Dekoratorki

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Dekoratorki

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Dekoracje, aranżacje, zabawa detalami to nasza pasja. Uwielbiamy tworzyć niepowtarzalne projekty i pracować z naszymi klientami. Kompozycje dopasowujemy do oryginalnych pomysłów i wymagań klientów. Podczas spotkania staramy się poznać marzenia, a w trakcie realizacji urzeczywistnić je. Jesteśmy przekonani, że im bardziej nietypowa aranżacja, tym więcej zabawy w tworzeniu dekoracji.

Nasz zespół to grupa ludzi z wyjątkowymi zdolnościami manualnymi i dużym doświadczeniem. Jesteśmy po szkołach florystycznych, plastycznych, kursach designu i projektowania. Śledzimy trendy dekoracyjne i staramy się, aby każda uroczystość zachwycała przybyłych gości.

Projekty i aranżacje to pasja właścicielki firmy. Jej dbałość o detale i drobne szczegóły powoduje, że każda aranżacja jest niepowtarzalna.  Ma olbrzymie doświadczenie florystyczne i organizacyjne. Jej wiedza na temat ślubów, wesel i przyjęć to ponad 10 lat działalności w branży. Kursy designu i projektowania, aranżacja wnętrz i wszystko, co można zrobić samodzielnie to jej hobby.

Szukacie firmy, która spełni wysokie wymagania? Chcielibyście mieć pewność, że kwiatowe aranżacje będą oryginalne i wykonane na najwyższym poziomie? Zapraszamy na spotkanie.

Poznajcie nas i przekonajcie się jak wielką radość czerpiemy z naszej pracy.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność przelewem lub gotówką po podpisaniu umowy.
Przedmioty na wynajem
Ołtarz na ślub plenerowy, Naczynia, Obrusy, Oświetlenie, Inne
Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?
W salonie lub na stronie internetowej
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10

Opinie o Dekoratorki

4.8
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(4)
Jakość/cena
(4)
Polecasz to?
(4)
siwaszkiewicz2
Autor: Sabina
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Działam w branży ślubnej od 2007 roku, z Panią Martą mam przyjemność współpracować od kilku lat. W mojej opinii jest jedną z najlepszych podwykonwców. Nie jest to tylko moja opinia ale równiez moich klientów - Par Młodych. Pełen profesjonalizm, dbanie o szczegóły i indywidualne podejście - to własnie Dekoratorki, zdecydowanie polecam!

Zgłoś nadużycie
zborowska.ann
Autor: Anna Zborowska
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dzięki firmie Dekoratorki nasz ślub był niezapomnianym przeżyciem dla nas i naszych bliskich. Przygotowanie przebiegły w miłej i profesjonalnej atmosferze. A dekoracje, dodatki i sama uroczystość zachwyciła wszystkich. 

Zgłoś nadużycie
misspell
Autor: Monika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Usługa na najwyższym poziomie polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 61

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt