela z klasą więc nie znajdziesz u mnie akcentów biesiady, śpiewania przy stołach. Nie ubieram kolorowych przebrań, peruk i siłą nie ciągnę gości na deski parkietu.
Pracuje w garniturze i robię to wszystko z dobrym smakiem i luzem.
Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek, a przykładową muzykę, którą preferuje znajdziecie na moim spotify

Konferansjer
Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

Alternatywne Wesela | Slow Wedding
Wesela prawdopodobnie inne od tych, które widzieliście. Z dużym luzem i stylem. Czasami z pizzą zamiast tortem. Bez przyśpiewek i toastów co 10min, które upijają gości. Stawiam na dobrą muzykę i swobodę gości, unikając żenujących zabaw. Często w stodole, folwarku, nad jeziorem czy ogrodzie botanicznym w którym zagram również w tym roku. To Wy zdecydujecie, jak ma wyglądać wasze wesele. Stwórzmy coś innego, wyjątkowego :-)

Współpraca z instrumentalistą
W mojej ofercie znajdzie saksofonistę, który na żywo dogrywa podczas mixowania
bloków muzycznych. Świetne połączenie żywego instrumentu i elektronicznych dźwięków.


Wesela Międzynarodowe
Czerpię dużą satysfakcję, gdy integruje ludzi o różnych kulturach. Spotykam gości z całego świata i mam sposoby by wyciągnąć ich na parkiet korzystając z pomocy dodatkowego konferansjera.


Moje Stanowisko
Nie zobaczysz u mnie tony kabli, które wiszą z oświetlenia czy konsoli i psują cały urok stanowiska mojej pracy. Staram się dbać o każdy szczegół swojego miejsca i
najmniejsze detale. Pracuje na wysokiej jakości sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym co daje odpowiednią jakość na waszym przyjęciu. Zdjęcia znajdziesz w galerii.

Rekomendacje
Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 wesel.
Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Par Młodych oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Szukasz DJ’a na alternatywne wesele?
Spotkajmy się na kawie i porozmawiajmy o waszych weselnych planach :-)
Do zobaczenia

Maciej Tom
Światło + Dźwięk | DJ na Wesele

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Światło + Dźwięk | DJ na Wesele i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Światło + Dźwięk | DJ na Wesele

4.9 17 opinii
Autor: Dominika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

DJ Maciej Tom wykazał godne podziwu umiejętności prowadzenia Naszego wesela. Śmiało możemy stwierdzić, że jest jednym z lepszych Djów z niesamowitą umiejętnością obserwacji gości i dostosowywania puszczanej muzyki. Maciek zrobił kawał dobrej roboty! Przez cały czas komunikacja z Maćkiem była bardzo prosta i przejrzysta. Podczas wesela wykazywał bardzo profesjonalną postawę. Z całego serca polecamy jego usługi!

Zgłoś nadużycie
Autor: Michał
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Maciek jest bardzo sympatycznym człowiekiem i profesjonalnym DJ-em. Gra świetną muzykę, unika disco polo. Na naszym weselu wszyscy bawili się super. Nie prowadzi żenujących zabaw, a jedynie takie jakie pasują parze młodej jak i Jemu. Potrafił nam bardzo dobrze doradzić w kwestiach, których nie byliśmy pewni.
Bardzo polecam każdemu, kto szuka DJ z klasą.

Zgłoś nadużycie
Autor: Anna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

DJ Maciej Tom był DJem i konferansjerem na naszym weselu w sierpniu. Bardzo polecamy współpracę z Maciejem wszystkim Młodym Parom!!! Na szczególne wyróżnienie zasługuje pełny profesjonalizm oraz elastyczność. Maciej już od samego początku zaprezentował starannie przygotowaną ofertę, na spotkaniu omówiliśmy dokładnie wszystkie szczegóły, rozwiał wszystkie nasze wątpliwości, dopasowywał się do naszych propozycji. DJ zaproponował i przeprowadził fajne zabawy w dobrym guście, bez zawstydzających czy krępujących zabaw weselnych. Dodatkowo, nowoczesna forma oczepin została bardzo dobrze przyjęta przez gości. Na ogromny plus sklada się także umiejętność dostosowywania muzyki do upodobań i nastrojów gości na parkiecie :D Nikt nie był zmuszany do tańca, a goście doskonale się bawili do samego rana!
Ogromnie dziękujemy za wszelką pomoc i dostosowanie się do wszystkich zmian, nawet tych zgłoszonych w stosunkowo późnym momencie. Bardzo doceniamy znakomity kontakt i błyskawiczne odpowiedzi. Zarówno na spotkaniach jak i na samym weselu mogliśmy liczyć na świetną atmosferę. Mieliśmy zagwarantowane maksimum dobrej zabawy i minimum jakiegokolwiek stresu związanego ze ślubem. Szczerze polecamy i raz jeszcze dziękujemy! Wesele było przepiękne!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłacenie zadatku, który wyceniam indywidualnie z wami. Reszta kwoty płatna jest w dniu wesela
Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?
Po wydarzeniu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
Wycena jest indywidualna
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Prowadzę wesela z klasą bez tandetnych zabaw o podtekście seksualnym czy też lichej muzyce! Nie znajdzie u mnie akcentów biesiady, śpiewania przy stołach. Nie ubieram kolorowych peruk i siłą nie ciągnę gości na deski parkietu. Pracuje w garniturze i robię to wszystko z dobrym gustem, smakiem i luzem. Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Przygoda z muzyką dawno… . Pierwsze wesele grałem w wieku 23 lat. Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 przyjęć. Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik! Mam wiele zadowolonych Młodych Par oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Adres

Miasto: 51

Podobne firmy

DJ Głośny Bardzo polecane
DJ | Wrocław
Szybka
odpowiedz
6

Cześć! Na imię mam Maciek i mógłbym napisać tutaj wiele przydatnych informacji dla Ciebie, ale wiem, że mam tylko 7 sekund na zainteresowanie Twojej osoby! Dlatego wymienię tu tylko 5 korzyści dla Ciebie, a po resztę informacji zaproszę Ciebie na moją stronę internetową, na której dowiesz się wszystkiego... See +

DJ | Wrocław
Szybka
odpowiedz
37

Wow! Fajnie, że tu jesteś! Serio. Miło, że chcesz poświęcić nam trochę uwagi. Żeby nie nadużywać Twojej cierpliwości wiedz, że wg nas wszystkie materiały, które tu znajdziesz są bezużyteczne bez kontaktu face2face :D. Dlatego i tak będziemy chcieli się z Tobą spotkać. Jeśli to co tutaj znajdziesz Cię... See +

DJ | Wrocław
Szybka
odpowiedz

DJ - KONFERANSJER - PREZENTER - LEKTOR Profesjonalna oprawa muzyczno-słowna Państwa imprezy. Wesela, bankiety, eventy, bale, konferencje, czy wieczory karaoke. Perfekcyjne nagłośnienie, oświetlenie i multimedia. Wieloletnie doświadczenie medialne i zawodowe. Za każdym razem, podczas indywidualnego... See +

DJ | Wrocław
Szybka
odpowiedz

PROFESJONALNA OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH, Prowadzenie, Nagłośnienie, Oświetlenie, Dj na Wesele, Urodziny, Imprezy firmowe,Bankiety,Festyny i inne. See +

Powiązane tagi:
  • DJ
  • Średnie ceny