9

Opis

Jest taki dzień kiedy proza życia przestaje mieć znaczenie, świat się zatrzymuje i wszystko skupia się na Tobie, na Was. Nadchodzi wielki dzień – Wasze Wesele! Pragniecie magii i ekscytujących wspomnień? Trafiliście w odpowiednie miejsce, potrafię zadbać o intymny nastrój i porywającą zabawę.

Mam na imię Remek, zmysł organizacyjny wyssałem z mlekiem matki, a miłość do muzyki podarował mi w genach ojciec. Piętno rodzicielskiego zasobu genetycznego szybko nabrało barwnych rumieńców i eksplodowało  w  postaci osobistego projektu Dj Remshake – wesela z pomysłem, oprawy muzycznej wesel oraz imprez okolicznościowych.

Zapraszam do współpracy :)

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacji terminu dokonuje się poprzez podpisanie umowy oraz wpłacenie zaliczki. Istnieją dwa sposoby załatwienia formalności - spotkanie na żywo lub online.
 • Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?

  Po wydarzeniu
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Ciągle szukam czegoś nowego, improwizuje, staram się doprowadzać do perfekcji, udoskonalić samego siebie i wyróżnić w tłumie. Świetnie poruszam się w najnowszych trendach, znam kultowe kawałki z muzycznych szuflad każdej dekady i klasykę różnych gatunków. Potrafię wycisnąć muzyczną esencję i w zrównoważony oraz dopasowany do okoliczności sposób przeplatać ją zabawami integracyjnymi i konkursami. Wszystko to w towarzystwie mydlanych baniek, estradowego dymu i ferii barw reflektorów.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Opinia/i (1)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8
1 opinia
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nawet nie wiem od czego zacząć...

Świetnie bawiłem się na obu weselach, które prowadził Remek! Potrafi po mistrzowsku prowadzić imprezy i ruszyć każdego, nawet najbardziej opornego gościa :) Sprzęt, jaki posiada stoi na naprawdę wysokim poziomie. Gorąco polecam!

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Konsola zamiast instrumentów, czyli DJ na weselu! Pomożemy Ci w tym wyborze.
Konsola zamiast instrumentów, czyli DJ na weselu! Pomożemy Ci w tym wyborze.

Lista wszystkich lokalizacji DJ Remshake - Wesela z pomysłem! w Opolskie:

Piastów 14E/6, 47-330 Zdzieszowice, Poland 47-330 Zdzieszowice