• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Dekoracje, aranżacje, zabawa detalami to nasza pasja. Uwielbiamy tworzyć niepowtarzalne projekty i pracować z naszymi klientami. Kompozycje dopasowujemy do oryginalnych pomysłów i wymagań klientów. Podczas spotkania staramy się poznać marzenia, a w trakcie realizacji urzeczywistnić je. Jesteśmy przekonani, że im bardziej nietypowa aranżacja, tym więcej zabawy w tworzeniu dekoracji.

Nasz zespół to grupa ludzi z wyjątkowymi zdolnościami manualnymi i dużym doświadczeniem. Jesteśmy po szkołach florystycznych, plastycznych, kursach designu i projektowania. Śledzimy trendy dekoracyjne i staramy się, aby każda uroczystość zachwycała przybyłych gości.

Projekty i aranżacje to pasja właścicielki firmy. Jej dbałość o detale i drobne szczegóły powoduje, że każda aranżacja jest niepowtarzalna.  Ma olbrzymie doświadczenie florystyczne i organizacyjne. Jej wiedza na temat ślubów, wesel i przyjęć to ponad 10 lat działalności w branży. Kursy designu i projektowania, aranżacja wnętrz i wszystko, co można zrobić samodzielnie to jej hobby.

Szukacie firmy, która spełni wysokie wymagania? Chcielibyście mieć pewność, że kwiatowe aranżacje będą oryginalne i wykonane na najwyższym poziomie? Zapraszamy na spotkanie.

Poznajcie nas i przekonajcie się jak wielką radość czerpiemy z naszej pracy.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 4 opinii
Autor: siwaszkiewicz2
Znam tego usługodawcę zawodowo

Działam w branży ślubnej od 2007 roku, z Panią Martą mam przyjemność współpracować od kilku lat. W mojej opinii jest jedną z najlepszych podwykonwców. Nie jest to tylko moja opinia ale równiez moich klientów - Par Młodych. Pełen profesjonalizm, dbanie o szczegóły i indywidualne podejście - to własnie Dekoratorki, zdecydowanie polecam!

Zgłoś nadużycie
Autor: zborowska.ann
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dzięki firmie Dekoratorki nasz ślub był niezapomnianym przeżyciem dla nas i naszych bliskich. Przygotowanie przebiegły w miłej i profesjonalnej atmosferze. A dekoracje, dodatki i sama uroczystość zachwyciła wszystkich. 

Zgłoś nadużycie
Autor: misspell
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Usługa na najwyższym poziomie polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność przelewem lub gotówką po podpisaniu umowy.
Przedmioty na wynajem
Ołtarz na ślub plenerowy, Naczynia, Obrusy, Oświetlenie, Inne
W cenę wliczone są:
Transport, Dostawa, Montaż, Demontaż, Demontaż
Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?
W salonie lub na stronie internetowej
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
3 miesiące
Jaka jest cena Państwa usług?
Zależy od wielkości dekoracji.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Profesjonalizm, dokładność, kreatywność. Nasza firma do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie. Staramy się znaleźć element, który wyróżni nasze Pary. Tak, aby ten dzień stał się wyjątkowy. Dzień Państwa ślubu to również dla nas najważniejszy dzień, ponieważ nasz projekty, tak skrupulatnie dopracowywane przez wiele dni ujrzy wreszcie światło dzienne.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
ponad 10 lat

Adres

Miasto: 61
Powiązane tagi:
  • Usługi dekoratorskie
  • Średnie ceny
  • Ołtarz ślubny
  • Naczynia
  • Obrusy
  • Oświetlenie